22 | 06 | 2017

Türi Põhikool

Turvalise Interneti nädal

5. veebruaril tähistatakse üle maailmset

Turvalise Interneti päeva.

Päeva juhtmõtteks on "SUHTLE VIISAKALT - ka Internetis"

Kontrolli oma teadmisi online-mängus

Meie tublid uisutajad

2. veebruaril toimunud Kalevipoja Uisumaratonil saavutas

Brita Puusemp N16 vanuseklassis 2. koha ja naiste absoluutarvestuses 3. koha (10 km distantsil)
Mariann Villems N16 vanuseklassis 3. koha (10 km distantsil)
Sandra Alusalu naiste seas 1. koha (30 km distantsil)
tulemused: http://www.sportinfo.ee/sportevent/task/results/rid/2032/id/1285/

3. veebruaril toimunud kiiruisuvõistlusel Kuldne 1500 saavutas:

Kirke Perillus 7. -8. aastaste tüdrukute seas 3. koha 
 

Brita Puusemp 13.-14. aastaste tüdrukute seas 2.koha
Mariann Villems 13.-14. aastaste tüdrukute seas 4.koha
Sandra Alusalu naiste vanuseklassis 3. koha

Meeskonna sõidus võistles meie naiskond kooseisus Mariann Villems, Brita Puusemp ja Sandra Alusalu ja saavutas 3. koha

 

3 km ühisstardiga sõidus saavutas
Sandra Alusalu 2. koha
Brita Puusemp 5. koha

Õpilasi juhendab õpetaja Sandra Aluusalu

Maakondlik bioloogiaolümpiaad

2. veebruaril Paide Gümnaasiumis toimunud bioloogiaolümpiaadil osalesid:

  • Karmo Karu 6. A
  • Kaarel Rhede 6. B
    Juhendaja õpetaja Piret Voivod
  • Ingrit Roosileht 7. B
  • Jasper Soomer 7. C
  • Kadi Aruste 8. A
  • Jürgen Vahter 8. A
  • Johanna Mücker 8. C
  • Anneli Narits 8. C
  • Selena Jõesuu 9. A
  • Raimond Lai 9. A
    Juhendaja õpetaja Meeli Savolainen

Kadi Aruste saavutas 2. koha.


Maakondlik inglise keele olümpiaad

31. jaanuaril toimus maakondlik inglise keele olümpiaad 8. klasside õpilastele.

Meie koolist osalesid olümpiaadil

  • Johanna Mücker,
  • Õnne-Liis Aardevälja,
  • Lili-Marlen Liblik,
  • Anneli Narits,
  • Eva-Brita Simson
    juhendaja õpetaja Karen Kiik,
  • Grete Palling,
  • Anett Nõmm,
  • Kadi Aruste,
  • Clen-Erik Mõttus
    juhendaja õpetaja Aina Sootla,
  • Selena Eenmaa,
  • Ellu Kirsipuu
    juhendaja õpetaja Eeva Sadam.

Olümpiaadil saavutasid

Johanna Mücker 1. koha
Õnne-Liis Aardevälja 2. koha

Juhendaja õpetaja Karen Kiik

Selena Eenmaa 3. - 4. koha

Juhendaja õpetaja Eeva Sadam

   

Kalender
Juuni 2017 Järgmine kuu
E T K N R L P
week 22 1 2 3 4
week 23 5 6 7 8 9 10 11
week 24 12 13 14 15 16 17 18
week 25 19 20 21 22 23 24 25
week 26 26 27 28 29 30

f logo


                  2016

 
Kooliolümpiamängud

Ferdinand 2017

 
TEATED
OTSI
Viimati lisatud