Kalender

Filtreeri sündmusi

Sündmuse tüüp

Kõik Õppetöö Huvitegevus

Kuupäev
 
1. trimester(63)

Aktus kell 10.00 Türi lauluväljakul

Sulge


5A, 5B, 5C klasside õpilased

Õppekäik Oandu külastuskeskusesse Lahemaal (KIK)

Sulge

Võistlevad 4.-9. klasside õpilased, igast klassist üks 8 liikmeline võistkond.

Võistkonda kuulub 5 poissi ja 3 tüdrukut ning vajadusel võib poisse tüdrukutega asendada.

 

Kaasa taskulamp.

19.15 Registreerimine

19.30 Madisepäeva jooks

20.00 Autasustamine

Sulge


08:55 – 09:40   1. klass

09:50 – 10:35   2. klass

10:50 – 11:35   3. klass

Sulge


7. klasside elektrooniline loodusvaldkonna tasemetöö

kell 10. 00

Sulge


Türi linna staadionil

II kooliaste

Kell 8.00

I kooliaste

Kell 9.30 kogunemine, soojendus

Kell 10.00- Start

III kooliaste

Kell 11.30 kogunemine, soojendus

Kell 12.00- Start

Alad: 60 m jooks, pallivise, kaugushüpe, 400 m jooks

Sulge


Kaheksandate klasside õpilaste

õppekäik Hüpassaares ja Kuresoo rabas. (KIK)

Sulge




2.c klass  KIK-i projekti raames õppekäigul Soomaal

Sulge

3. klassid õppekäigul "Mets kui apteek" Aegviidus

Sulge

7.a klassi õpilaste õppekäik Särghauale KIKI projekti raames

Sulge

7.c klassi õpilaste õppekäik Särghauale (KIK-i projekti raames)

Sulge

Vabariiklik matkamäng - Kaitseliit kasutusel koolimaja I korrus, võimla

Sulge

1. klasside õpilased õppekäigul " Sügis talus" Kurgjal

Sulge

5. klasside õpilased õppekäik Tartus Äritänavale

Sulge

Loovtööde konverents

Sulge

9.a ja 7.c  klassi õpilaste õppekäik Tartus Äritänavale

Sulge

Etendus väikeses majas "Sõbrad Austraalias"

Sulge


Maakondlik CodeWeek õpituba

kell 13.00 - 16.00

Info ja registreerimine

http://informaatika.pbworks.com/w/page/128681232/CodeWeek%202018

Sulge

7.a klassi õpilased vallavalitsuses kohtumisel vallavanemaga

Sulge

8.a, 8.b, 8.c klassi õpilaste õpüpekäik Tartusse Ettevõtluskülla

Sulge

Maakondlik CodeWeek õpituba

kell 13.00 - 16.00

Info ja registreerimine

http://informaatika.pbworks.com/w/page/128681232/CodeWeek%202018

Sulge

Algklasside õpilased
  • 1. tunni ajal 30-minutiline hommikuvõimlemine I kooliastme õppehoone sisehoovis.
  • Kogu päev on võimalik teha kaasa liikumisülesandeid, millede kirjeldused on õpilasesinduse stendil.
  • Parimad kostüümid saavad oktoobri kogunemisel õpilasesinduse poolt eriauhinna!
4. - 9. klasside õpilased
  • 1. tunni ajal 10-minutiline hommikuvõimlemine aulas (ainult aineõpetaja loal osalemine).
  • Pärast 3. tundi võimlas teatevõistlus õpilaste ja õpetajate vahel (mõlemas võistkonnas kuus liiget).
  • Fotosein I korrusel kogu päev (fotograaf on olemas peale 4. ja 5. tundi).
  • Raadio
  • Parimad kostüümid saavad oktoobri kogunemisel õpilasesinduse poolt eriauhinna!
Sulge

