Uudised

Kooliolümpia 06. september TPK


PILDID

7. SEPTEMBER
8.30            
Kogunemine kultuurimaja parklas
9.00            
Rongkäik ja avamine
10.00            
PENDELTEATEJOOKS
2. - 9. kl  (5T + 5P)
10.30            
2.-3. kl. T RÕNGAJOOKS
2.-3. kl. P PABERLENNUKI LENNUTAMINE
4.-6. kl. T TÄPSUSJOOKS
4.-6. kl. P NOOLEVISE
7.-9. kl. T PAIGALT KAUGUSHÜPE
7.-9. kl. P DISCGOLF

10.45            
2.-3. kl. T PABERLENNUKI LENNUTAMINE
2.-3. kl. P RÕNGAJOOKS
4.-6. kl. T NOOLEVISE
4.-6. kl. P TÄPSUSJOOKS
7.-9. kl. T DISCGOLF
7.-9. kl. P PAIGALT KAUGUSHÜPE

11.00            
2.-3. kl. 2021m. JOOKS
7.-9. kl. T TAKISTUSRIBA
7.-9. kl. P RASKUSHEIDE
4.-6. kl. T HÜPPEPALL

11.15            
4.-6. kl. P 2021m. JOOKS
7.-9. kl. T RASKUSHEIDE
7.-9. kl. P TAKISTUSRIBA

11.30                           
AUTASUSTAMINE:
2.-3.kl. rõngajooks ja  paberlennuki lennutamine.
4.-6.kl. täpsusjooks ja noolevise.
7.-9.kl. paigalt kaugushüpe ja discgolf.
                                   
12.00                     
2. kl. PAIGALT KAUGUSHÜPE    (Terve klass)
3.-4. kl. KÖIEVEDU           (Terve klass)
5.-6. kl. KORVPALLI VISKED   (Terve klass)
7.-9. kl. KURIKAMATS         (Terve klass)

13.00                     
2. kl. KORVPALLI VISKED      (Terve klass)
3.-4. kl. PAIGALT KAUGUSHÜPE  (Terve klass)
5.-6. kl. KURIKAMATS          (Terve klass)
7.-9. kl. KÖIEVEDU            (Terve klass)

1.klassi õpilased võistlevad
täpsusjooksus (individuaalne võistlus)
korvpalli visetas (võistkondlik võistlus)
paigalt kaugushüppes (võistkondlik võistlus)

8. SEPTEMBER
8.15                            
AUTASUSTAMINE
esimese päeva võistkondlikud alad
1.klassi alad
2.-3.kl.  2021m. jooks.
4.-6.kl. tüdrukute hüppepall.
4.-6.kl. poiste 2021m. jooks.
7.-9.kl. Takistudriba ja raskusheide.
                              
9.00            
RINGTEATEJOOKS 2.-9. kl. (5T + 5P)

9.30            
2.-3. kl. T TAKISTUSRIBA
2.-3. kl. P HÜPPEPALL
4.-6. kl. T PAIGALT KAUGUSHÜPE
4.-6. kl. P DISCGOLF
7.-9. kl. T TÄPSUSJOOKS
7.-9. kl. P NOOLEVISE

9.45            
2.-3. kl. T HÜPPEPALL
2.-3. kl. P TAKISTUSRIBA
4.-6. kl. T DISCGOLF
4.-6. kl. P PAIGALT KAUGUSHÜPE
7.-9. kl. T NOOLEVISE
7.-9. kl. P TÄPSUSJOOKS

10.00            
2.-3. kl. T TÄPSUSJOOKS
2.-3. kl. P DISCGOLF
4.-6. kl. T RÕNGAJOOKS
4.-6. kl. P PABERLENNUKI LENNUTAMINE
7.-9. kl. T 2021m. JOOKS
                                   
10.15                           
2.-3. kl. T DISCOLF
2.-3. kl. P TÄPSUSJOOKS    
4.-6. kl. T PABERLENNUKI LENNUTAMINE
4.-6. kl. P RÕNGAJOOKS
7.-9. kl. P 2021m. JOOKS

10.30                           
AUTASUSTAMINE:
2.-3.kl. takistusriba, hüppepall, täpsusjooks, discgolf.
4.-6.kl. paigalt kaugushüpe, discgolf, rõngajooks, paberlennuki lennutamine.
7.-9.kl. noolevise, täpsusjooks, 2021m. jooks.                          

