VEEBRUAR


Maakondlikul geograafiaolümpiaadil saavutas
7. klasside õpilaste vanuseastmes
1. koha Hubert Luste, 7.c klass

8. klasside õpilaste vanuseastmes
3. koha Tristan Martti Metsalu, 8.b klass
Juhendaja õpetaja Signe Soolo

ÕNNITLEME!

19. veebruar toimus Pärnus "Tähelepanu, Start !" alagrupi II võistlus.
Meie õpilased saavutasid II koha. See tähendab seda,  et pääsesime suurte koolide poolfinaali, mis toimub 20. märtsil.
Meie kooli võistkond:
Dene-Ly Lepiste  1A
Anna Liisa Aren  2A
Viktoria Plakk   2C
Steven Iljin     1B
Enry Vahtre      2c
Oskar Villems    2A
Mari Roosme      3B
Mirtel Linnukütt 3C
Mirjam Linnukütt 3C
Reigo Isakar     3B
Revo Marten Ojand   3B
Richard Jukk     3A
Aigar Jürioja 3A
Roosi Gansen     4A
Kadi Puu         4C
Steven Marti Lillipuu 4B
Kiur Pindmaa     4C
Robert Zinovjev  4C
Kristiina Theresa Miller 5B
Berit Biene      5B
Vallo Marten Lillipuu  5B
Marten Kaljur    5B
Sten-Eric Schüts 5B
Elis Eidemiller 5B
Annabel Juhe  5B
Juhendajad õpetaja Merle Vantsi ja Reine Reiska
ÕNNITLEME!

 

18. veebruaril toimus Paides Järvamaa koolinoorte ansamblite konkurss.
2.-4.klassi tüdrukute ansambel savutas 1. koha
Ansamblis laulavad Annaliisa Aren, Roosi Põllu, Eliise Aus, Eliisa Miadzieles, Mia Martha Aasaväli, Jade Rajasalu, Elise Talvoja, Keiti ja Ketren Viilup.

2.-4.klassi poiste ansambel saavutas 2. koha
Aansamblis laulavad Kaur Ivanov, Martin Raudsepp, Kiur Pindmaa, Juhan Põllu, Karl Künnapuu, Robin Rannamäe, Andre Eensoo, Jan Marten Marrandi, Steven Marti Lillipuu, Gustav Rännel. 
Juhendaja õpetaja Tea Saar
 
8.-9.klassi  tütarlaste ansambel Lahedad saavutas  1 .koha ja Grand Prixi.
Ansamblis laulavad Kirke Pindmaa 6b, Kirke-Maarja Kallavus 8b, Kirsi Talvoja 9b, Kryslin Rass 9b, Kristin Rüüt 9c, Anita Viineloo 9c, Sandra-Elisee Juhkam 9c, Sandra Plakk 9b
Juhendaja õpetaja Tiiu Schüts
 
ÕNNITLEME!
 

16. veebruaril Tartus toimunud vabariikliku informaatikavõistluse "Kobras" finaalis saavutas
16. koha Tristan Martti Merisalu, 8. b klass.
Juhendaja õpetaja Laine Aluoja

ÕNNITLEME!

1. veebruaril Rakkes toimunud vabariikliku robootikavõistluse
FLL CITY SHAPER
eelvoorus saavutas meie kooli võistkond
kategoorias "Meeskonna põhiväärtused"
2. koha
ja autasustati väikese karikaga.
Võistkonda kuulusid:
Roosmarii Villems 5. b klass
Risto Lemsalu 6. b klass
Romet Nurmsalu 6. b klass
Tristan Martti Metsalu 8. b klass
Õpilasi juhendasid Laine Aluoja ja Janek Marrandi

ÕNNITLEME!

1. veebruaril Türi Ühisgümnaasiumis toimunud maakondlikul bioloogiaolümpiaadil saavutas
6. klassi õpilaste arvestuses
3. koha Elise Zinovjev 6.b  klass
7. klassi õpilaste arvestuses
1. koha Hubert Luste 7.c klass
3. koha Miia Reet Raabe 7.b klass
Juhendaja õpetaja Meeli Savolainen

ÕNNITLEME!

