AUGUST


23. augustil tähistati Tallinnas Vabaduse platsil Balti keti 30. aastapäeva. Meie koolist olid ajaloopäeva tähistamisele palutud ANNABEL MAKOTKINA (Vb), ANNABEL NARITS (Vb), HANNAH KALJUR (VIIa) ja nende juhendaja ANNELI TALVISTE.  Toimus luulevōistlus “Vabaduse loits 2019” ning neidude luuletused said esiletōstetud loomingu preemia ning avaldati samanimelises luulekogus. Võistlusele laekus 83 tööd, mille hulgast valiti 2 võiduluuletust ning 12 esiletõstetud tööd. Luulekogus avaldati 36 luuletust, nende hulgas ka Emma Vislapu luuletus.

Esiletõstetud tööde autorid juhendajaga paluti Tallinna linnapea, Läti ning Leedu suursaadikute vastuvõtule Tallinna Raekotta. Selline väärikas ajaloopäev oli osalejatele uus ja põnev kogemus.

 
23. augustil tähistati Tallinnas Vabaduse platsil Balti keti 30. aastapäeva. Meie koolist olid ajaloopäeva tähistamisele palutud ANNABEL MAKOTKINA (Vb), ANNABEL NARITS (Vb), HANNAH KALJUR (VIIa) ja nende juhendaja ANNELI TALVISTE.  Toimus luulevōistlus “Vabaduse loits 2019” ning neidude luuletused said esiletōstetud loomingu preemia ning avaldati samanimelises luulekogus. Võistlusele laekus 83 tööd, mille hulgast valiti 2 võiduluuletust ning 12 esiletõstetud tööd.
Luulekogus avaldati 36 luuletust, nende hulgas ka Emma Vislapu luuletus.

Esiletõstetud tööde autorid juhendajaga paluti Tallinna linnapea, Läti ning Leedu suursaadikute vastuvõtule Tallinna Raekotta. Selline väärikas ajaloopäev oli osalejatele uus ja põnev kogemus.