23 | 11 | 2017

Türi Põhikool

Õuesõppepäev

Lastekaitsepäeva tähistasid meie kooli õpilased õuesõppega.

Õpilased harjutasid Türi Seikluspargis meeskonnatööd ja nautisid imelist kevadist loodust.

Kooliolümpiamängud 2017

 

 

Türi Põhikooli kooliolümpiamängude projekti „OLÜMPIA ÜHENDAB“ toetas osaliselt Eesti Olümpiaakadeemia.

VAATA
1. päeva PILTE SIIT

2. päeva PILTE SIIT

AJAKAVA

TEISIPÄEV  -   30.mai

Avatseremoonia

 9.00    Osavõtjate rongkäik orkestri saatel algklasside maja juurest staadionile

            Kogunemine algklasside maja juurde 8.45

            Iga klass kehastab oma riigi sportlasi ja on vastava atribuutikaga oma kolonni  kujundanud.

 9.15     Avasõnad Türi valla haridus-, kultuuri- ja sotsiaalosakonna juhtajalt Triin Pärna

 9.20    Kooli olümpiamängude avatuks kuulutamine- direktor Ervin Jürisoo

 9.25   6 kooli parimat sportlast kannavad lipu  staadionile

 9.30    Lipu heiskamine oma kooli olümpiahümni saatel

 9.35    Tule sissetoomine ja süütamine- kõige sportlikum õpetaja Merle Vantsi

 9.40    Sportlaste vande andmine- Kai- Melli Kapten

             Kohtunike vande andmine – Villi Vantsi

Õpilasi tervitas Nikolai Novosjolov ja Inna Rose

 9.45    Massvõimlemiskava I-II  kooliastme õpilastelt

4. - 9. klasside õpilased

10.00    PENDELTEATEJOOKS 4-9kl.

10.30   4-6 T TÄPSUSJOOKS

             4-6 P VIGURSÕIT (need kes ei jookse täpsusjooksu)

             7-9 T ÄMBRITEL KÕND (need kes ei jookse täpsusjooksu)

             7-9 P AUTOREHVI KANTIMINE

             4-6 T KAUGUSHÜPE KÄSIKUTEGA (need kes ei jookse täpsusjooksu)

             7-9 T OLÜMPIARÕNGASTESSE TÄPSUSVISE (need kes ei jookse täpsusjooksu, ega kõnni ämbritel)

10.45   7-9 T TÄPSUSJOOKS

            4-6 T TOPISPALLI VISE PÕLVITUSEST

10.55   4-6 P TÄPSUSJOOKS

             7-9 P ÄMBRITEL KÕND

             7-9 T LENDAVA TALDRIKU VISE

11.10   7-9 P TÄPSUSJOOKS

             7-9 T KAUGUSHÜPE KÄSIKUTEGA

             7-9 P TURBOODA VOITEX VISE (täpsusjooksjad jooksevad ennem ära)

11.25   4-6 T TAGURPIDIJOOKS

             4-6 P KAUGUSHÜPE KÄSIKUTEGA

11.40   7-9 T TAGURPIDIJOOKS

             7-9 P KAUGUSHÜPE KÄSIKUTEGA

             4-6 T OLÜMPIARÕNGASTESSE TÄPSUSVISE

             7-9 T TOPISPALLI VISE PÕLVITUSEST (tagurpidi jooksjad jooksevad ennem ära)

11.50   4-6 P TAGURPIDIJOOKS

             4-6 T ÄMBRITEL KÕND

12.00   7-9 P TAGURPIDIJOOKS

             7-9 T VÄGIKAIKAVEDU

             4-6 P AUTOREHVI KANTIMINE

             4-6 T VIGURSÕIT

12.20   4-6 P JALGPALL

12.40    7-9 P TOPISPALLI VISE PÕLVITUSEST

             4-6 T LENDAVA TALDRIKU VISE

             4-6 P ÄMBRITEL KÕND

12.50   7-9 P JALGPALL

             4-6 P TURBOODA VOITEX VISE

13.20   7-9 P VÄGIKAIKAVEDU

13.15   4-6 T 2017m.

             4-6 P TOPISPALLI VISE PÕLVITUSEST

13.30   7-9 T 2017m.+ 4-6 P 2017m.              

