Kalender

Filtreeri sündmusi

Sündmuse tüüp

Kõik Õppetöö Üritused Huvitegevus

Kuupäev
 
Möödunud sündmused
1. trimester(7)

Türi Põhikool 10

I kooliaste

kell 8.00
Klassijuhatajatund
kell 9.00
Mälumäng
kell 10.00
Söömine
kell 10.30
TPK 10 kujundi loomine kooliõuel

II ja III kooliaste

kell 8.00
Klassijuhatajatund
kell 9.00
Mälumäng (võimlas)
kell 10.00
GPS - kunst - "TPK 10" kujundi loomine
kell 11.00 
II kooliaste söömine
kell 11.30
III kooliaste söömine
 

Sulge

07september
Kooli olümpia

AJAKAVA

7. SEPTEMBER
10.00            
PENDELTEATEJOOKS 2-9 kl.
10.30            
2.-3. kl. T RÕNGAJOOKS
2.-3. kl. P PABERLENNUKI LENNUTAMINE
4.-6. kl. T TÄPSUSJOOKS
4.-6. kl. P NOOLEVISE
7.-9. kl. T PAIGALT KAUGUSHÜPE
7.-9. kl. P DISCGOLF
10.45
2.-3. kl. T PABERLENNUKI LENNUTAMINE
2.-3. kl. P RÕNGAJOOKS
4.-6. kl. T NOOLEVISE
4.-6. kl. P TÄPSUSJOOKS
7.-9. kl. T DISCGOLF
7.-9. kl. P PAIGALT KAUGUSHÜPE
11.00            
2.-3. kl. 2021m. JOOKS
7.-9. kl. T TAKISTUSRIBA
7.-9. kl. P RASKUSHEIDE
4.-6. kl. T HÜPPEPALL
11.15        
4.-6. kl. P 2021m. JOOKS
7.-9. kl. T RASKUSHEIDE
7.-9. kl. P TAKISTUSRIBA
12.00                 
2. kl. PAIGALT KAUGUSHÜPE
3.-4. kl. KÖIEVEDU
5.-6. kl. KORVPALLI VISKED
7.-9. kl. KURIKAMATS
13.00                 
2. kl. KORVPALLI VISKED
3.-4. kl. PAIGALT KAUGUSHÜPE
5.-6. kl. KURIKAMATS
7.-9. kl. KÖIEVEDU

 

1. klasside õpilased võistlevad 
täpsusjooksus (individuaalne võistlus)
korvpalli visetes (võistkondlik võistlus)
paigalt kaugushüppes (võistkondlik võistlus)

 

Sulge

08september
Kooli olümpia

8. SEPTEMBER
9.00            
RINGTEATEJOOKS 2-9 kl.
9.30        
2.-3. kl. T TAKISTUSRIBA
2.-3. kl. P HÜPPEPALL
4.-6. kl. T PAIGALT KAUGUSHÜPE
4.-6. kl. P DISCGOLF
7.-9. kl. T TÄPSUSJOOKS
7.-9. kl. P NOOLEVISE
9.45        
2.-3. kl. T HÜPPEPALL
2.-3. kl. P TAKISTUSRIBA
4.-6. kl. T DISCGOLF
4.-6. kl. P PAIGALT KAUGUSHÜPE
7.-9. kl. T NOOLEVISE
7.-9. kl. P TÄPSUSJOOKS
10.00            
2.-3. kl. T TÄPSUSJOOKS
2.-3. kl. P DISCGOLF
4.-6. kl. T RÕNGAJOOKS
4.-6. kl. P PABERLENNUKI LENNUTAMINE
7.-9. kl. T 2021m. JOOKS                                
10.15                          
2.-3. kl. T DISCOLF
2.-3. kl. P TÄPSUSJOOKS    
4.-6. kl. T PABERLENNUKI LENNUTAMINE
4.-6. kl. P RÕNGAJOOKS
7.-9. kl. P 2021m. JOOKS                           
10.45                 
2.-3. kl. T PAIGALT KAUGUSHÜPE
2.-3. kl. P NOOLEVISE
4.-6. kl. T TAKISTUSRIBA
4.-6. kl. P HÜPPEPALL
7.-9. kl. T RÕNGAJOOKS
7.-9. kl. P PABERLENNUKI LENNUTAMINE
11.00                           
2.-3. kl. T NOOLEVISE
2.-3. kl. P PAIGALT KAUGUSHÜPE
4.-6. kl.  T 2021m. JOOKS
4.-6. kl. P TAKISTUSRIBA
7.-9. kl. T PABERLENNUKI LENNUTAMINE
7.-9. kl. P RÕNGAJOOKS
11.30                           
2. kl. KURIKAMATS
3.-4. kl. KORVPALLI VISKED
5.-6. kl. KÖIEVEDU
7.-9. kl. PAIGALT KAUGUSHÜPE
12.30                           
2. kl. KÖIEVEDU
3.-4. kl. KURIKAMATS
5.-6. kl. PAIGALT KAUGUSHÜPE
7.-9. kl. KORVPALLI VISKED

1. klasside õpilased 
matkavad koos klassijuhatajaga 2021m. 

Sulge

21september
Madisepäeva jooks

Jooks toimub ümber Türi tehisjärve!

Registreerimine 19.15 (kogu võistkond peab olema registreerumas (3T + 5P),
pärast registreerimist lähevad õpilased oma teatevahetuse punkti (igasse punkti 2 jooksjat).
Esimesel võistlejal taskulamp ja viimasel (kaheksandal jooksjal) number.

Aga kõige olulisem info on, et eelnevalt peab võistkond omavahel tutvuma ja selgeks tegema, kes on tema klassi õpilane, sest neid juhuseid kus teatepulk antakse vale klassi õpilasele või krabatakse paralleelklassi õpilase käest on OI-OI KUI PALJU OLNUD!!!!!

 

 

Sulge

29september
Lastevanemate üldkoosolek

kell 18.00 toimub Türi Põhikooli lastevanemate üldkoosolek.

Päevakord:

1. Koolielust- direktor Janika Gedvil

2. Ülevaade hoolekogu tööst 2020-2021- hoolekogu esimees Liis Rusi

3. Hoolekogu kosseisu valimine- direktor Janika Gedvil

4. Küsimused ja vastused

Palume kõigil koolimajas kanda maski!

Sulge

26oktoober
Koolitus õpetajatele

Päevakava:

9.30 Hommikukohv

10.00 Tutvustus

10.30-11.30 Töötoad

12.00 Lõuna

12.30 Teadlase loeng

13.30 Töötoad (valmib kosmosenädala kava ainegrupiti)

15.00 Lõpetamine

Sulge

Külalisloengud aulas:

2. tund – 1.-3. klass – Urmas Piigert
3. tund – 4.-5. klass – Urmas Piigert
4. tund – 6.-7. klass – Ele Enn
5. tund – 8.-9. klass – Ele Enn

Sulge
1. trimester
täna, 27.november
2. trimester

8.- 9. klasside õpilased

Sulge

6. - 7. klasside õpilased

Sulge


4. - 5. klasside õpilased

Sulge

JÕULUKONTSERT Türi kirikus

Kell 18.00

Sulge

1.-3. klasside õpilased

Sulge