Sport


Karolin Surval õnnestus suvel Eesti meistrivõistlustelt võita 2 pronksmedalit.
12.07.2020 Lähtes toimunud Eesti Meistrivõistlustel olümpiakrossis ja 30.08.2020 Antslas toimunud Eesti meistrivõistlustel teatekrossis.

29. jaanuaril toimus "Tähelepanu, Start!"  alagrupi esimene võistlus. Alagrupis võistles 7 kooli.
Esimese võistluse võitis meie kooli võistkond:
Dene-Ly Lepiste  1A
Anna Liisa Aren  2A
Viktoria Plakk   2C
Steven Iljin     1B
Enry Vahtre      2c
Oskar Villems    2A
Mari Roosme      3B
Mirtel Linnukütt 3C
Mirjam Linnukütt 3C
Reigo Isakar     3B
Revo Marten Ojand   3B
Richard Jukk     3A
Roosi Gansen     4A
Kadi Puu         4C
Steven Marti Lillipuu 4B
Kiur Pindmaa     4C
Robert Zinovjev  4C
Kristiina Theresa Miller 5B
Berit Biene      5B
Vallo Marten Lillipuu  5B
Marten Kaljur    5B
Sten-Eric Schüts 5B
Juhendajad õpetaja Merle Vantsi ja Reine Reiska

 

 

 

Laupäval 12. oktoobril toimusid Suure-Jaanis Eesti Höövelliist Eesti Meistrivõistlused Cyclo-Crossis.
8.a klassi õpilasel Karolin Surval õnnestus vanuseklassis N14 kaitsta meistritiitlit ja tuli teist aastat järjest Eesti meistriks.

Neljapäeval, 12.septembril toimusid Türi linnastaadionil tuletõrjespordi mängud.

Neljandate klasside koondvõistkond saavutas 31 võistkonna konkurentsis 11. koha.
Võistkonda kuulusid: Roosi Gansen 4A, Steven Marti Lillipuu 4B, Serena Miljan 4C, Kadi Puu 4C, Lisanna Tammoja 4C, Kiur Pindmaa, Juhan Põllu ja Robert Zinovjev 4C.
Võistkonda juhendas õp. Saida Saharov.

 

Kaheksandate  klasside võistkondi oli Türile saabunud 23 ja meie kooli võistkond saavutas 7. koha.
Võistkonda kuulusid: Hannah Kaljur 8A, Karolin Surva 8A, Marcus Pajumaa 8A, Kameron Pukka 8A, Robin Avamere 8B ja Reiko Pardel 8B.
Juhendaja õp. Merle Vantsi.

27.06.19 ja 29.06.19 selgitati Viljandis Eesti meistrid nii eraldistardis kui grupisõidus vanuserühmale N14, Türi Põhikooli 8a klassi õpilasel Karolin Surval õnnestus seal teha kuldne duubel ja võita mõlemad sõidud ehk tulla 2 kordseks Eesti meistriks.
20.07.19 toimusid Võrus Kütiorus Eesti meistrivõistlused maastikurattakrossis, vaatamata raskele rajale ja meeletule palavusele õnnestus Karolinil seal võita pronksmedal vanuseklassis N14.

 

Järvamaa koolide algklasside murdmaajooksu Karikavõistlused.
 1. koht meie kooli 1.võistkond
Võistkonda kuulusid:
Annaliisa Aren                       1A
Enry Vahtre                           1C
Marianne Veeberg                  2C
Gregor Kukk                          2B
Kadi Puu                                3C
Steven Marti Lillipuu             3B
Aleksandra Renke                  4A
Kardo Kallas                          4A
Maribel Valge                        5B
Oskar Männa                          5B

4. koht meie kooli 2.võistkond
Roosi Põllu                             1C
Oskar Villems                        1A
Mari Roosme                          2B
Sander Ojasaar                       2C
Serena Miljan                         3C
Remo Võip                             3C
Eliise Veiemann                     4A
Ove Markus Kasemägi           4C
Katriin Kivi                            5C
Romet Raude                         5C

Võistlejad valmistasid ette Merle Vantsi, Saida Saharov, Veiko Valang, Villi Vantsi ja Reine Reiska.

Eesti Jalgratturite Liit korraldatud 2019.a Eesti Meistrivõistlustel, mis viidi läbi kolme etapilise sarjana vanuseklassile N14,
 saavutas Karolin Surva  (7.a klass)  3 etapivõitu ja võitis Eesti meistritiitli (kuldmedali).

9. veebruaril toimunud Elvas 25. Eesti Meistrivõistlustel jalgratturite talikrossi vanuseklassis N 14 võitis kuldmedali ja tuli Eesti meistriks Karolin Surva, kes esindab CFC spordiklubi.

Foto autor Kristjan Kelk

30. jaanuaril toimunud EKSL "Tähelepanu, Start!" alagrupivõistlustel saavutas meie kooli võistkond 1. koha.
Võistkonda kuulusid:
Mairold Heinsoo  2A
Mari Roosme     2B
Reigo Isakar      2B
Andres Valge     2B
Mirtel Linnukütt  2C
Mirjam Linnukütt  2C
Roosi Gansen     3A
Steven Marti Lillipuu  3B
Kadi Puu  3C
Serena Miljan   3C
Kiur Pindmaa   3C
Oliver Kajakas  4A
Kristiina Theresa Miller  4B
Elis Eidemiller    4B
Roosmarii Villems 4B
Aksel Kukk  4B
Hendrik Saadov    4B
Randar Ehasalu  5A
Maribel Valge    5B
Romet Raude   5B
Katriin Kivi    5C
Karoli Koska  5C
Juhendajad õpetaja Reine Reiska ja Merle Vantsi

Karolin Surval õnnestus suvel Eesti meistrivõistlustelt võita 2 pronksmedalit.
12.07.2020 Lähtes toimunud Eesti Meistrivõistlustel olümpiakrossis ja 30.08.2020 Antslas toimunud Eesti meistrivõistlustel teatekrossis.

29. jaanuaril toimus "Tähelepanu, Start!"  alagrupi esimene võistlus. Alagrupis võistles 7 kooli.
Esimese võistluse võitis meie kooli võistkond:
Dene-Ly Lepiste  1A
Anna Liisa Aren  2A
Viktoria Plakk   2C
Steven Iljin     1B
Enry Vahtre      2c
Oskar Villems    2A
Mari Roosme      3B
Mirtel Linnukütt 3C
Mirjam Linnukütt 3C
Reigo Isakar     3B
Revo Marten Ojand   3B
Richard Jukk     3A
Roosi Gansen     4A
Kadi Puu         4C
Steven Marti Lillipuu 4B
Kiur Pindmaa     4C
Robert Zinovjev  4C
Kristiina Theresa Miller 5B
Berit Biene      5B
Vallo Marten Lillipuu  5B
Marten Kaljur    5B
Sten-Eric Schüts 5B
Juhendajad õpetaja Merle Vantsi ja Reine Reiska