28 | 04 | 2017

Maakondlikud ja vabariiklikud olümpiaadid ja konkursid

MAAKONDLIKUD ja VABARIIKLIKUD
OLÜMPIAADID ja KONKURSID
2016. / 2017. õ. a.

Vabariikli robootikavõistlus

Andero Lavrinenko 7. c klass
Scratch programmeerimine 2. koht
LEGO joonejärgimine 3. koht

Juhendajad õpetaja Laine Aluoja ja Janek Marrandi

Maakondlikul informaatikaolümpiaad

4.-5. klasside õpilaste vanuseaste

2. koht Helis Köhler 5.a klass
3. koht Saamuel Beekmann 5. c klass
10. koht Innar Raudsepp 5.c klass

6.-7. klasside õpilaste vanuseaste

1 - 2. koht Andero Lavrinenko 7.c klass
3. koht Lisette Taube 7.b klass
5. - 6. koht Mirko Martjak 7.b klass

8. - 9. klasside õpilaste vanuseaste

1. koht Raiko Marrandi 9.b klass
2. koht Markus Sulg 9.b klass

Juhendaja õpetaja Laine Aluoja

Järvamaa põhikoolide mälumängu turniir.

1. koht ehk turniiri üldvõitja.
Võistkonda kuulusid:
Maarja Margaret Miller 9.b
Raiko Marrandi 9.b
Kai-Melli Kapten 8.a
Andero Lavrinenko 7.c
 
Juhendaja Merit Puna

Vabariiklik ühiskonnaõpetuse olümpiaad

1. koht Raiko Marrandi

Juhendaja õpetaja Kadri Tammar.

Maakondlik käsitöö, kodunduse ja tehnoloogia olümpiaad

Käsitöö
4. koht Hanna Liina Lippand, juhendaja õpetaja Maigi Martjak
5. koht Maris Rodendau, juhendaja õpetaja Maigi Martjak

Kodundus
2. koht Adele Adamson, juhendaja õpetaja Maigi Martjak

Tehnoloogia
4. koht Sten Ivantšik, juhendaja õpetaja Ella Põder
7. koht Martin Männa, juhendaja õpetaja Ella Põder
 

Maakondlik inimeseõpetuse olümpiaad

5. klasside õpilaste arvestuses

2. koht Helis Köhler
3. koht Karen Zinovjev

6. klasside õpilaste arvestuses
2. koht Loore Luste
3. - 4. koht Sandra Elisee Juhkam

7. klasside õpilaste arvestuses
1. koht Anneli Krais
9.koht Lisette Taube

8.klasside õpilaste arvestuses
7. - 9. koht Kai-Melli Kapten
7.- 9. Koht Anitra Lukjanov

Juhendaja õpetaja Aina Sootla

Maakondlik 8. klasside õpilaste vene keele olümpiaad

2. koht Anitra Lukjanov, juhendaja õpetaja Maive Mänd
3. koht Anželika Erm, juhendaja õpetaja Maive Mänd
8. koht Adele Adamson, juhendaja õpetaja Piret Männilaan
11. koht Carmen Tõnisson, juhendaja õpetaja Piret Männilaan

Maakondlik loodusteaduste olümpiaad

1. koht Kai-Melli Kapten
9. koht Andero Lavrinenko

Juhendajad õpetajad Reet Libe, Ella Põder, Meeli Savolainen

Maakondlik õigekeelsuskonkurss

5. klasside õpilaste arvestuses
2. koht Andre Oliver Apsalon,    juhendaja õpetaja Eve Laur    
3. - 4. koht Helis Köhler, juhendaja õpetaja Anneli Talviste    
9. koht Samuel Beekmann, juhendaja õpetaja  Eve Laur    

6. klasside õpilaste arvestuses
1. - 2. koht Loore Luste,    juhendaja õpetaja Eve Laur    
12. koht Elisa Marleen Trummal, juhendaja õpetaja Kristi Rikk    

7. klasside õpilaste arvestuses
1. koht Mia-Maria Männi,
juhendaja õpetaja Kristi Rikk    
4. koht Andero Lavrinenko, juhendaja õpetaja Anneli Talviste    
6. koht Saale Liisbet Tõrv, juhendaja õpetaja Anneli Talviste    

8. klasside õpilaste arvestuses
1. koht Kai-Melli Kapten
, juhendaja õpetaja Anneli Talviste    
2. koht Kärt Rannik, juhendaja õpetaja Kristi Rikk    
4. koht Anita Lukjanov,    juhendaja õpetaja Anneli Talviste    
6. koht Adele Adamson, juhendaja õpetaja Kristi Rikk    

9. klasside õpilaste arvestuses
1. koht Maarja Margaret Miller, 
juhendaja õpetaja  Eve Laur    
4. koht    Anete Salujärv,    juhendaja õpetaja Kristi Rikk   

Maakondlik kunstiolümpiaad

2. koht HEILI AAVOLA
6. koht Kai-Melli Kapten

Juhendaja õpetaja Ulvi Mäesalu.

Vabariiklik informaatikavõistlus KOBRAS finaal

III auhind  Andero Lavrinenko.

