Võitke oma klassiga reisiraha kuni 700 eurot või teisi vahvaid hariduslikke auhindu!

 Keskkonnainvesteeringute Keskus on ka käesoleval aastal korraldamas videokonkurssi Mini Negavatt.

Konkursile oodatakse kuni 2 minutilisi videoklippe, kus oodatakse noorte lennukaid ideid säästva transpordi teemal, konkurss kannab alapealkirja ”Autodesse uppuv maakera”.

Konkursil võisteldakse kahes vanusekategoorias: 1.-3. klass ning 4.-6. klass.

 Konkursi registreerumisvorm on avatud ajavahemikul 26.10-15.11.2020 ning asub www.negavatt.ee/mini
Kuna auhind on mõeldud kasutamiseks kogu klassile, siis saab video ülesse laadida klassijuhata, õpetaja, huvijuht vms kooliga seotud täisealine isik.

 Mõlema vanusekategooria esikolmikule on auhinnaks reisiraha (700, 500 ja 300 eurot) mõne Eesti muuseumi, looduskeskuse, ettevõtte, elamuspargi külastamiseks või matka läbiviimiseks. Lisaks hariduslikud auhinnad meie partneritelt.
Võitjatest teavitame detsembri alguses.

 Vaata eelmise aasta võiduvideosid ja käesoleva aasta konkursi infot ning tingimusi siit: www.negavatt.ee/mini

 

 

 

 

„Meie kool 2030“
võitjad

I kooliaste

1. Marie Rebecca Aule 2.a klass (realistlik klassiruumi kujutamine).

2. Kristofer Lai 2.a klass (pildi ülesehitus, raamatukogu kujutamine, loov sõnakasutus)

3. Kirke Renke 2.a klass (väikeste detailide nägemine, klass tervikuna)

4. Gerda Härm 1.a klass (Minu kool – nii palju võimalusi)

5. Marko Muuk 1.a klass (Vahetund Türi Põhikooli õuealal)

6. Romet Jõesma 1. a klass (Moodne maja – meie kool)

7. Katrin Liiflein 2b (uksed, mis viivad tundi)

8.  Daniel Hilko 3.c klass (laste minek kooli, koolimaja kujutamine ja värvilahendus)

 

II kooliaste

1. Marta Roosme 5.a klass (lemmikloomatuba, saan võa lemmiku kaasa või minna sinna end

laadima, rahunema, mõeid koguma)

2. Margus Variksoo 4.b klass (putukate akvaarium kooli fuajeesse, idee seostatud kooli

põhiväärtusega - loodus, tegemist on erilise poisiga)

3. Helena-Elis Pärenson 6.c klass (õuesõppeklass, kus saab päeval õppida, puhata, pärast

klassiõhtut pidada)

4. Berit Biene 5b (puhkeruum)

5. Karl Künnapuu 4.c klass (rakeklubi)

6. Kiur Pindmaa 4.c klass (teadusklubi)

7. Jan Marn Oja 5a (tehnoklass)

8. Henri Schmidt 5b(spordijalats)

 

III kooliaste

1. Mia Jasson 7.c klass (kiibiga müts, koolimüts)

2. Sofiko Särkinen 7a. Klass (uksed)

3. Rivo Saveljev 7.a klass (uksed)

4. Berit Volmre 9c (koolisussid)

5. Elisa Marleen Trummal 9b ( koolimärkmik)

6. Anna-Liisa Frei VKII (koolimütsid)