Kalender

Filtreeri sündmusi

Sündmuse tüüp

Kõik Õppetöö Huvitegevus

Kuupäev
 
1. trimester(33)

Aktus kell 10.00 Türi lauluväljakul

Sulge

5A, 5B, 5C klasside õpilased

Õppekäik Oandu külastuskeskusesse Lahemaal (KIK)

Sulge

7. klasside elektrooniline loodusvaldkonna tasemetöö

kell 10. 00

Sulge

Türi linna staadionil

II kooliaste

Kell 8.00

I kooliaste

Kell 9.30 kogunemine, soojendus

Kell 10.00- Start

III kooliaste

Kell 11.30 kogunemine, soojendus

Kell 12.00- Start

Alad: 60 m jooks, pallivise, kaugushüpe, 400 m jooks

Sulge

Kaheksandate klasside õpilaste

õppekäik Hüpassaares ja Kuresoo rabas. (KIK)

Sulge

2.c klass  KIK-i projekti raames õppekäigul Soomaal

Sulge

3. klassid õppekäigul "Mets kui apteek" Aegviidus

Sulge

7.a klassi õpilaste õppekäik Särghauale KIKI projekti raames

Sulge

7.c klassi õpilaste õppekäik Särghauale (KIK-i projekti raames)

Sulge

1. klasside õpilased õppekäigul " Sügis talus" Kurgjal

Sulge

5. klasside õpilased õppekäik Tartus Äritänavale

Sulge

8.a, 8.b, 8.c klassi õpilaste õpüpekäik Tartusse Ettevõtluskülla

Sulge

  4.c klassi õpilased etiketi koolitus Säreveres

Sulge



Maakondlik robootika töötuba

Sulge


Lahe geoograafiatund GPS

7.c klassi õpilased kell 8.55

7.b klassi õpilased kell 9.50

7.a klassi õpilased kell 11.50

Sulge


Loovtööde õppepäev

Sulge

Maakondlik vene keele päev

Sulge


Etiketikoolitus Säreveres

Sulge

"ProgeTiigri tulevikutegija" töötuba Viljandis

Sulge

Külas Karoliina Kurvits ja Mikk Olesk

Sulge






Korvpalliliidu näidistunnid algklassidele suure maja võimlas.
2. tund 2.klass
3. tund 1. klass
4. tund 3. klass
Sulge

Kohtumine Aleksei Turovskiga, kes räägib põnevaid lugusid loomadest ja lindudest ning joonistab sinna juurde vahvaid pilte.

Kohtumine toimub suure koolimaja aulas.

3. tund I kooliaste

4. tund II-III kooliaste

Pilet 4.-

Sulge

Karjääriloeng

9.c klassi õpilased kell 8.00

9.a klassi õpilased kell 8.55

9.b klassi õpilased kell 9.50

Sulge
2. trimester(8)

26. -  30. november

Esmaspäev 26. november

PEAST ARVUTAMISE VÕISTLUS          

Teisipäev 27. november

MATDUELL aulas 4. tund

Igast klassist 1 õpilane

Kolmapäev 28.november

OLÜMPIAAD  4. – 9. KLASSIDE õpilased

1.– 3. tund        

Neljapäev  29.november

ANDEKATE TÖÖTOAD 1. – 3. KLASSIDELE
Töötoad viivad läbi 9.klassi õpilased.              

Reede 30.november

VAIMUKAS VIISIK   aulas 4. tund

 Igast klassist 3 õpilast           

Sulge

26. -  30. november

Esmaspäev 26. november

PEAST ARVUTAMISE VÕISTLUS          

Teisipäev 27. november

MATDUELL aulas 4. tund

Igast klassist 1 õpilane

Kolmapäev 28.november

OLÜMPIAAD  4. – 9. KLASSIDE õpilased

1.– 3. tund        

Neljapäev  29.november

ANDEKATE TÖÖTOAD 1. – 3. KLASSIDELE
Töötoad viivad läbi 9.klassi õpilased.              

Reede 30.november

VAIMUKAS VIISIK   aulas 4. tund

 Igast klassist 3 õpilast           

Sulge

26. -  30. november

Esmaspäev 26. november

PEAST ARVUTAMISE VÕISTLUS          

Teisipäev 27. november

MATDUELL aulas 4. tund

Igast klassist 1 õpilane

Kolmapäev 28.november

OLÜMPIAAD  4. – 9. KLASSIDE õpilased

1.– 3. tund        

Neljapäev  29.november

ANDEKATE TÖÖTOAD 1. – 3. KLASSIDELE
Töötoad viivad läbi 9.klassi õpilased.              

Reede 30.november

VAIMUKAS VIISIK   aulas 4. tund

 Igast klassist 3 õpilast           

Sulge

26. -  30. november

Esmaspäev 26. november

PEAST ARVUTAMISE VÕISTLUS          

Teisipäev 27. november

MATDUELL aulas 4. tund

Igast klassist 1 õpilane

Kolmapäev 28.november

OLÜMPIAAD  4. – 9. KLASSIDE õpilased

1.– 3. tund        

Neljapäev  29.november

ANDEKATE TÖÖTOAD 1. – 3. KLASSIDELE
Töötoad viivad läbi 9.klassi õpilased.              

Reede 30.november

VAIMUKAS VIISIK   aulas 4. tund

 Igast klassist 3 õpilast           

Sulge

26. -  30. november

Esmaspäev 26. november

PEAST ARVUTAMISE VÕISTLUS          

Teisipäev 27. november

MATDUELL aulas 4. tund

Igast klassist 1 õpilane

Kolmapäev 28.november

OLÜMPIAAD  4. – 9. KLASSIDE õpilased

1.– 3. tund        

Neljapäev  29.november

ANDEKATE TÖÖTOAD 1. – 3. KLASSIDELE
Töötoad viivad läbi 9.klassi õpilased.              

Reede 30.november

VAIMUKAS VIISIK   aulas 4. tund

 Igast klassist 3 õpilast           

Sulge

Kogunemisd
2. tund I kooliaste
5. tund II kooliaste
6. tund III kooliaste
Sulge

VAT teatri töötuba VATinaarium 5.b klass
Sulge
täna, 12.detsember

8.15-8.45 Registreerimine

8.50-9.15 Avamine aulas

9.25-10.10 Esimene töötuba

10.10-10.25 PAUS

10.25-11.15 Teine töötuba

11.15-11.30 PAUS

11.30-12.20 Kolmas töötuba

12.20-12.35 PAUS

12.35-13.20 Neljas töötuba

13.30-13.50 Aulas lõpetamine

 

Õpilastel on vaja kaasa võtta pinal ja soovitavalt riietuda mugavalt, mitmed töötoad on aktiivsed.

Iga õpilane saab lisada oma eelistused seoses töötubadega küsitlusse (https://goo.gl/forms/Jeumne7SDWx1gfKp2 ).
Tee seda hiljemalt 14.detsemberiks kell 21.00.
 

Sulge