23 | 05 | 2017

Türi Põhikool

Kodanikupäeva üritused

21. - 25. november
 
Esmaspäev
 
4. tund -  aulas riigikaitse loeng 9. klasside õpilastele
 
 
Neljapäev
 
3. tund - aulas 8.-9. klasside õpilaste kõnevõistlus.
Osalevad iga klassi parimad kõnepidajad.
 
TULEMUS

I koht Maria-Eliisabet Avamere 8.b klass

II koht Maria Laur 9.c klass

III koht Raiko Marrandi 9.b klass

 
Reede
 
2. ja 3. tund - 9. klasside õpilastele valimissimulatsioon Eesti Noorteühenduste Liidult.
 
4. tundl aulas 8. klasside õpilastele valimiste teemaline loeng Eesti Noorteühenduste Liidult.

Matemaatikanädal

14. -  18. november

Esmaspäev 14. november

ANDEKATE TÖÖTOAD 1. – 3. KLASSIDELE

Töötoad viivad läbi 9.klassi õpilased.               

PÄEVAÜLESANNE

                         

Kõigi õigesti vastanute vahel loositakse auhind.     

Auhinna võitis Sanna Luisa Tõrv 5. a klass 

Teisipäev 15.november 

OLÜMPIAAD  4. – 9. KLASSIDE õpilased

1.– 3. tund         

TULEMUSED

4. klass

I koht Hubert Luste

II - IV koht - Henry Nurmine

II - IV koht - Hanna Arulepp

II - IV koht - Airon Tatrik

5. klass

I koht – Innar Raudsepp

II koht -  Helis Köhler

III – V koht -  Andre Oliver Apsolon

III – V koht -  Kertu Ševerev

III – V koht -  Samuel Beekmann

6. klass

I koht – Loore Luste

II koht – Kirke Perillus

III koht – Triin Sooäär

7. klass

I koht – Andero Lavrinenko

II koht – Mia-Maria Männi

III koht – Jakob Järve

8. klass

I koht – Anitra Lukjanov

II koht – Jago Kadak

III koht – Kai-Melli Kapten

9. klass

I koht - Markus Sulg        

II koht - Raiko Marrandi      

III – IV koht -  Lauri Männik

III – IV koht - Heili Aavola 

PÄEVAÜLESANNE

    

Auhinna võitis Jarmo Palmsaar 5. a klass                                           

Kolmapäev 16.november

PEAST ARVUTAMISE VÕISTLUS           

PÄEVAÜLESANNE

                 

Auhinna võitis Helis Köhler 5. a klass                                                                                     

Neljapäev  17.november

MATDUELL aulas 4. tund

Igast klassist 2 õpilast

TULEMUSED
4, - 5. klass

1. koht Annika Pent
2. koht Sirle Roosileht
3. koht Helis Köhler
6. - 7. klass
1. koht Andero Lavrinenko
2. koht Jakob Järve
3. koht Kevin Org
8. klass
1. koht Anitra Lukjanov
2. koht Kert Järva
3. koht Sander Viin


 

PÄEVAÜLESANNE

Auhinna võitis Kertu  Ševerev 5. a klass

Reede 18.november

VAIMUKAS VIISIK   aulas 5. – 6. tund

 Igast klassist 3 õpilast            

PÄEVAÜLESANNE

Auhinna võitis

Kai-Melli Kapten 8. a klass
ja õpetaja Anu Jüris

Eriauhinna aktiivse osalemise eest võitsid 5. a klassi õpilased.

Päevaülesannete lahendamise võistlusest võttis osa kokku 59 õpilast.

Taaskasutusnädal 2016

TAASKASUTUSNÄDAL 7. - 11. NOVEMBER

Hoiame loodust, arendame loovust!

Esmaspäev

LOEME ÜLE PLASTMUNAD
Aasta jooksul kogutud plastmunad loetakse üle ja jagatakse teisipäeval klasside vahel loovülesandeks.
Registreeri ka meeskond kolmapäevase moeülesande jaoks, iga osaleja meeskond toob REGISTREERIMISEL ISE ühe VABALT VALITUD taaskasutusmaterjale sisaldava koti ning lisab teema nimetuse, üritusel loositakse kotid kohapeal võistkondade vahel.
Registreeruda HUVIJUHI juures hiljemalt esmaspäeva hommikuks.

Teisipäev -
VAHETUNDIDEL TÖÖTOAD
Meisterdatakse taaskasutusmaterjalidest vanast uus

 
 

Kolmapäev -
TAASKASUTUSVÕISTLUS JA MOESÕU 7. - 8. TUND
Kell 13.45 - 15.00
AULAS KLASSIDEVAHELINE MOEÜLESANNE JA MOESÕU PILDISTAMISEGA
2 - 4 LIIKMELISED MEESKONNAD VALMISTAVAD ETTEANTUD MATERJALIDEST KOHAPEAL SAADUD ÜLESANDE JÄRGI (loosiga) ÜHE RIIDEKOMPLEKTI (1 modell, teised disainerid ja tutvustajad). DEMONSTRATSIOON  kell 14.45.

Vaata veel pilte SIIT


Neljapäev –
Algab näituse ülespanek – aega oma klassi tööde esitamiseks on reedeni.

PEREPÄEV
kell 18.00  aulas
Oodatud on õpilased koos vanemate või vanavanemate või lihtsalt toredate kaaslastega veetma meeleolukat õhtut.
Õhtu algab kontserdiga meie õpilaste poolt ning jätkub lõbusate ja eriilmeliste ülesannete ja võistlustega.
Avatud on õpilasesinduse kohvik.

Vaata veel pilte SIIT

Reede –
STIILIPÄEV  MERI ON, MERI JÄÄB
MEREKULTUURIAASTA PUHUL MÕTLE ENDA SEOSELE MEREGA NING OLE LOOV – SA VÕID END KAS VÕI POIKS RIIETADA.
Soovijad saavad end jäädvustada ühispildile vahetundides ning kuulata mereteemalisi laule.

 

TAASKASUTUSNÄITUS

Vaata veel pilte SIIT

LÖÖ KAASA, SIIS ENDAL KA LÕBUSAM!

 

Digitaalselt aktiivne kool 2016

26. oktoobril Tallinna Reaalkoolis toimunud  IKT sügiskonverentsil tunnustas Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus koole, kes on viimase kolme õppeaasta jooksul aktiivsemalt panustanud õpetajate digipädevuse tõstmisse ja on tutvustanud oma parimaid praktikaid erinevate tegemiste ning konkursside kaudu.

Koole autasustati kuld-, hõbe- ja pronkstahvlitega viimase kolme aasta digitegevuse eest.

Meie kool pälvis kuldtahvli "DIGITAALSELT AKTIIVNE KOOL 2016"

Loe täpsemalt HITSA veebilehelt http://www.hitsa.ee/ikt-hariduses/digitaalselt-aktiivne-kool

Kalender
Mai 2017 Järgmine kuu
E T K N R L P
week 18 1 2 3 4 5 6 7
week 19 8 9 10 11 12 13 14
week 20 15 16 17 18 19 20 21
week 21 22 23 24 25 26 27 28
week 22 29 30 31

f logo


                  2016

 
Kooliolümpiamängud

Ferdinand 2017

 
TEATED
OTSI
Viimati lisatud