19.mail toimusid Järvamaa koolinoorte algklasside murdmaajokksu teatevõistlused. Meie kool oli väljas kahe võistkonnaga, kes saavutasid esimese ja teise koha.
Esikoha võitsid Teili Gritšenko, Eduard Johannes Pärenson, Laura Päär, Noel-Henry Uuk, Jete Lee Kalberg, Marten Toomela, Melissa Seppi, Kendrik Tamjärv, Roosi Põllu ja Enry Vahtre.
Teine koht kuulus Elise Seppi, Endrico Peterson, Cindy Kondas, Germo Kopolovets, Anete Toom, Romet Koor, Dene-Ly Lepiste, Christofer Valang, Annaliisa Aren ja Gregor Kukk.

16. mail toimusid Türi linnastaadionil Järvamaa TV 10 Olümpiastarti võistlused, kus olid kavas pallivise, kettaheide, kaugushüpe ja pikamaajooksud.
Poiste vanemas vanuseklassis pääses auhinnalisele kohale kõigis neljas alas Steven Marti Lillipuu, kes võitis kettaheites ja kaugushüppes esimesed kohad, 1000m jooksus oli ta teine ja palliviskes kolmas.
Samas vanuseklassis võitis palliviskes esimese koha Reigo Isakar
Sama vanuseklassi tüdrukutest võitis kaugushüppes ja 600m jooksus kindlad esikohad Kadi Puu. Roosi Gansen võitis kaugushüppes ja 600m jooksus teised kohad ning kettaheites oli ta kolmas.
Auhinnalisele kolmandale kohale tuli kahel korral ka Heili Alljärv, kui tegi head kolmanda koha väärilised tulemused 600m jooksus ja palliviskes. Lisanna Tammoja võitis palliviskes teise koha

Nooremas vanuseklassis võitis palliviskes esikoha Maik Pärnsalu ja teine oli Mairo Kõnnusaar. 1000m jooksus võitis kolmanda koha Christofer Valang.
Tüdrukutest võitis kaugushüppes ja 600m jooksus Annaliisa Aren ning palliviskes oli ta teine. Roosi Põllu jooksis end 600m jooksus teiseks ja kaugushüppes hüppas kolmandaks. Auhinnalise koha võitis ka Viktoria Plakk, kes võitis palliviskes kolmanda koha
Vabariiklik etapp toimub juba 28.mail, kui sportlased sõidavad Tallinna Kadrioru staadionile, et võistelda palliviskes, kettaheites ja pikamaajooksus. Samal päeval on ka Järvamaa Laulu- ja tantsupidu ning püüame õpilasi sõbralikult jagada igasse valdkonda.

11. mail toimusid Aravetele Järvamaa koolinoorte discgolfi meistrivõistlused. Noorim vanuseklass oli 6.-9.kl, kuid Türi Põhikoolis on osavaid mängijaid ka nooremate hulgas ja nii osales võistlustel meie poole ka teise ja kolmanda klassi õpilasi.

Tüdrukute arvestuses võitis Lisanna Tammoja kuldmedali, Kadi Puu hõbemedali ja Heili Alljärv pronksmedali.

9. mail toimusid Paides Järvamaa koolinoorte meistrivõistlused valikorienteerumises. Punktid olid paisatud üle terve Paide linna ja iga osaleja sai valida omale sobiva suuna.

Kuni 5 klassi arvestuses võitis tüdrukute arvestuses esimese koha Annaliisa Aren, kes leidis 11 kontrollpunkti.
Poiste arvestuses oli nobedaim Hardi Arulepp, kes kogus samuti 11 kontrollpunkti. Teine koht kuulus Henri Veebergile 10 KP'i ja kolmas oli Christofer Valang 10 KP'i.

6-7 klassi arvestuses võitis tüdrukute arvestuses Heili Alljärv, kui leidis 13 kontrollpunkti ja kolmanda koha jagasid omavahel Mia Joanna Nauts ja Meilyn Valdmaa.
Poiste arvestuses võitis kolmanda koha Mihkel Radala.