Juhendaja õpetaja Laine Aluoja

Ühiskonnaõpetuse olümpiaad

1. koht Raiko Marrandi (üldarvestuses 23. koht).
3. koht Maarja Margaret Miller (üldarvestuses 74. koht).
14. koht Karmeli Gudinas (üldarvestuses 483)
19. koht Sten Ivantšik (üldarvestuses 590)

8. klasside õpilaste maakondlik inglise keele olümpiaad

1. koht Anitra Lukjanov
2. koht Viivika Loks

5. - 7. koht Kärt Rannik
9. koht Mari-Liis Tigavas    
10. - 11. Hugo Kadak
12. - 13. Jago Kadak

Maakondlik NUPUTA

7. klasside õpilaste arvestuses
saavutas võistkond 1. koha
Võistkonda kuulusid
Andero Lavrinenko
Jakob Järve
Mia-Maria Männi

Juhendaja õpetaja Elve Jaansalu

4. - 5. klasside õpilaste arvestuses
saavutas võistkond 5. - 6. koha

Võistkonda kuulusid
Helis Köhler 5. a
Innar Raudsepp 5. c
Kirke Perillus 6. c
Loore Luste 6. c

Juhendaja õpetaja Marika Lõhmus

Maakondlik  matemaatikaolümpiaad

4.klasside õpilaste arvestuses
1. koht Hubert  Luste
, juhendaja õpetaja Marika Lõhmus
5. -  8. koht Hanna Arulepp, juhendaja õpetaja Lea Allik
12. - 14. koht  Mia Jason juhendaja õpetaja Marika Lõhmus

5. klasside õpilaste arvestuses
1. koht Helis Köhler
, juhendaja õpetaja Sirli Biene
6. koht Andre Oliver Apsolon, juhendaja õpetaja Marika Lõhmus
16. - 17. koht Innar Raudsepp, juhendaja õpetaja Marika Lõhmus
21. koht  Annika Pent, juhendaja õpetaja Elve Jaansalu

6. klasside õpilaste arvestuses
4. - 5. koht Loore Luste, juhendaja õpetaja Lea Allik
9.- 10. koht Elisa Marleen Trummal, juhendaja õpetaja Marika Lõhmus
15. - 16. koht Triin Sooäär, juhendaja õpetaja Marika Lõhmus
26. koht Kirke Perilllus, juhendaja õpetaja Lea Allik

7. klasside õpilaste arvestuses
1. koht Andero Lavrinenko, juhendaja õpetaja Elve Jaansalu
16. - 17. koht Mia-Maria Männi, juhendaja õpetaja Elve Jaansalu

8. klasside õpilaste arvestuses
1. - 2. koht Kai-Melli Kapten, juhendaja õpetaja Laine Aluoja
3. koht Hugo Kadak, juhendaja õpetaja Laine Aluoja
5. koht Anitra Lukjanov, juhendaja õpetaja Laine Aluoja
10. koht Jago Kadak, juhendaja õpetaja Laine Aluoja

9. klasside õpilaste arvestuses
2. koht Markus Sulg, juhendaja õpetaja Elve Jaansalu
7. - 8. koht Raiko Marrandi, juhendaja õpetaja Elve Jaansalu
7. - 8. koht Heili Aavola, juhendaja õpetaja Elve Jaansalu
17. koht Lauri Männik, juhendaja õpetaja Elve Jaansalu

Matemaatikavõistlus KÄNGURU 2017

1. - 2. klass - pre-ekolier        
Nora Haas        90    punkti
Carlis Rak        84    punkti
Annabel Juhe        79    punkti
Aksel Kukk        67    punkti
Andre Eensoo        67    punkti
Henri Schmidt        64    punkti
Johanna Kalberg     64    punkti
Andreas Lain        63    punkti
Berit Biene        60    punkti
Reigo Jaagumann     56    punkti
Kiur Pindmaa        52    punkti
Jan-Marten Marrandi    51    punkti
Marta Roosme        50    punkti
Kairit Kolk        47    punkti
Markus Marten Eller    43    punkti
Mihkel Laur        41    punkti
Rasmus Jõesuu        38    punkti
Rikomar Luht        32    punkti

3. - 4. klass - ekolier        
Hubert Luste        120    punkti
Mia Jasson        83    punkti
Karola Lee Aasavelt    77    punkti
Rauno Zõbin        65    punkti
Hanna Arulepp        60    punkti
Lisette Mättas        60    punkti
Siim Reimal        58    punkti
Romet Nurmsalu    54    punkti
Sofiko Särkinen        54    punkti
Tomi Välimäe        52    punkti
Rivo Saveljev        49    punkti
Elise Zinovjev        48    punkti
Annabel Makotkina    46    punkti
Annabel Narits        46    punkti
Ats-Kristjan Kasemägi    43    punkti
Kristina Arroval        39    punkti
Stevo Taar        39    punkti
Kristjan Kangur        38    punkti

