23. septembril toimus Heategevuslik Mesikäpa teatejooks Paide Tehisjärve ääres, kus osales üle 700 lapse.
Teatejooksu eesmärk on propageerida laste tervislikku eluviisi ning edendada liikumisharjumusi, mis on oluline osa meie igapäevaelust.
Üle kogu Eesti jooksid lapsed nende laste nimel, kes on kaotanud liikumisvõime – koos saame teha suure teo ja aidata neil, kes seda vajavad!

Türi Põhikoolist oli võistlemas 18 võistkonda ja kokku 144 jooksjat.
Puhas rõõm liikumisest. Lisaks saadi ka mõne loosiauhinnad.
Aitäh kõigile osalejatele ja korraldajatele – iga samm loeb!

18. septembril toimus Türil Järvamaa koolinoorte kergejõustiku 4-võistlus. Väga raske oli võistkonda moodustada, kui igapäevaselt teatati haigestumistest ja pidevalt oli vaja muudatusi teha. Õnneks saime minimaalsed võistkonnad välja.
Kahe võistkonnaga olime väljas nooremate tüdrukute grupiga, kus võistlesid kuni viiendate klasside õpilased. Neljakümne kahe võistleja seas saavutas teise koha Mia Sillasoo ja kolmanda koha Laura Päär. Merit Metsalu oli viies ja Meelimari Lättekivi kaheksas. Järgnesid Teili Gritšenko (12.koht),  Aleksandra Eslas (13.koht), Kädili Jõesuu (15.koht), Iti Tõnismäe (16.koht) ja Iris Leonora Hosman (24.koht). Tüdrukud tegid nii head tulemused, et koolide arvestuses võitsid nad nii esimese kui ka teise koha teiste Järvamaa koolide ees.
Nooremate poiste vanuseklassis tegi suurepärase töö Remo Kald, kes võitis kindlalt selle vanuseklassi. Neljanda koha sai Noel Henry Uuk, kes kaotas kolmandale kohale vaid 8 punktiga. Marcus Mägi lõpetas 7.kohaga, Henry Juss lõpetas 11.kohaga, Mattias Kuulme oli 16. ja Gregor Gritšenko 19. Ka selle vanuseklassis oli 44 osalejat ja meie poisid olid kõik esimeses pooles. Ühiste heade tulemustega kindlustati koolide arvestuses väga kindel esimene koht.
Vanema vanuseklassi poisid võitsid ühiselt kolmanda koha. Parima tulemuse tegi Maik Pärnsalu, kes lõpetas 3.kohaga. Talle järgnesid Marten Toomela 9.kohaga, Henri Veere 16.kohaga ja Aksel Gansen 19.kohaga.
Vanemate tüdrukute ühine pingutus tagas ka neile kolmanda koha koolide arvestuses. Parima tulemuse eest hoolitses Joanna Kaaret, kes lõpetas 6.kohaga. Viktoria Plakk lõpetas 12.kohaga, Laura Ratasepp 14.kohaga, Deivi Sinivee 16.kohaga ja Keilin Kägu 26.kohaga.