12. oktoobril toimus Väätsa mõisas Helmi Tohvelmani nimelise omaloomingukonkursi parimate kirjutajate autasustamine. Meie koolist pälvisid autasu järgmised õpilased:

Laura Maria Nazarenko 8.b, juhendaja õpetaja Kristi Rikk
Kertu Haug 8.c, juhendaja õpetaja Kristi Rikk
Hubert Luste 8.c, juhendaja õpetaja Kristi Rikk

ÕNNITLEME!

9. oktoobril toimusid Järvamaa koolinoorte krossijooksu meistrivõistlused Aravetel, kus  osales 24 meie kooli õpilast.

U12 vanuseklassis, kus osales 35 neidu, saavutas esimese koha Roosi Gansen.
Poiste arvestuses võistles 40 noort, kelle seast kolmanda koha võitis Steven Marti Lillipuu.

U14 poiste vanuseklassis 25 poisi hulgas võitis Vallo Marten Lillipuu ja teine oli Oskar Männa.

U16 vanuseklassis võitis Hannah Kaljur teise koha.
U16 vanuseklassi poiste arvestuses võitis Kameron Pukka.