  4.c klassi õpilased etiketi koolitus Säreveres

Sulge

kell 10.50 - 11.35 4. - 6. klasside õpilased

kell 11.50 - 12.35 7. - 9. klasside õpilased

Sulge




Maakondlik robootika töötuba

Sulge


Lahe geoograafiatund GPS

7.c klassi õpilased kell 8.55

7.b klassi õpilased kell 9.50

7.a klassi õpilased kell 11.50

Sulge



Loovtööde õppepäev

Sulge



Maakondlik vene keele päev

Sulge




Etiketikoolitus Säreveres

Sulge

"ProgeTiigri tulevikutegija" töötuba Viljandis

Sulge

Külas Karoliina Kurvits ja Mikk Olesk

Sulge







Korvpalliliidu näidistunnid algklassidele suure maja võimlas.
2. tund 2.klass
3. tund 1. klass
4. tund 3. klass
Sulge

Kell 18.00
Hallowmart 4.-9. klassile
 
ÕE korraldatud korraldatav  Mardipäeva ja Halloween`i üritus.
Sulge

Kohtumine Aleksei Turovskiga, kes räägib põnevaid lugusid loomadest ja lindudest ning joonistab sinna juurde vahvaid pilte.

Kohtumine toimub suure koolimaja aulas.

3. tund I kooliaste

4. tund II-III kooliaste

Pilet 4.-

Sulge

Karjääriloeng

9.c klassi õpilased kell 8.00

9.a klassi õpilased kell 8.55

9.b klassi õpilased kell 9.50

Sulge


2. trimester(20)

26.- 30.11. koolimaja kaunistamine

teema: kelluke

Sulge

26. -  30. november

Esmaspäev 26. november

PEAST ARVUTAMISE VÕISTLUS          

Teisipäev 27. november

MATDUELL aulas 4. tund

Igast klassist 1 õpilane

Kolmapäev 28.november

OLÜMPIAAD  4. – 9. KLASSIDE õpilased

1.– 3. tund        

Neljapäev  29.november

ANDEKATE TÖÖTOAD 1. – 3. KLASSIDELE
Töötoad viivad läbi 9.klassi õpilased.              

Reede 30.november

VAIMUKAS VIISIK   aulas 4. tund

 Igast klassist 3 õpilast           

Sulge

26.- 30.11. koolimaja kaunistamine

teema: kelluke

Sulge

26. -  30. november

Esmaspäev 26. november

PEAST ARVUTAMISE VÕISTLUS          

Teisipäev 27. november

MATDUELL aulas 4. tund

Igast klassist 1 õpilane

Kolmapäev 28.november

OLÜMPIAAD  4. – 9. KLASSIDE õpilased

1.– 3. tund        

Neljapäev  29.november

ANDEKATE TÖÖTOAD 1. – 3. KLASSIDELE
Töötoad viivad läbi 9.klassi õpilased.              

Reede 30.november

VAIMUKAS VIISIK   aulas 4. tund

 Igast klassist 3 õpilast           

Sulge

4. tund 4.-6. klass
5. tund 7.-9. klass
 
Sulge

26. -  30. november

Esmaspäev 26. november

PEAST ARVUTAMISE VÕISTLUS          

Teisipäev 27. november

MATDUELL aulas 4. tund

Igast klassist 1 õpilane

Kolmapäev 28.november

OLÜMPIAAD  4. – 9. KLASSIDE õpilased

1.– 3. tund        

Neljapäev  29.november

ANDEKATE TÖÖTOAD 1. – 3. KLASSIDELE
Töötoad viivad läbi 9.klassi õpilased.              

Reede 30.november

VAIMUKAS VIISIK   aulas 4. tund

 Igast klassist 3 õpilast           

Sulge

26.- 30.11. koolimaja kaunistamine

teema: kelluke

Sulge

Järvamaa 6.-9. klassi mälumäng Paides
Osalevad: 
Helis Köhler
Lisette Taube
Loore Luste 
Andero Lavrinenko.
Väljasõit 13.40.
Sulge

26.- 30.11. koolimaja kaunistamine

teema: kelluke

Sulge

26. -  30. november

Esmaspäev 26. november

PEAST ARVUTAMISE VÕISTLUS          

Teisipäev 27. november

MATDUELL aulas 4. tund

Igast klassist 1 õpilane

Kolmapäev 28.november

OLÜMPIAAD  4. – 9. KLASSIDE õpilased

1.– 3. tund        

Neljapäev  29.november

ANDEKATE TÖÖTOAD 1. – 3. KLASSIDELE
Töötoad viivad läbi 9.klassi õpilased.              