Maakondlikul geograafiaolümpiaadil saavutas
7. klasside õpilaste vanuseastmes
1. koha Hubert Luste, 7.c klass

8. klasside õpilaste vanuseastmes
3. koha Tristan Martti Metsalu, 8.b klass
Juhendaja õpetaja Signe Soolo

ÕNNITLEME!

19. veebruar toimus Pärnus "Tähelepanu, Start !" alagrupi II võistlus.
Meie õpilased saavutasid II koha. See tähendab seda,  et pääsesime suurte koolide poolfinaali, mis toimub 20. märtsil.
Meie kooli võistkond:
Dene-Ly Lepiste  1A
Anna Liisa Aren  2A
Viktoria Plakk   2C
Steven Iljin     1B
Enry Vahtre      2c
Oskar Villems    2A
Mari Roosme      3B
Mirtel Linnukütt 3C
Mirjam Linnukütt 3C
Reigo Isakar     3B
Revo Marten Ojand   3B
Richard Jukk     3A
Aigar Jürioja 3A
Roosi Gansen     4A
Kadi Puu         4C
Steven Marti Lillipuu 4B
Kiur Pindmaa     4C
Robert Zinovjev  4C
Kristiina Theresa Miller 5B
Berit Biene      5B
Vallo Marten Lillipuu  5B
Marten Kaljur    5B
Sten-Eric Schüts 5B
Elis Eidemiller 5B
Annabel Juhe  5B
Juhendajad õpetaja Merle Vantsi ja Reine Reiska
ÕNNITLEME!

 

18. veebruaril toimus Paides Järvamaa koolinoorte ansamblite konkurss.
2.-4.klassi tüdrukute ansambel savutas 1. koha
Ansamblis laulavad Annaliisa Aren, Roosi Põllu, Eliise Aus, Eliisa Miadzieles, Mia Martha Aasaväli, Jade Rajasalu, Elise Talvoja, Keiti ja Ketren Viilup.

2.-4.klassi poiste ansambel saavutas 2. koha
Aansamblis laulavad Kaur Ivanov, Martin Raudsepp, Kiur Pindmaa, Juhan Põllu, Karl Künnapuu, Robin Rannamäe, Andre Eensoo, Jan Marten Marrandi, Steven Marti Lillipuu, Gustav Rännel. 
Juhendaja õpetaja Tea Saar
 
8.-9.klassi  tütarlaste ansambel Lahedad saavutas  1 .koha ja Grand Prixi.
Ansamblis laulavad Kirke Pindmaa 6b, Kirke-Maarja Kallavus 8b, Kirsi Talvoja 9b, Kryslin Rass 9b, Kristin Rüüt 9c, Anita Viineloo 9c, Sandra-Elisee Juhkam 9c, Sandra Plakk 9b
Juhendaja õpetaja Tiiu Schüts
 
ÕNNITLEME!
 

16. veebruaril Tartus toimunud vabariikliku informaatikavõistluse "Kobras" finaalis saavutas
16. koha Tristan Martti Merisalu, 8. b klass.
Juhendaja õpetaja Laine Aluoja

ÕNNITLEME!

1. veebruaril Rakkes toimunud vabariikliku robootikavõistluse
FLL CITY SHAPER
eelvoorus saavutas meie kooli võistkond
kategoorias "Meeskonna põhiväärtused"
2. koha
ja autasustati väikese karikaga.
Võistkonda kuulusid:
Roosmarii Villems 5. b klass
Risto Lemsalu 6. b klass
Romet Nurmsalu 6. b klass
Tristan Martti Metsalu 8. b klass
Õpilasi juhendasid Laine Aluoja ja Janek Marrandi

ÕNNITLEME!

1. veebruaril Türi Ühisgümnaasiumis toimunud maakondlikul bioloogiaolümpiaadil saavutas
6. klassi õpilaste arvestuses
3. koha Elise Zinovjev 6.b  klass
7. klassi õpilaste arvestuses
1. koha Hubert Luste 7.c klass
3. koha Miia Reet Raabe 7.b klass
Juhendaja õpetaja Meeli Savolainen

ÕNNITLEME!