23 | 05 | 2017

Türi Põhikool

Kooliolümpiamängud

Kooliolümpiamängud  30. - 31. mai

30. mai

Kell 8. 45 osavõtjate rongkäik orkestri saatel algklasside maja juurest staadionile. Kogunemine algklasside maja juurde. Iga klass kehastab oma riigi sportlasi ja on vastava atribuutikaga oma    kolonni  kujundanud.

Avatseremooniakell 9.00

Kell 9.15 
Avasõnad Türi vallavanem Pipi- Liis Siemann
Kell 9.20
Kooliolümpiamängude avatuks kuulutamine - direktor Ervin  Jürisoo
Kell 9.25
6 kooli parimat sportlast kannavad olümpialippu.           
Lipu heiskamine oma olümpiahümni saatel
Kell 9.35
Tule sissetoomine,  kõige sportlikum õpetaja Merle Vantsi
Kell 9.40
Sportlaste  vande andmine- Kai- Melli Kapten
Kohtunike vande andmine- Villi Vantsi
Kell 9.45             
Massvõimlemiskava I kooliastme õpilastelt
Kell 10.00          
Klassidevaheline pendelteatejooks 5T+5P
Kell 10.30          
Algavad olümpiamängude alad 4.-9. klasside õpilastele

4. – 6. klass

TÜDRUKUD

Täpsusjooks 60m.   10.30
Tagurpidijooks  11.30
2017m. jooks  13.30
Kaugushüpe käsikutega    11.00
Vigursõit           12.30
Ämbritel kõndimine         10.30
Lendava taldriku vise       11.30
Topispalli vise põlvitusest       10.30
Sulghüpped hüpitsaga (,,apsuni“)  12.00
Olümpiarõngastesse täpsusvise (trahviringidega)   10.30

POISID

Täpsusjooks 60m.     11.30
Tagurpidijooks             10.30
2017m. jooks                13.30
Kaugushüpe käsikutega     12.00
Vigursõit                  11.30
Ämbritel kõndimine       12.30
Turbooda Vortex vise      10.30
Topispalli vise põlvitusest      11.00
Autorehvi kantimine          10.30
Jalgpalliga žongleerimine+300m. triblamist    12.00

7. – 9. klass

TÜDRUKUD

Täpsusjooks 60m.    13.00
Tagurpidijooks        12.30
2017m. jooks         13.30
Kaugushüpe käsikutega     11.30
Vägikaika vedu          11.30
Ämbritel kõndimine       11.00
Lendava taldriku vise       11.00
Topispalli vise põlvitusest     10.30
Sulghüpped hüpitsaga (,,apsuni“)  10.30
Olümpiarõngastesse täpsusvise (trahviringidega)   10.30

POISID

Täpsusjooks 60m.  13.15
Tagurpidijooks      12.45
2017m. jooks        13.30
Kaugushüpe käsikutega   12.00 
Vägikaika vedu      12.00
Ämbritel kõndimine      11.00*
Turbooda Vortex vise      11.00
Topispalli vise põlvitusest        10.30
Autorehvi kantimine     10.30
Jalgpalliga žongleerimine+300m. triblamist     10.30

Söömine suures majas kella 10.00-14.00

Algklassides oma kellaaegadel omas majas

Esimese võistluspäeva lõpp kell 14.00

31.mai

4. - 9. klasside õpilased
Kell 9.00
Jalgrattakross Kõrgessaares
Vibu
Sumo (liival)
Orienteerumine
Discgolf

1. - 3. klasside õpilased

TÜDRUKUD

Kepphobuse jooks  9.00
Olümpiarõngastesse täpsusvise (trahviringidega)    9.00
Kilbijooks 60m                  10.00
Klotsikõnd (ämbrid)          10.00
Jalgpalli triblamine 300m  12.00         

POISID

Kaugushüpe suurte sussidega  9.00
Mobiiltelefoni vise       9.00
Vigursõit             10.00
Täpsusjooks 60m         11.00
2017m jooks       13.00

Kõigil söömine suures majas kella10.00 - 14.00

Kell 14.00 

Kooliolümpiamängude lõpetamine

Esinevad Noortekeskuse võimlejad

Autasustamine

Esineb ansambel Welled Järvakandist

Olümpialipu langetamine

Direktor Ervin Jürisoo kuulutab olümpiamängud lõppenuks

 

Õiesadu 2017

I kooliaste

Parim õppur:

KAROLA LEE AASAVELT – suur õis
ELISE ZINOVJEV – väike õis

Parim  laulja

KRISTIINA THERESA MILLER – suur õis
KAROLA LEE AASAVELT – väike õis

Parim sportlane

STEVEN MARTI LILLIPUU – suur õis
MARIBEL VALGE – väike õis

Parim sõnakunstnik

KAROLIN OJA – suur õis
MARTA ROOSME – väike õis

Parim kunstnik

JAAN MARTIN OJA – väike õis
HELENA - ELIS PÄRENSON – suur õis

Parim reaalainetes

ROMET NURMSALU – suur õis
CARLIS RAK – väike õis

II kooliaste

Parim õppur

HELIS KÖHLER – suur õis
HUBERT LUSTE –väike õis

Parim laulja

SANDRA PLAKK – väike õis
CHRYSTIAN MAIROLD SAARSE –  suur õis

Parim sportlane

KÄROLY TAMMEMÄGI  - suur õis
HENRY HEINSOO – väike õis

Parim sõnakunstnik

SANNA LUISA TÕRV –  väike õis
KAUPO TIIRIK –  suur õis

Parim kunstnik

KADRIANN PETERSON – suur õis
ANNELI AAVOLA – väike õis

Parim reaalainetes

HELIS KÖHLER –  väike õis
HUBERT LUSTE –  suur õis

III kooliaste

Parim õppur 

KAI-MELLI KAPTEN – suur õis
MARKUS SULG – väike õis

Parim laulja

MIA-MARIA MÄNNI – suur õis
KASPER KOIDUSTE – väike õis

Parim sportlane

MARKUS ANVELT – suur õis
KREN KASK – väike õis

Parim sõnakunstnik

KARL-MATHIAS SAARSE – suur õis
KAI-MELLI KAPTEN – väike õis

Parim kunstnik

HEILI AAVOLA – suur õis
ADELE ADAMSON - väike õis

Parim reaalainetes

KAI-MELLI KAPTEN – väike õis
ANDERO LAVRINENKO –  suur õis

 

Tantsuõis 2017

15. mail toimus meie kooli 2. seltskonnatantsuvõistlus

"Tantsuõis 2017"

2. klasside vanuserühmas

I koht Kristiina Theresa Miller, Aksel Kukk
II koht Berit Biene, Vallo Marten Lillipuu
III koht Marta Roosme, Kardo Kallas

4. klasside vanuserühmas

I koht Lorete Jaanisk, Ats Kristjan Kasemägi
II koht Arianna Babii, Kaspar Kukk
III koht Hanna Katariina Miller, Hubert Luste

 

VAATA veel PILTE SIIT

Kevadkontsert

Kooli kevadkontsert toimus 11. mail

 

VAATA  veel PILTE SIIT

Kalender
Mai 2017 Järgmine kuu
E T K N R L P
week 18 1 2 3 4 5 6 7
week 19 8 9 10 11 12 13 14
week 20 15 16 17 18 19 20 21
week 21 22 23 24 25 26 27 28
week 22 29 30 31

f logo


                  2016

 
Kooliolümpiamängud

Ferdinand 2017

 
TEATED
OTSI
Viimati lisatud