Reede 30.november

VAIMUKAS VIISIK   aulas 4. tund

 Igast klassist 3 õpilast           

Sulge

26.- 30.11. koolimaja kaunistamine

teema: kelluke

Sulge

26. -  30. november

Esmaspäev 26. november

PEAST ARVUTAMISE VÕISTLUS          

Teisipäev 27. november

MATDUELL aulas 4. tund

Igast klassist 1 õpilane

Kolmapäev 28.november

OLÜMPIAAD  4. – 9. KLASSIDE õpilased

1.– 3. tund        

Neljapäev  29.november

ANDEKATE TÖÖTOAD 1. – 3. KLASSIDELE
Töötoad viivad läbi 9.klassi õpilased.              

Reede 30.november

VAIMUKAS VIISIK   aulas 4. tund

 Igast klassist 3 õpilast           

Sulge

Kogunemisd
2. tund I kooliaste
5. tund II kooliaste
6. tund III kooliaste
Sulge

VAT teatri töötuba VATinaarium 5.b klass
Sulge

ÕPILASTE JÕULULAAT

TÜRI Põhikooli võimlas

KELL 16.00 – 18.00

Juba viieteistkümnendat aastat kutsume Teid õpilaste jõululaadale. Nagu igal teiselgi  laadal, toimub siingi vilgas müügitegevus.

Laadaliste sihtgrupp

Müüjad: Türi valla koolide õpilased

Klientuur: kaasõpilased, Türi valla ja ümbruse elanikud ning külalised.

Tegevus: jõulukauba müümine, oma toodete reklaam, ostmine,  laadamelu nautimine. Võib pakkuda ka teenust, nt õpetada meisterdama midagi põnevat.

Nõuded: müüa võib isetehtud asju (kootud, heegeldatud, õmmeldud, vestetud, liimitud, rebitud, joonistatud, maalitud jne) ning iseküpsetatud küpsiseid ja piparkooke.

Müügiluba maksab 50 senti (saab tasuda ka kohapeal)

Korraldajate poolt on müügilaud. Kõik  muu tuleb endal kaasa võtta. Leia endale põnev lahendus!

Müüjate registreerimine 03.detsembrini.

Täidetud registreerimisleht saata e-mailile: meritpuna@tyripk.ee

Täiendav info: Türi Põhikooli huvijuht  Merit Puna - tel 38 78 439 meritpuna@tyripk.ee.

KOHTUMISENI ÕPILASTE JÕULULAADAL!

......................................................................................................................................................

Registreerimisleht

Müüjate nimed:

Klass:

Toode või teenuse:

Sulge

Stiilipäev "JÕULUVÄRVE TÄIS ON TPK"

Pärast 1.tundi toimub aulas väike teatevõistlus, kuhu on oodatud igast klassist viis esindajat. 

Sulge
täna, 13.detsember

Stiilipäev "JÕULUTEGELASED VALLUTAVAD TPK

Kõigil klassidel jäädvustada endast üks vahva foto kogu klassiga ning saata see õpilasesinduse presidendile (triinsooaar@gmail.com).

Sulge

4.a, 4.b ja 4.c klassi õpilased

teatri ühiskülastus

Ugala teatris

Sulge

1.- 3. klasside õpilaste ühine teatrikülastus Endla teatris etendusele "Doktor

Sulge

8.15-8.45 Registreerimine

8.50-9.15 Avamine aulas

9.25-10.10 Esimene töötuba

10.10-10.25 PAUS

10.25-11.15 Teine töötuba

11.15-11.30 PAUS

11.30-12.20 Kolmas töötuba

12.20-12.35 PAUS

12.35-13.20 Neljas töötuba

13.30-13.50 Aulas lõpetamine

 

Õpilastel on vaja kaasa võtta pinal ja soovitavalt riietuda mugavalt, mitmed töötoad on aktiivsed.

Iga õpilane saab lisada oma eelistused seoses töötubadega küsitlusse (https://goo.gl/forms/Jeumne7SDWx1gfKp2 ).
Tee seda hiljemalt 14.detsemberiks kell 21.00.
 

Sulge