23 | 09 | 2017

Türi Põhikool

Karjäärinõustamine

22.- 23. novembril kohtusid meie kooli 8. ja 9. klasside õpilased Rajaleidja karjäärinõustaja Sirli Kriisa ja karjääriinfo spetsialist Anu Puulmanniga.

8. klasside õpilastega arutleti koostööoskuste üle ning mängiti karjäärimänge.
9. klasside õpilased said kätte töövihiku "Abimees sinu tulevikuplaanide tegemisel" ning neile tutvustati karjäärikompassi.

Robootika võistlus

23. novembril toimus maakondlik LEGO robotite võistlus.

Võisteldi LEGO SUMO maadluses ja LEGO JOONEJÄRGIMISEs.

LEGO SUMO maadluse tulemused

1. koht Gerda Aosaar Retla-Kabala Kool

2. koht Mirko Martjak Türi Põhikool

3. koht Kristina Kuusk Retla-Kabala Kool

LEGO JOONEJÄRGIMISE võistluse tulemused

1. koht Teet Beljaev Türi Põhikool

2. koht Andero Lavrinenko Türi Põhikool

3. koht Oliver Veimer Retla-Kabala Kool
 

 

Kodanikupäeva üritused

21. - 25. november
 
Esmaspäev
 
4. tund -  aulas riigikaitse loeng 9. klasside õpilastele
 
 
Neljapäev
 
3. tund - aulas 8.-9. klasside õpilaste kõnevõistlus.
Osalevad iga klassi parimad kõnepidajad.
 
TULEMUS

I koht Maria-Eliisabet Avamere 8.b klass

II koht Maria Laur 9.c klass

III koht Raiko Marrandi 9.b klass

 
Reede
 
2. ja 3. tund - 9. klasside õpilastele valimissimulatsioon Eesti Noorteühenduste Liidult.
 
4. tundl aulas 8. klasside õpilastele valimiste teemaline loeng Eesti Noorteühenduste Liidult.

Matemaatikanädal

14. -  18. november

Esmaspäev 14. november

ANDEKATE TÖÖTOAD 1. – 3. KLASSIDELE

Töötoad viivad läbi 9.klassi õpilased.               

PÄEVAÜLESANNE

                         

Kõigi õigesti vastanute vahel loositakse auhind.     

Auhinna võitis Sanna Luisa Tõrv 5. a klass 

Teisipäev 15.november 

OLÜMPIAAD  4. – 9. KLASSIDE õpilased

1.– 3. tund         

TULEMUSED

4. klass

I koht Hubert Luste

II - IV koht - Henry Nurmine

II - IV koht - Hanna Arulepp

II - IV koht - Airon Tatrik

5. klass

I koht – Innar Raudsepp

II koht -  Helis Köhler

III – V koht -  Andre Oliver Apsolon

III – V koht -  Kertu Ševerev

III – V koht -  Samuel Beekmann

6. klass

I koht – Loore Luste

II koht – Kirke Perillus

III koht – Triin Sooäär

7. klass

I koht – Andero Lavrinenko

II koht – Mia-Maria Männi

III koht – Jakob Järve

8. klass

I koht – Anitra Lukjanov

II koht – Jago Kadak

III koht – Kai-Melli Kapten

9. klass

I koht - Markus Sulg        

II koht - Raiko Marrandi      

III – IV koht -  Lauri Männik

III – IV koht - Heili Aavola 

PÄEVAÜLESANNE

    

Auhinna võitis Jarmo Palmsaar 5. a klass                                           

Kolmapäev 16.november

PEAST ARVUTAMISE VÕISTLUS           

PÄEVAÜLESANNE

                 

Auhinna võitis Helis Köhler 5. a klass                                                                                     

Neljapäev  17.november

MATDUELL aulas 4. tund

Igast klassist 2 õpilast

TULEMUSED
4, - 5. klass

1. koht Annika Pent
2. koht Sirle Roosileht
3. koht Helis Köhler
6. - 7. klass
1. koht Andero Lavrinenko
2. koht Jakob Järve
3. koht Kevin Org
8. klass
1. koht Anitra Lukjanov
2. koht Kert Järva
3. koht Sander Viin


 

PÄEVAÜLESANNE

Auhinna võitis Kertu  Ševerev 5. a klass

Reede 18.november

VAIMUKAS VIISIK   aulas 5. – 6. tund

 Igast klassist 3 õpilast            

PÄEVAÜLESANNE

Auhinna võitis

Kai-Melli Kapten 8. a klass
ja õpetaja Anu Jüris

Eriauhinna aktiivse osalemise eest võitsid 5. a klassi õpilased.

Päevaülesannete lahendamise võistlusest võttis osa kokku 59 õpilast.

Kalender
September 2017 Järgmine kuu
E T K N R L P
week 35 1 2 3
week 36 4 5 6 7 8 9 10
week 37 11 12 13 14 15 16 17
week 38 18 19 20 21 22 23 24
week 39 25 26 27 28 29 30

f logo


                  2016

 
Kooliolümpiamängud

Ferdinand 2017

 
TEATED
OTSI
Viimati lisatud