Новости

Õpilaste jõululaat 08. декабря TPK


Kuueteistkümnes
ÕPILASTE JÕULULAAT
toimus 06. DETSEMBRIL 2019

meie kooli ALGKLASSIDE MAJAS

Kokku väljastati 38 müügipiletit (tulu sealt korraldajatele 18.50 - müügiluba oli 50 senti).
Küsisime ka statistikat müügitulu kohta.
Kokku saime tagasisidet/andmeid üldsummas 924 euro teenimise kohta.
Keskmine müügitulu müügilaua kohta oli 24 eurot.
Suurim müügitulu oli meeskonnal, kes teenis puidust esemete müügiga 100 eurot.
Väikseima kassa tegi popcorni müüja (5.60).
 
Ettevõtlikud olid sel aastal:
Klasside esindajaid - väikeklass 1, 1abc, 2bc, 3abc, 4bc, 5abc, 6ac, 7a, 8c, 9cb; külalisena Laupa Põhikool, Türi noortekeskus, Õpilasesindus
 
Nimeliselt kiidame ettevõtlikke:
Rasmus Nurmsalu,Mirtel Tarius, Andreas Põllumäe, Emili Polenik, Karolin Valk, Martin ja Evelin Raudsepp, Kaur Ivanov, Mattias ja Annabel Nurmine, Reijo Kaselaid, Marta Suitsberg, Kärt-Karoliine Kaljas, Maritte Mallas, Mihkel ja Marten Mölder, Kaileen Veberson, Gerli Roosalk, Marta Roosme, Liisa Ojasaar, Karl-Johan Alt, Liselle Hanni, Eveli Rand, Merilin Tampuu, Egert Vahtre, Enry Vahtre, Triinu Luukas, Maria-Liisa Mättas, Liise Kuusk, Maarja Miaste, Dene-Ly Lepiste, Gerda Härm, Maribel Valk, Heily Wagner, Lysett Kõnnusaar, Angela Iva, Annabel Silm, Berit Terehov, Emili Kopolovets, Ida-Lill Põllu, Sofiko Särkinen, Karola Nõlvak, Laura Alissa Juhkam, Helena-Elis Pärenson, Lisette Sirel, Orm Mattias Siemann, Matthew Kirsimets, Mehis Kotselainen, Marianne Veeberg, Gustav Rännel, Mia Martha Aasaväli, Anni-Marii Aare, Rasmus Grupmann, Oliver Jüris, Lisbeth Nõlvak, Markus Piirits. Annetuste kogumise ja korraldamise meeskond oli suur (Anete Raabe, Pirgit Raudsepp, Maari Rhede, Triin Sooäär, Egle Žukov ... jpt.)
 
Täname kõiki laadalisi ja kohtume juba järgmisel aastal!
 
Vaata pilte SIIT

 

Kuueteistkümnes
ÕPILASTE JÕULULAAT
toimus 06. DETSEMBRIL 2019

meie kooli ALGKLASSIDE MAJAS

Kokku väljastati 38 müügipiletit (tulu sealt korraldajatele 18.50 - müügiluba oli 50 senti).
Küsisime ka statistikat müügitulu kohta.
Kokku saime tagasisidet/andmeid üldsummas 924 euro teenimise kohta.
Keskmine müügitulu müügilaua kohta oli 24 eurot.
Suurim müügitulu oli meeskonnal, kes teenis puidust esemete müügiga 100 eurot.
Väikseima kassa tegi popcorni müüja (5.60).
 
Ettevõtlikud olid sel aastal:
Klasside esindajaid - väikeklass 1, 1abc, 2bc, 3abc, 4bc, 5abc, 6ac, 7a, 8c, 9cb; külalisena Laupa Põhikool, Türi noortekeskus, Õpilasesindus
 
Nimeliselt kiidame ettevõtlikke:
Rasmus Nurmsalu,Mirtel Tarius, Andreas Põllumäe, Emili Polenik, Karolin Valk, Martin ja Evelin Raudsepp, Kaur Ivanov, Mattias ja Annabel Nurmine, Reijo Kaselaid, Marta Suitsberg, Kärt-Karoliine Kaljas, Maritte Mallas, Mihkel ja Marten Mölder, Kaileen Veberson, Gerli Roosalk, Marta Roosme, Liisa Ojasaar, Karl-Johan Alt, Liselle Hanni, Eveli Rand, Merilin Tampuu, Egert Vahtre, Enry Vahtre, Triinu Luukas, Maria-Liisa Mättas, Liise Kuusk, Maarja Miaste, Dene-Ly Lepiste, Gerda Härm, Maribel Valk, Heily Wagner, Lysett Kõnnusaar, Angela Iva, Annabel Silm, Berit Terehov, Emili Kopolovets, Ida-Lill Põllu, Sofiko Särkinen, Karola Nõlvak, Laura Alissa Juhkam, Helena-Elis Pärenson, Lisette Sirel, Orm Mattias Siemann, Matthew Kirsimets, Mehis Kotselainen, Marianne Veeberg, Gustav Rännel, Mia Martha Aasaväli, Anni-Marii Aare, Rasmus Grupmann, Oliver Jüris, Lisbeth Nõlvak, Markus Piirits. Annetuste kogumise ja korraldamise meeskond oli suur (Anete Raabe, Pirgit Raudsepp, Maari Rhede, Triin Sooäär, Egle Žukov ... jpt.)
 
Täname kõiki laadalisi ja kohtume juba järgmisel aastal!
 
Vaata pilte SIIT