26.jaanuaril toimus Imaveres Rimi jalgpalli osalusfestival, kus noored said oma osavust proovile panna jalgpalliga triblamises ja täpsuslöökidega väravale. 
Nooremas vanuseastmes (1.-3.kl.) võtsid omavahel mõõtu 6 võistkonda. Meie kooli esindas seekord kaks võistkonda ja nende jaoks lõppes võistlust üliedukalt.
Esimene võistkond koosseisus: Maribel Puidet, Meribel Rootsma, Arion Ammer, Robin Tabun, Fred Falten ja Kris-Marti Parts saavutas kokkuvõttes esimese koha võites kõik kolm võistlust.
Teine võistkond saavutas teise koha! Võistkonda kuulusid: Emmeliine Maria Kass, Sofia Remmelg, Renno Lattik, Germo Kopolovets, Kaidar Liige ja Endrico Peterson.

Vanemas vanuseklassis (4.-5.kl.) võistlesid omavahel 7 võistkonda ja Türi Põhikooli esindas jällegi kaks võistkonda.
Esimene võistkond koosseisus: Dene-Ly Lepiste, Gerda Härm, Steven Iljin, Mairo Kõnnusaar, Marten Toomela ja Aksel Gansen saavutas teise koha, kus otsustavas kolmandas võistluses jäime napilt alla Järva-Jaani Gümnaasiumi võistkonnale.
Teine võistkond saavutas tubli kolmanda koha. Võistkonda kuulusid: Lumili Laur, Kertu Kaljusaar, Henry Juss, Roberts Pacevics, Aadi Kukk ja Kennerth Sanglepp.

19. jaanuaril toimusid Türil Konesko spordihoones Järvamaa TV 10 Olümpiastarti võistlused, kui käsil oli teine etapp.
Kavas olid tõkkejooksud, kuulitõuge ja kõrgushüpe.
Poiste nooremas klassis tegi head tulemused Mairo Kõnnusaar, kes võitis nii tõkskejooksu kui ka kuulitõuke. Mõlemal alal saavutas kolmandad kohas Aadi Kukk ning teisi kohti vahetasid omavahel Marten Toomela, kes oli tõkkejooksus teine ja Maik Pärnsalu, kes oli kuulitõukes teine.
Väga hea võistluse tegi ka Mattias Kuulme, kes sai tõkkejooksus finaali.
Türukutest võitis tõkkejooksus teise koha Laura Päär ning finaali pääses ka Kädili Jõesuu. Kuulitõukes oli meie parim võistleja, Emma Martjak, neljas. Kôik meie õpilased tegid tublid isiklikud rekordid ja saavad end nooremas klassis proovile panna veel mitu aastat. Väga tublid olid veel Teili Gritšenko, Indra Ruul, Gertrud Piirma, Marleen Isakar, Jenny Peterson, Brenda Johanna Männik ja Mirtel Vigand. 

Vanemas klassis hoolitses heade tulemuste eest Mari Roosme, kes võitis tõkkejooksus esikoha ja kõrgushüppes oli teine. Head sooritused tegi aasta vanematega ka Viktoria Plakk.
Poistest võitis kaks teist kohta Revo Marten Ojand ning head jooksud tegid Raiko Frei ja Devon Sillasoo, kes mõlemad pääsesid ka finaali jooksma.