News

Valla hariduspreemiad 09. October TPK


6. oktoobril tähistati Türi kultuurikeskuses õpetajate päeva.
Kutsutud olid kõik meie valla haridustöötajad.
Ürituse käigus selgusid ka tänavused valla hariduspreemiate laureaadid.
Hariduspreemia kanditaatide hulgas oli ka meie kooli eesti keele ja kirjanduse õpetaja Anneli Talviste, sekretär Ingrid Vegmann ja hariduslike erivajadustega õpilaste õppekoordinaator Ave-Maria Tootsi.

Palju õnne!

6. oktoobril tähistati Türi kultuurikeskuses õpetajate päeva.
Kutsutud olid kõik meie valla haridustöötajad.
Ürituse käigus selgusid ka tänavused valla hariduspreemiate laureaadid.
Hariduspreemia kanditaatide hulgas oli ka meie kooli eesti keele ja kirjanduse õpetaja Anneli Talviste, sekretär Ingrid Vegmann ja hariduslike erivajadustega õpilaste õppekoordinaator Ave-Maria Tootsi.

Palju õnne!