10.45                     
2.-3. kl. T PAIGALT KAUGUSHÜPE
2.-3. kl. P NOOLEVISE
4.-6. kl. T TAKISTUSRIBA
4.-6. kl. P HÜPPEPALL
7.-9. kl. T RÕNGAJOOKS
7.-9. kl. P PABERLENNUKI LENNUTAMINE

11.00                           
2.-3. kl. T NOOLEVISE
2.-3. kl. P PAIGALT KAUGUSHÜPE
4.-6. kl.  T 2021m. JOOKS
4.-6. kl. P TAKISTUSRIBA
7.-9. kl. T PABERLENNUKI LENNUTAMINE
7.-9. kl. P RÕNGAJOOKS

11.30                           
2. kl. KURIKAMATS               (Terve klass)
3.-4. kl. KORVPALLI VISKED      (Terve klass)
5.-6. kl. KÖIEVEDU              (Terve klass)
7.-9. kl. PAIGALT KAUGUSHÜPE    (Terve klass)

12.30                           
2. kl. KÖIEVEDU                  (Terve klass)
3.-4. kl. KURIKAMATS             (Terve klass)
5.-6. kl. PAIGALT KAUGUSHÜPE     (Terve klass)
7.-9. kl. KORVPALLI VISKED       (Terve klass)

13.00                           
AUTASUSTAMINE   

2.-3.kl. paigalt kaugushüpe, noolevise.
4.-6.kl.  poiste hüppepall.
4.-6,kl. tüdrukute 2021m. jooks.     
teise päeva võistkondlikud alad.           


1. klassid matkavad nad koos klassijuhatajaga 2021m

PILDID

7. SEPTEMBER
8.30            
Kogunemine kultuurimaja parklas
9.00            
Rongkäik ja avamine
10.00            
PENDELTEATEJOOKS
2. - 9. kl  (5T + 5P)
10.30            
2.-3. kl. T RÕNGAJOOKS
2.-3. kl. P PABERLENNUKI LENNUTAMINE
4.-6. kl. T TÄPSUSJOOKS
4.-6. kl. P NOOLEVISE
7.-9. kl. T PAIGALT KAUGUSHÜPE
7.-9. kl. P DISCGOLF

10.45            
2.-3. kl. T PABERLENNUKI LENNUTAMINE
2.-3. kl. P RÕNGAJOOKS
4.-6. kl. T NOOLEVISE
4.-6. kl. P TÄPSUSJOOKS
7.-9. kl. T DISCGOLF
7.-9. kl. P PAIGALT KAUGUSHÜPE

11.00            
2.-3. kl. 2021m. JOOKS
7.-9. kl. T TAKISTUSRIBA
7.-9. kl. P RASKUSHEIDE
4.-6. kl. T HÜPPEPALL

11.15            
4.-6. kl. P 2021m. JOOKS
7.-9. kl. T RASKUSHEIDE
7.-9. kl. P TAKISTUSRIBA

11.30                           
AUTASUSTAMINE:
2.-3.kl. rõngajooks ja  paberlennuki lennutamine.
4.-6.kl. täpsusjooks ja noolevise.
7.-9.kl. paigalt kaugushüpe ja discgolf.
                                   
