JAANUAR


31. jaanuaril toimunud eesti keele olümpiaadil saavutas
7. - 8. klassi õpilaste arvestuses
1. koha LOORE LUSTE 8.c, juhendaja õpetaja Eve Laur
9. - 10. klassi õpilaste arvestuses
1. koha MIA-MARIA MÄNNI 9.a, juhendaja õpetaja Kristi Rikk

ÕNNITLEME!

30.jaanuaril toimunud EKSL "Tähelepanu, Start!" alagrupivõistlustel saavutas meie kooli võistkond 1. koha.
Võistkonda kuulusid:
Mairold Heinsoo  2A
Mari Roosme     2B
Reigo Isakar      2B
Andres Valge     2B
Mirtel Linnukütt  2C
Mirjam Linnukütt  2C
Roosi Gansen     3A
Steven Marti Lillipuu  3B
Kadi Puu  3C
Serena Miljan   3C
Kiur Pindmaa   3C
Oliver Kajakas  4A
Kristiina Theresa Miller  4B
Elis Eidemiller    4B
Roosmarii Villems 4B
Aksel Kukk  4B
Hendrik Saadov    4B
Randar Ehasalu  5A
Maribel Valge    5B
Romet Raude   5B
Katriin Kivi    5C
Karoli Koska  5C
Juhendajad õpetaja Reine Reiska ja Merle Vantsi

ÕNNITLEME!

30.jaanuaril toimus Paides Järvamaa keskraamatukogus noorte luuketajate luulevōistluse Luuleprōmm maakondlik voor.
Üldvōitjateks  kuulutati
BERIT BIENE noorimas vanuseastmes (kuni 11a), juhendaja õpetaja Aili Avi
HANNAH KALJUR kesmises vanuseastmes (12-15a), juhendaja Anneli Talviste
MATTIAS VÕTTI publiku lemmiku preemia (12-15.a), juhendaja Kristi Rikk

ÕNNITLEME!

26. jaanuari toimunud maakonna keemiaolümpiaadil saavutas

1. koha Andero Lavrinenko 9.c
Juhendaja õpetaja Reet Libe.

ÕNNITLEME!

23. jaanuaril toimunud Järvamaa koolide sisejalgpalli KV 4. - 5. klasside õpilaste võistkond saavutas III koha.

Võistkonda kuulusid:
Brenet Junolainen 5.c
Joonas Köhler 5.c
Kristjan Tobias Nurk 5.c
Romet Luik 5.c
Tomi Välimäe 5.b
Carlis Rak 4.a
Kardo Kalals 4.a
Trister Vaks 4.a
Oliver Kajakas 4.a
Juhendajad õpetaja Villi Vantsi ja Veiko Valang
ÕNNITLEME!
 

23. jaanuaril Türi Kultuurikeskuses toimunid EMLS-i IX poiste-solistide võistulaulmise Järvamaa eelvoorus saavutas
7 – 9-aastaste vanusegrupis
III koha Kiur Pindmaa, juhendaja õpetaja Tea Saar        

10 – 11-aastaste vanusegrupis
I koha Juhan Põllu, juhendaja õpetaja Tea Saar

12-aastased kuni häälemurdeni vanusegrupis
I koha Chrystian Mairold Saarse, juhendaja õpetaja Tiiu Schüts     

kuni 16-aastased häälemurde läbinud noormeeste vanusegrupis
I – II koha Kasper Koiduste, juhendaja õpetaja Tiiu Schüts         
III koha Kristen Niidla, juhendaja õpetaja Tiiu Schüts     

17 – 20-aastased noormeeste vanusegrupis
I koha Karl-Mathias Saarse, juhendaja õpetaja Tiiu Schüts Tiiu Schüts / Eha Pärg  (kooli vilistlane)    

ÕNNITLEME!

23. jaanuaril Türi Ühisgümnaasiumis toimunud maakondlik saksa keele olümpiaadil 8. - 9. klasside õpilastele saavutas
2. koha  Mia-Maria Männi
3. koha Trinity Jõgisalu
Juhendaja õpetaja Jaanika EIK
ÕNNITLEME!

19. jaanuaril toimunud maakondlikul füüsikaolümpiaadil saavutas
9. klasside õpilaste arvestuses
1. koha Andero Lavrinenko 9c
3. koht Rasmus Salum 9a
8. klasside õpilaste arvestuses
3. koha Loore Luste 8c
Juhendaja õpetaja Ella Põder
ÕNNITLEME!

 

16. jaanuaril toimus Imavere Pōhikoolis Järvamaa 6.-9. klasside mälumängu turniiri III voor. Meie kooli vōistkond saavutas 3. koha.
Vōistkonda kuulusid:
Andero Lavrinenko 9.c
Loore Luste 8.c
Lisette Taube 9.b
Helis Köhler 7.a

Juhendaja: Merit Puna

ÕNNITLEME!

Ajakirja "Täheke" jubejuttude võistlusel sai noorimas vanuseastmes auhinnalise koha Annaliisa Aren 1.a klassit jutuga "Vapper nuustik".
Juhendaja õpetaja Kati Sagar.

ÕNNITLEME!

11. jaanuaril toimunud Järvamaa koolide 6. - 9. klasside poiste jalgpalliturniiril saavutasid meie kooli poisid esikoha.
Võistkonnas mängisid:
Kirstjan Kangur, Kert Kiik, Marcus Pajumaa, Marko Morov, Kevin Org, Georg Lee, Raymond Holm, Kasper Koiduste.
Juhendajad õpetajad Veiko Valang  ja Villi Vantsi.

