Sport


Järvamaa koolide algklasside murdmaajooksu Karikavõistlused.
 1. koht meie kooli 1.võistkond
Võistkonda kuulusid:
Annaliisa Aren                       1A
Enry Vahtre                           1C
Marianne Veeberg                  2C
Gregor Kukk                          2B
Kadi Puu                                3C
Steven Marti Lillipuu             3B
Aleksandra Renke                  4A
Kardo Kallas                          4A
Maribel Valge                        5B
Oskar Männa                          5B

4. koht meie kooli 2.võistkond
Roosi Põllu                             1C
Oskar Villems                        1A
Mari Roosme                          2B
Sander Ojasaar                       2C
Serena Miljan                         3C
Remo Võip                             3C
Eliise Veiemann                     4A
Ove Markus Kasemägi           4C
Katriin Kivi                            5C
Romet Raude                         5C

Võistlejad valmistasid ette Merle Vantsi, Saida Saharov, Veiko Valang, Villi Vantsi ja Reine Reiska.

Eesti Jalgratturite Liit korraldatud 2019.a Eesti Meistrivõistlustel, mis viidi läbi kolme etapilise sarjana vanuseklassile N14,
 saavutas Karolin Surva  (7.a klass)  3 etapivõitu ja võitis Eesti meistritiitli (kuldmedali).

9. veebruaril toimunud Elvas 25. Eesti Meistrivõistlustel jalgratturite talikrossi vanuseklassis N 14 võitis kuldmedali ja tuli Eesti meistriks Karolin Surva, kes esindab CFC spordiklubi.

Foto autor Kristjan Kelk

30. jaanuaril toimunud EKSL "Tähelepanu, Start!" alagrupivõistlustel saavutas meie kooli võistkond 1. koha.
Võistkonda kuulusid:
Mairold Heinsoo  2A
Mari Roosme     2B
Reigo Isakar      2B
Andres Valge     2B
Mirtel Linnukütt  2C
Mirjam Linnukütt  2C
Roosi Gansen     3A
Steven Marti Lillipuu  3B
Kadi Puu  3C
Serena Miljan   3C
Kiur Pindmaa   3C
Oliver Kajakas  4A
Kristiina Theresa Miller  4B
Elis Eidemiller    4B
Roosmarii Villems 4B
Aksel Kukk  4B
Hendrik Saadov    4B
Randar Ehasalu  5A
Maribel Valge    5B
Romet Raude   5B
Katriin Kivi    5C
Karoli Koska  5C
Juhendajad õpetaja Reine Reiska ja Merle Vantsi

Järvamaa koolide algklasside murdmaajooksu Karikavõistlused.
1. koht meie kooli 1.võistkond
Võistkonda kuulusid:
Annaliisa Aren 1A
Enry Vahtre 1C
Marianne Veeberg 2C
Gregor Kukk 2B
Kadi Puu 3C
Steven Marti Lillipuu 3B
Aleksandra Renke 4A
Kardo Kallas 4A
Maribel Valge 5B
Oskar Männa 5B

4. koht meie kooli 2.võistkond
Roosi Põllu 1C
Oskar Villems 1A
Mari Roosme 2B
Sander Ojasaar 2C
Serena Miljan 3C
Remo Võip 3C
Eliise

Veiemann 4A
Ove Markus Kasemägi 4C
Katriin Kivi 5C
Romet Raude 5C

Võistlejad valmistasid ette Merle Vantsi, Saida Saharov, Veiko Valang, Villi Vantsi ja Reine Reiska.

Eesti Jalgratturite Liit korraldatud 2019.a Eesti Meistrivõistlustel, mis viidi läbi kolme etapilise sarjana vanuseklassile N14,
saavutas Karolin Surva (7.a klass) 3 etapivõitu ja võitis Eesti meistritiitli (kuldmedali).

9. veebruaril toimunud Elvas 25. Eesti Meistrivõistlustel jalgratturite talikrossi vanuseklassis N 14 võitis kuldmedali ja tuli Eesti meistriks Karolin Surva, kes esindab CFC spordiklubi.

Foto autor Kristjan Kelk

30. jaanuaril toimunud EKSL "Tähelepanu, Start!" alagrupivõistlustel saavutas meie kooli võistkond 1. koha.
Võistkonda kuulusid:
Mairold Heinsoo 2A
Mari Roosme 2B
Reigo Isakar 2B
Andres Valge 2B
Mirtel Linnukütt 2C
Mirjam Linnukütt 2C
Roosi Gansen 3A
Steven Marti Lillipuu 3B
Kadi Puu 3C
Serena Miljan 3C
Kiur Pindmaa 3C
Oliver Kajakas 4A
Kristiina Theresa Miller 4B
Elis Eidemiller 4B
Roosmarii Villems 4B
Aksel Kukk 4B
Hendrik Saadov 4B
Randar Ehasalu 5A
Maribel Valge 5B
Romet Raude 5B
Katriin Kivi 5C
Karoli Koska 5C
Juhendajad õpetaja Reine Reiska ja Merle Vantsi