12.00                     
2. kl. PAIGALT KAUGUSHÜPE    (Terve klass)
3.-4. kl. KÖIEVEDU           (Terve klass)
5.-6. kl. KORVPALLI VISKED   (Terve klass)
7.-9. kl. KURIKAMATS         (Terve klass)

13.00                     
2. kl. KORVPALLI VISKED      (Terve klass)
3.-4. kl. PAIGALT KAUGUSHÜPE  (Terve klass)
5.-6. kl. KURIKAMATS          (Terve klass)
7.-9. kl. KÖIEVEDU            (Terve klass)

1.klassi õpilased võistlevad
täpsusjooksus (individuaalne võistlus)
korvpalli visetas (võistkondlik võistlus)
paigalt kaugushüppes (võistkondlik võistlus)

8. SEPTEMBER
8.15                            
AUTASUSTAMINE
esimese päeva võistkondlikud alad
1.klassi alad
2.-3.kl.  2021m. jooks.
4.-6.kl. tüdrukute hüppepall.
4.-6.kl. poiste 2021m. jooks.
7.-9.kl. Takistudriba ja raskusheide.
                              
9.00            
RINGTEATEJOOKS 2.-9. kl. (5T + 5P)

9.30            
2.-3. kl. T TAKISTUSRIBA
2.-3. kl. P HÜPPEPALL
4.-6. kl. T PAIGALT KAUGUSHÜPE
4.-6. kl. P DISCGOLF
7.-9. kl. T TÄPSUSJOOKS
7.-9. kl. P NOOLEVISE

9.45            
2.-3. kl. T HÜPPEPALL
2.-3. kl. P TAKISTUSRIBA
4.-6. kl. T DISCGOLF
4.-6. kl. P PAIGALT KAUGUSHÜPE
7.-9. kl. T NOOLEVISE
7.-9. kl. P TÄPSUSJOOKS

10.00            
2.-3. kl. T TÄPSUSJOOKS
2.-3. kl. P DISCGOLF
4.-6. kl. T RÕNGAJOOKS
4.-6. kl. P PABERLENNUKI LENNUTAMINE
7.-9. kl. T 2021m. JOOKS
                                   
10.15                           
2.-3. kl. T DISCOLF
2.-3. kl. P TÄPSUSJOOKS    
4.-6. kl. T PABERLENNUKI LENNUTAMINE
4.-6. kl. P RÕNGAJOOKS
7.-9. kl. P 2021m. JOOKS

10.30                           
AUTASUSTAMINE:
2.-3.kl. takistusriba, hüppepall, täpsusjooks, discgolf.
4.-6.kl. paigalt kaugushüpe, discgolf, rõngajooks, paberlennuki lennutamine.
7.-9.kl. noolevise, täpsusjooks, 2021m. jooks.                          

10.45                     
2.-3. kl. T PAIGALT KAUGUSHÜPE
2.-3. kl. P NOOLEVISE
4.-6. kl. T TAKISTUSRIBA
4.-6. kl. P HÜPPEPALL
7.-9. kl. T RÕNGAJOOKS
7.-9. kl. P PABERLENNUKI LENNUTAMINE

11.00                           
2.-3. kl. T NOOLEVISE
2.-3. kl. P PAIGALT KAUGUSHÜPE
4.-6. kl.  T 2021m. JOOKS
4.-6. kl. P TAKISTUSRIBA
7.-9. kl. T PABERLENNUKI LENNUTAMINE
7.-9. kl. P RÕNGAJOOKS

11.30                           
2. kl. KURIKAMATS               (Terve klass)
3.-4. kl. KORVPALLI VISKED      (Terve klass)
5.-6. kl. KÖIEVEDU              (Terve klass)
7.-9. kl. PAIGALT KAUGUSHÜPE    (Terve klass)

12.30                           
2. kl. KÖIEVEDU                  (Terve klass)
3.-4. kl. KURIKAMATS             (Terve klass)
5.-6. kl. PAIGALT KAUGUSHÜPE     (Terve klass)
7.-9. kl. KORVPALLI VISKED       (Terve klass)

13.00                           
AUTASUSTAMINE   

2.-3.kl. paigalt kaugushüpe, noolevise.
4.-6.kl.  poiste hüppepall.
4.-6,kl. tüdrukute 2021m. jooks.     
teise päeva võistkondlikud alad.           


1. klassid matkavad nad koos klassijuhatajaga 2021m