12.juunil toimus Aura Keskuses pikalt piirangute tõttu edasi lükatud ujumisvõistlus Tartu Tähed.
Mariette Villems võitis vanemas vanuseklassis (2006a.+) kolm esikohta: 50m vabaujumises, 100m rinnuli, 50m liblikas. Neljanda kohaga pidi ta leppima 200m vabastiilis ujumises.
Oskar Männa oli kolmas 50m liblikas ja 50m vabaujumises viies.
ÕNNITLEME!

13.juunil toimusid Valgas laste karikavõistlused ja Eesti meistrivõistlused rannamaadluses.
Steven Iljin võitis oma kaalus I koha ja Emili Vislapu võitis II koha.
ÕNNITLEME!

8.juunil toimus Järvamaa TV 10 olümpiastarti II etapp, kus meie kooli õpilased olid väga edukad.
Nooremate tüdrukute vanuseklassis näitas suurepäraseid tulemusi Annaliisa Aren, kes on teistest kaks aastat noorem. Ta näitas kaugushüppes pikimat hüpet ja võitis esimese koha ning 60m tõkkejooksus oli ta kolmas.
Head tulemused tegi ka Roosi Gansen, kes võitis tõkkejooksus teise koha ja kaugushüppes oli neljas.
Vanemate tüdrukute vanuseklassis võitis Iris Maria Kass kettaheites esimese koha, tõkkejooksus teise koha ja kõrgushüppes oli ta kolmas.
Poiste arvestuses esindasid kooli vennad Lillipuud. Nooremas vanuseklassis tegi suurepärase töö Steven Marti Lillipuu, kes võitis tõkkejooksu, kaugushüppe ja kettaheites oli teine.
Vanem vend Vallo Marten Lillipuu võitis vanemas vanuseklassis kettaheites teise koha ning kõrguses ja tõkkejooksus oli ta kolmas.

1.juunil, toimus Türi staadionil Järvamaa TV 10 olümpiastarti avaetapp, kus noored said end üle pika aja proovile panna.
Steven Marti Lillipuu võitis 1. koha nii 60m jooksu kui ka kõrgushüppe.
Kolmanda koha võits Vallo Marten Lillipuu kaugushüppes, Mari Roosme palliviskes, Roosi Gansen kõrgushüppes ja Alexia Šivtsik palliviskes ja kaugushüppes.
ÕNNITLEME!

Eesti Lastekirjanduse Keskuses anti laupäeval, 5. juunil 2021 üle Sten Roosi muinasjutuvõistluse auhinnad.
Pika traditsiooniga võistlus toimus 29. korda ning sellest võtsid osa 11-15aastased lapsed üle kogu Eesti.
Osalejaid oli 43st koolist, muinasjutte saadeti võistlusele 182.
Meie kooli  6.a klassi õpilane MARTA ROOSME muinasjutt "Fööniks" pälvis Eesti Lastekirjanduse Keskuse auhinna.

Tartu Linnaraamatukogu laste- ja noorteosakonna ning Eesti Kirjanike Liidu korraldatud omaluule võistulugemisel "Noorte Luuleprõmm 2021" selgusid  parimad.

Meie kooli 4.b klassi õpilane MARTA SUITSBERG saavutas nooremas vanuseastmes III koha.

1. juunil kuulutas Tartu Linnaraamatukogu välja selle aasta võitjad.
Žürii sõnul iseloomustas kõikide vanuserühma esinejaid julge ja omanäoline esitus, hea häälevaldamine ning sisu ja mõtestatud kooskõla.
Juhendaja õpetaja Anneli Talviste.

PALJU, PALJU ÕNNE õpilastele ja juhendajale!

Õpilaste kunstikonkursi Amet ja palk” žürii avalikustas lastekaitsepäeval, 1. juunil tulemused. Konkurss toimus Tallinna ülikooli “Soolise palgalõhe vähendamise” projekti kestel koostöös Eesti kunstikoolide liidu ja Pärnu kunstide kooliga.
Konkursile laekus 98 võistlustööd 17st üldharidus- ja kunstikoolist. Hinnati kolmes vanusegrupis: I-IV, V-VIII ja IX-XII kl. Igast grupist valiti välja žürii lemmikud ning üks üldvõitja. Seega kokku valiti välja 16 tööd ja nende hulgast peapreemia.