28 | 07 | 2017

Türi Põhikool

Vabariiklik robootikavõistlus

22. aprillil toimus Võru Spordikeskuses vabariiklik robootikavõistlus

Võru Roboti Tsõõr ja Robomiku Lahing

Võistlusel osalesid meie koolist Andero Lavrinenko ja Mirko Martjak.

Andero saavutas võistlusklassis
LEGO joonejärgimine III koha ja
Scratch programmeerimise üllatusmängus II koha.

ÕNNITLEME!

Õpilaste juhendajad on õpetaja Laine Aluoja ja Janek Marrandi.

Loodusainete nädal

17. – 21. aprill

Tegevused loodusainete tundides:

4. klass loodusviktoriin

5. klass mõistatusi loodusest

6. klass loodusfilmid

7. klass Türi linna vaatamisväärsusi tutvustava esitluse koostamine

8. klass Mendelejevi sõnamäng

Vahetundides on võimalik loodusainete klassides jälgida looduskaameraid.

ESMASPÄEV
17. aprill

2. – 3. tund

5. klassi loodusõpetuse olümpiaad
Tulemused leiad SIIT

TEISIPÄEV
18. aprill

3. tund

Algklasside õpilastele toimus teadusetendus „Kolm põrsakest“, mille
eesmärk oli tekitada uudishimu imelise maailma vastu meie ümber just vaatemänguliste teaduskatsete kaudu.  

KOLMAPÄEV
19. aprill

3. tund

külas vallavanem Pipi-Liis Siemann – muljeid ja pilte reisidelt (4. – 6. kl)

6. tund

külas loodusfotograaf Aivar Pihelgas (7. – 9. kl)

6. klasside õpilaste inglise keele päev

12.aprillil toimus Imaveres maakondlik 6. klasside õpilaste inglise keele päev, millel osales meie koolist 9 õpilast: Heidy Jallai, Georg Lee, Kaarel-Kustas Liiv, Kermo Lukas, Kristen Niidla, Kevin Org, Enrico Paas, Ove-Rasmus Radala, Elisa Marleen Trummal. 

Õpilased said võimaluse tutvustada inglise keeles enda kooli, osa võtta muusikastuudio tunnist, kus õpetati erinevaid pille mängima ja laulma inglise keeles ning hiljem koostati erinevates töögruppides  plakateid inglise keelt kõnelavate riikide kohta. 
Päeva lõpuks kuulati ettekandeid ja esitamisele tuli ka ühiselt õpitud muusikapala ning seejärel asuti rõõmsal meelel kodu poole.

Lauluvõistlus

06. aprillil  toimus meie kooli lauluvõistlus.
Žürii hindas õpilasi neljas kategoorias.
Žüriisse kuulusid Karin Koitla, Katre Nukka ja Karl-Mathias Saarse.


Tulemused
1. - 2. klasside õpilaste kategooria
TIHANE 2017 - Elisabeth Mücker
II koht Kristiina Theresa Miller
III koht Elis Eidemiller
Eripreemia mõnusa madala tämbri eest- Kiur Pindmaa
Eripreemia julguse ja emotsiooni eest- Nora Haas
 
3. - 4. klasside õpilaste kategooria
KULDNOKK 2017 - Karola Lee Aasavelt
II koht Kirke Pindmaa
III koht Chrystian- Mayrold Saarse
 
5. - 6. klasside õpilaste kategooria
LÕOKE 2017 - Ida Lill Põllu
II koht Sandra Elisee Juhkam
III koht Kristen Niidla
Eripreemia hingelise esituse eest- Kuldar Helior Saarse
 
7. - 9. klasside kategooria
ÖÖBIK 2017 - Kasper Koiduste
II koht Laura Ojasaar
III koht Teet Beljajev
 
Vaata pilte SIIT
Kalender
Juuli 2017 Järgmine kuu
E T K N R L P
week 26 1 2
week 27 3 4 5 6 7 8 9
week 28 10 11 12 13 14 15 16
week 29 17 18 19 20 21 22 23
week 30 24 25 26 27 28 29 30
week 31 31

f logo


                  2016

 
Kooliolümpiamängud

Ferdinand 2017

 
TEATED
OTSI
Viimati lisatud