13.45   7-9P 2017m.

Hüpitsaga hüppajad lähevad hüppama kohe kui ei tee teisi alasid!

17.00  SPORDIÕHTU

 

KOLMAPÄEV -  31.mai

1. - 3. klasside õpilased

 

 9.00   PENDELTEATEJOOKS 1-3kl.

 9.15   1-3 P KEPPHOBUSEJOOKS 100m.

           3.kl. T VIGURSÕIT (alustavad need, kes lähevad kepphobusejooksule!)

           1.kl. T KAUGUSHÜPE SUURTE SUSSIDEGA

           2.kl. T KAUGUSHÜPE SUURTE SUSSIDEGA

           1.kl. P ÄMBRITEL KÕNDIMINE (kepphobusel jooksjad jooksevad ennem ära!)

           2.kl. P MOBIILTELEFONI VISE  (kepphobusel jooksjad jooksevad ennem ära!)

           3.kl.P OLÜMPIARÕNGASTESSE TÄPSUSVISE (kepphobusel jooksjad jooksevad ennem ära!)

 9.30   1.kl. P KAUGUSHÜPE SUURTE SUSSIDEGA

           2.kl. P KAUGUSHÜPE SUURTE SUSSIDEGA

 9.45   1-3 T KEPPHOBUSEJOOKS 100m.

           3.kl. P VIGURSÕIT (alustavad need, kes jooksevad täpsusjooksu!)

           1.kl. T ÄMBRITEL KÕNDIMINE (kepphobusel jooksjad jooksevad ennem ära!)

           2.kl. T MOBIILTELEFONI VISE  (kepphobusel jooksjad jooksevad ennem ära!)

           3.kl. T OLÜMPIARÕNGASTESSE TÄPSUSVISE (kepphobusel jooksjad jooksevad  ennem ära!)

10.00  1-3 P TÄPSUSJOOKS 60m.

           1.kl. T VIGURSÕIT (alustavad need, kes jooksevad täpsusjooksu!)

           3.kl. P KAUGUSHÜPE SUURTE SUSSIDEGA          

           2.kl. P ÄMBRITEL KÕNDIMINE (täpsusjooksjad jooksjad jooksevad ennem ära!)

           1.kl. P MOBIILTELEFONI VISE   (täpsusjooksjad jooksjad jooksevad ennem ära!)

10.15  1-3 T TÄPSUSJOOKS 60m.

           3.kl. P MOBIILTELEFONI VISE  (alustavad need, kes lähevad kilbijooksule)

           2.kl.P OLÜMPIARÕNGASTESSE TÄPSUSVISE (alustavad kilbijooksjad!)

10.30  1-3 P KILBIJOOKS 30m.

           2.kl. T VIGURSÕIT (alustavad need, kes jooksevad kilbijooksu!)

           3.kl. T KAUGUSHÜPE SUURTE SUSSIDEGA

11.00  1-3 T KILBIJOOKS 30m.

           2.KL. P VIGURSÕIT (alustavad need, kes lähevad jalgpalliga triblama!)

           2.kl. T ÄMBRITEL KÕNDIMINE

           3.kl. T MOBIILTELEFONI VISE  (kilbijooksjad jooksevad ennem ära)

11.15  1-3 P JALGPALLI TRIBLAMINE 300m.

           3.kl. T ÄMBRITEL KÕNDIMINE

           1.kl. T MOBIILTELEFONI VISE 

           2.kl. T OLÜMPIARÕNGASTESSE TÄPSUSVISE

11.30  1kl. P    VIGURSÕIT (alustavad need, kes lähevad jalgpalliga triblama!)

           3.kl. P ÄMBRITEL KÕNDIMINE

           1.kl. T OLÜMPIARÕNGASTESSE TÄPSUSVISE (jalgpalliga triblajad alustavad!)

12.00  1-3 T JALGPALLI TRIBLAMINE 300m.

           1.kl.P OLÜMPIARÕNGASTESSE TÄPSUSVISE

12.30  1-3 P 2017m. JOOKS

13.00  1-3 T 2017m. JOOKS

4. - 9. klasside õpilased

Orienteerumine

Kogunemine Tolli tänava otsas oleva suusamäe juures.

kell 9.00    4.-6.kl.

kell 10.00    7.-9.kl.