ÕNNITLEME!

31. jaanuaril toimunud eesti keele olümpiaadil saavutas
7. - 8. klassi õpilaste arvestuses
1. koha LOORE LUSTE 8.c, juhendaja õpetaja Eve Laur
9. - 10. klassi õpilaste arvestuses
1. koha MIA-MARIA MÄNNI 9.a, juhendaja õpetaja Kristi Rikk

ÕNNITLEME!

30.jaanuaril toimunud EKSL "Tähelepanu, Start!" alagrupivõistlustel saavutas meie kooli võistkond 1.

koha.
Võistkonda kuulusid:
Mairold Heinsoo 2A
Mari Roosme 2B
Reigo Isakar 2B
Andres Valge 2B
Mirtel Linnukütt 2C
Mirjam Linnukütt 2C
Roosi Gansen 3A
Steven Marti Lillipuu 3B
Kadi Puu 3C
Serena Miljan 3C
Kiur Pindmaa 3C
Oliver Kajakas 4A
Kristiina Theresa Miller 4B
Elis Eidemiller 4B
Roosmarii Villems 4B
Aksel Kukk 4B
Hendrik Saadov 4B
Randar Ehasalu 5A
Maribel Valge 5B
Romet Raude 5B
Katriin Kivi 5C
Karoli Koska 5C
Juhendajad õpetaja Reine Reiska ja Merle Vantsi

ÕNNITLEME!

30.jaanuaril toimus Paides Järvamaa keskraamatukogus noorte luuketajate luulev?istluse Luulepr?mm maakondlik voor.
Üldv?itjateks kuulutati
BERIT BIENE noorimas vanuseastmes (kuni 11a), juhendaja õpetaja Aili Avi
HANNAH KALJUR kesmises vanuseastmes (12-15a), juhendaja Anneli Talviste
MATTIAS VÕTTI publiku lemmiku preemia (12-15.a), juhendaja Kristi Rikk

ÕNNITLEME!

26. jaanuari toimunud maakonna keemiaolümpiaadil saavutas

1. koha Andero Lavrinenko 9.c
Juhendaja õpetaja Reet Libe.

ÕNNITLEME!

23. jaanuaril toimunud Järvamaa koolide sisejalgpalli KV 4. - 5. klasside õpilaste võistkond saavutas III koha.

Võistkonda kuulusid:
Brenet Junolainen 5.c
Joonas Köhler 5.c
Kristjan Tobias Nurk 5.c
Romet Luik 5.c
Tomi Välimäe 5.b
Carlis Rak 4.a
Kardo Kalals 4.a
Trister Vaks 4.a
Oliver Kajakas 4.a
Juhendajad õpetaja Villi Vantsi ja Veiko Valang
ÕNNITLEME!

23. jaanuaril Türi Kultuurikeskuses toimunid EMLS-i IX poiste-solistide võistulaulmise Järvamaa eelvoorus saavutas
7 ? 9-aastaste vanusegrupis
III koha Kiur Pindmaa, juhendaja õpetaja Tea Saar

10 ? 11-aastaste vanusegrupis
I koha Juhan Põllu, juhendaja õpetaja Tea Saar

12-aastased kuni häälemurdeni vanusegrupis
I koha Chrystian Mairold Saarse, juhendaja õpetaja Tiiu Schüts

kuni 16-aastased häälemurde läbinud noormeeste vanusegrupis
I ? II koha Kasper Koiduste, juhendaja õpetaja Tiiu Schüts
III koha Kristen Niidla, juhendaja õpetaja Tiiu Schüts

17 ? 20-aastased noormeeste vanusegrupis
I koha Karl-Mathias Saarse, juhendaja õpetaja Tiiu Schüts Tiiu Schüts / Eha Pärg (kooli vilistlane)

ÕNNITLEME!

23. jaanuaril Türi Ühisgümnaasiumis toimunud maakondlik saksa keele olümpiaadil 8. - 9. klasside õpilastele saavutas
2. koha Mia-Maria Männi
3. koha Trinity Jõgisalu
Juhendaja õpetaja Jaanika EIK
ÕNNITLEME!

19. jaanuaril toimunud maakondlikul füüsikaolümpiaadil saavutas
9. klasside õpilaste arvestuses
1. koha Andero Lavrinenko 9c
3. koht Rasmus Salum 9a
8. klasside õpilaste arvestuses
3. koha Loore Luste 8c
Juhendaja õpetaja Ella Põder
ÕNNITLEME!

16. jaanuaril toimus Imavere P?hikoolis Järvamaa 6.-9. klasside mälumängu turniiri III voor. Meie kooli v?istkond saavutas 3. koha.
V?istkonda kuulusid:
Andero Lavrinenko 9.c
Loore Luste 8.c
Lisette Taube 9.b
Helis Köhler 7.a

Juhendaja: Merit Puna

ÕNNITLEME!

Ajakirja "Täheke" jubejuttude võistlusel sai noorimas vanuseastmes auhinnalise koha Annaliisa Aren 1.a klassit jutuga "Vapper nuustik".
Juhendaja õpetaja Kati Sagar.

ÕNNITLEME!

11. jaanuaril toimunud Järvamaa koolide 6. - 9. klasside poiste jalgpalliturniiril saavutasid meie kooli poisid esikoha.
Võistkonnas mängisid:
Kirstjan Kangur, Kert Kiik, Marcus Pajumaa, Marko Morov, Kevin Org, Georg Lee, Raymond Holm, Kasper Koiduste.
Juhendajad õpetajad Veiko Valang ja Villi Vantsi.

ÕNNITLEME!