Õppetöö

Konsultatsiooniajad

ÕPETAJA

AEG

KOHT

Lea Allik

E 7. tund, N 7. tund + kokkuleppel

13

Laine Aluoja

N 7. tund + kokkuleppel

53, 41

Sirli Biene

E. 6.-7.tund

41

Jaanika Eik

K 8. tund, N 6. tund + kokkuleppel

40

Külli Jäätma

N 6.tund + kokkuleppel

9

Elve Jaansalu

E 7.tund, K 8.tund + kokkuleppel

14

Anu Jüris

E 7.tund + kokkuleppel

66

Karen Kiik

T 7.-8.t. + kokkuleppel

47

Eve Laur

E. 6.-7. tund

9

Aili Avi

K 7.-8. tund

10

Reet Libe

T 7.- 8. tund

56

Merike Loikmaa

K 6.tund - 7.tund + kokkuleppel

52

Ülle Luste

K 6.tund + kokkuleppel

12

Marika Lõhmus

E 7. tund, K 7. tund

15

Eva Mager   

E 5.tund+kokkuleppel

14

Maigi Martjak

N 6.-7. tund + kokkuleppel

62

Marju Mei

T 7. tund

3

Maive Mänd

K 8.. tund, N 6. tund

43

Piret Männilaan

N 7. tund + kokkuleppel

42

Tõnis Ohu

T. 7. tund N 6.-7. tund + kokkuleppel

46

Ella Põder

T.6.tund; T. 8.tund + kokkuleppel muud ajad

55

Peeter Kruusement

iga päev kokkuleppel

10

Kristi Rikk

N 6.-7. tund + kokkuleppel muud ajad

48

Ellen Roosileht

K. 5.tund; N. 6.tund

väike maja 20

Marika Roosileht

E 7. tund; R  5. tund + kokkuleppel

väike maja 23

Kerli Rüüt

R 5. tund + kokkuleppel

väike maja 18

Tea Saar

R 5.tund + kokkuleppel

väike maja 13

Kati Sagar

K 5.tund + kokkuleppel

väike maja 17

Meeli Savolainen

T 7. tund, K 8. tund

59

Evely Siimsoo

T , N 7. tund

45

Tiiu Schüts

K 7.-8.tund

28

Aina Sootla

K 7. tund + kokkuleppel

12

Anneli Talviste

E 7. tund, T 7. tund

8

Märt Hallasoo

K 6.- 7. tund

57

Piret Ohu

T 7. tund + kokkulepped

61

Imbi Männik

 

õpiabi klass

Egle Rennit

N 7. tund

31

Merle Vantsi

T 8.tund + kokkuleppel

võimla

Villi Vantsi

R 6.tund + kokkuleppel

võimla

Veiko Valang

R 7 tund+kokkuleppel

võimla

Ülle Värnik

T 5. tund , K 6.tund

väike maja 8

Ulvi Mäesalu

T 9. tund ja kokkuleppel

65

JÄRELVASTAMINE

T 13.35 - 15.30 -  klass 41
K 13.35 - 15.30 - klass 45
N 12.45 - 15.30 - direktori kabinet ja vajadusel pärast 6. tundi klass 10