News

TOIDUNÄDAL 20. September TPK


Meie koolis toimub 26. - 30. september Eesti toidu nädal,
et tuua fookusesse Eesti toit ja näidata kõigile, kui maitsev on meie toidulaual pakutav söögipoolis. 

Järva maakond pärjati 14. mail Eesti maitsete piirkonnaks 2022. Septembris tähistatakse kõikjal juba kaheksandat aastat järjest Eesti toidu kuud, et tõsta kohalik toit ja toidukultuur tähelepanu keskpunkti ning hinnata tööd ja inimesi, kelle kaudu toit meie lauale jõuab. 

Toidunädala raames testime toidualaseid teadmisi ja avastame erinevaid maitseid. Kolmapäeval kell 16.30 on võimalus osaleda õppeköögis ühiskokkamisel "Sügisesed maitsed Eestist ja Ukrainast". Kuna kohtade arv on piiratud, siis registreeri ennast e-posti teel arendusjuht@tyripk.ee esimesel võimalusel. 

Meie koolis toimub 26. - 30. september Eesti toidu nädal,
et tuua fookusesse Eesti toit ja näidata kõigile, kui maitsev on meie toidulaual pakutav söögipoolis. 

Järva maakond pärjati 14. mail Eesti maitsete piirkonnaks 2022. Septembris tähistatakse kõikjal juba kaheksandat aastat järjest Eesti toidu kuud, et tõsta kohalik toit ja toidukultuur tähelepanu keskpunkti ning hinnata tööd ja inimesi, kelle kaudu toit meie lauale jõuab. 

Toidunädala raames testime toidualaseid teadmisi ja avastame erinevaid maitseid. Kolmapäeval kell 16.30 on võimalus osaleda õppeköögis ühiskokkamisel "Sügisesed maitsed Eestist ja Ukrainast". Kuna kohtade arv on piiratud, siis registreeri ennast e-posti teel arendusjuht@tyripk.ee esimesel võimalusel.