Discgolf

Kogunemine Linnastaadionile.

kell  9.00    4.-9.kl. TÜDRUKUD

kell 10.00    4.-9.kl. POISID

Sumo

Kogunemine Türi tehisjärve äärde kell 9.00

Vibu

Metsakonbinaadi staadion

kell  9.00    4.-6.kl. TÜDRUKUD

kell 10.00    4.-6.kl. POISID

kell 11.00 7.-9.kl.  T ja P

 Jalgrattakross

Türi Seiklsupargi keskus

Kell 9.00

14.00  Kooliolümpiamängude lõpetamine  

  • Autasustamine

  • Lipu langetamine

  • Lõpusõna direktor Ervin Jürisoo

Protokollid

III kooliaste

Poisid
http://bit.ly/poisid_7_9_klass

Tüdrukud

http://bit.ly/tudrukud7_9_klass

II kooliaste

Poisid

http://bit.ly/poisid4_6_klass

Tüdrukud

http://bit.ly/tudrukud4_6_klass

I kooliaste

Poisid

http://bit.ly/poisid1_3_klass

Tüdrukud

http://bit.ly/tudrukud1_3_klass

DisGolf

http://bit.ly/disgolfTPK

ORIENTEERUMINE

http://bit.ly/TPKorienteerumine

SUMO

http://bit.ly/TPKsumo

VIBU

http://bit.ly/TPKvibu

JALGRATTAKROSS

http://bit.ly/TPKkross

 

Viimane koolikell ja tutipidu

25. mail kõlas meie 9. klasside lõpetajatele viimane koolikell.

Vaata pilte SIIT

Õiesadu 2017

I kooliaste

Parim õppur:

KAROLA LEE AASAVELT – suur õis
ELISE ZINOVJEV – väike õis

Parim  laulja

KRISTIINA THERESA MILLER – suur õis
KAROLA LEE AASAVELT – väike õis

Parim sportlane

STEVEN MARTI LILLIPUU – suur õis
MARIBEL VALGE – väike õis

Parim sõnakunstnik

KAROLIN OJA – suur õis
MARTA ROOSME – väike õis

Parim kunstnik

JAAN MARTIN OJA – väike õis
HELENA - ELIS PÄRENSON – suur õis

Parim reaalainetes

ROMET NURMSALU – suur õis
CARLIS RAK – väike õis

II kooliaste

Parim õppur

HELIS KÖHLER – suur õis
HUBERT LUSTE –väike õis

Parim laulja

SANDRA PLAKK – väike õis
CHRYSTIAN MAIROLD SAARSE –  suur õis

Parim sportlane

KÄROLY TAMMEMÄGI  - suur õis
HENRY HEINSOO – väike õis

Parim sõnakunstnik

SANNA LUISA TÕRV –  väike õis
KAUPO TIIRIK –  suur õis

Parim kunstnik

KADRIANN PETERSON – suur õis
ANNELI AAVOLA – väike õis

Parim reaalainetes

HELIS KÖHLER –  väike õis
HUBERT LUSTE –  suur õis

III kooliaste

Parim õppur 

KAI-MELLI KAPTEN – suur õis
MARKUS SULG – väike õis

Parim laulja

MIA-MARIA MÄNNI – suur õis
KASPER KOIDUSTE – väike õis

Parim sportlane

MARKUS ANVELT – suur õis
KREN KASK – väike õis

Parim sõnakunstnik

KARL-MATHIAS SAARSE – suur õis
KAI-MELLI KAPTEN – väike õis

Parim kunstnik

HEILI AAVOLA – suur õis
ADELE ADAMSON - väike õis

Parim reaalainetes

KAI-MELLI KAPTEN – väike õis
ANDERO LAVRINENKO –  suur õis

 

Kalender
November 2017 Järgmine kuu
E T K N R L P
week 44 1 2 3 4 5
week 45 6 7 8 9 10 11 12
week 46 13 14 15 16 17 18 19
week 47 20 21 22 23 24 25 26
week 48 27 28 29 30

f logo


                  2016

 
Kooliolümpiamängud

Ferdinand 2017

 
TEATED
OTSI
Viimati lisatud