5. - 6. klass - benjamin        
Loore Luste        124    punkti
Helis Köhler        109    punkti
Samuel Beekmann     93    punkti
Innar Raudsepp        92    punkti
Ivar Naar        89    punkti
Kertu Ševerev        88    punkti
Kirke Perillus        85    punkti
Ove-Rasmus Radala    75    punkti
Annika Pent        74    punkti
Mery-Lii Norak        69    punkti
Tristan Martti Metsalu    69    punkti
Sirle Roosileht        68    punkti
Elisa Marleen Trummal    60    punkti
Kaupo Tiirik        59    punkti
Kameron Pukka        54    punkti
Meelika Baikov        49    punkti
Triin Sooäär        49    punkti
Raiko Norak        44    punkti
Kevin Org        43    punkti
           
7. - 8. klass - kadett        
Anitra Lukjanov        102    punkti
Jaagup Luts        101    punkti
Adele Adamson        96    punkti
Kai-Melli Kapten    95    punkti
Andero Lavrinenko    93    punkti
Jakob Järve        83    punkti
Lisette Taube        79    punkti
Markus Tammoja    76    punkti
Kasper Koiduste    71    punkti
Jago Kadak        64    punkti
Kristjan Ilves        57    punkti
Anneli Krais        49    punkti
Andreas Nurmsalu    45    punkti
Hugo Kadak        45    punkti
       
9. klass juunior        
Raiko Marrandi        83    punkti
Markus Sulg        82    punkti
Heili Aavola        65    punkti
Liivar Rehela        41    punkti
Georg Paal        39    punkti

Maakondlik bioloogiaolümpiaad

6. klassi õpilaste arvestuses
6. koht Triin Sooäär, juhendaja õpetaja Marika Lõhmus
10. koht Kirsi Talvoja, juhendaja õpetaja Marika Lõhmus
12. koht Kirke Perillus, juhendaja õpetaja Kristiin Valdre

7. klassi õpilaste arvestuses
7. koht Karl-Erik Matsztein
10. koht Rasmus Salum    
12. koht Andero Lavrinenko

8. klassi õpilaste arvestuses
1. koht Kai-Melli Kapten
3. – 4. koht Anitra Lukjanov

9. klassi õpilaste arvestuses
5. – 6. koht Raiko Marrandi
5. – 6. koht  Heili Aavola
7. koht Markus Sulg

Juhendaja õpetaja Meeli Savolainen

Maakondlik emakeeleolümpiaad

7. - 8. klasside õpilaste arvestuses
2. koht Kai-Melli Kapten, juhendaja õpetaja Anneli Talviste
4. - 5. koht Adele Adamson, juhendaja õpetaja Kristi Rikk
4. - 5. koht Saale Liisbet Tõrv, juhendaja õpetaja Anneli Talviste
6. koht Mia-Maria Männi, juhendaja õpetaja Kristi Rikk

9. - 10. klasside õpilaste arvestuses
4. koht Maarja Margaret Miller, juhendaja õpetaja Eve Laur
17. koht  Brita Ivanov, juhendaja õpetaja Anneli Talviste

Vabariiklik füüsikavõistlus KAJAKAS

122. koht Raiko Marrandi
128. koht Hugo Kadak
144. koht Jaagup Luts
171. koht Sten Aasaväli
177. koht Jago Kadak
258. koht Sander Viin
256. koht Markus Sulg
294. koht Kevin Deket
299. koht Carmen Tõnisson
366. koht Maris Rodendau
393. koht Janno Lemetsar
414. koht Georg Paal
419. koht Heili aavola
465. koht Martin Männa
525. koht Kren Kask

Juhendaja õpetaja Ella Põder

Maakondlikul lodus- ja täpisteaduste konkursil "Teaduslahing 2017" saavutas

1. koha võistkond Molekulid:  Heili Aavola, Maris Rodendau ja Raiko Marrandi,
4. koha võistkond Füümia
8. koha võistkond tpk8

Juhendajad loodusainete ja reaalainete õpetajad.

Maakondlik füüsikaolümpiaad

8. klasside õpilaste arvestuses
2. - 3. koht  Kai-Melli Kapten
4.-5. koht    Hugo Kadak
4.-5. koht Anitra Lukjanov
6. koht Jago Kadak
7. koht Andero Lavrinenko

9. klasside õpilaste arvestuses
1. koht Markus Sulg
2. koht  Heili Aavola

4. koht Raiko Marrandi
9. koht Maris Rodendau
10. koht Martin Männa

Juhendaja õpetaja Ella Põder

Maakondlik saksa keele olümpiaad.

8. - 9. klasside õpilaste arvestuses
2. koht Anete Salujärv
7. - 9. koht Jago Kadak
7. - 9. koht Georg Paal  
11. koh    Hugo Kadak

Juhendaja õpetaja Jaanika Eik

Maakondlik keemiaolümpiaad

8. klasside õpilaste arvestuses
1. - 2. koht Kai- Melli Kapten 8A
5. koht Anitra Lukjanov  8A
9. koht Carmen Tõnisson 8B
 
9.klasside õpilaste arvestuses
1. - 2. koht Markus Sulg 9B
3. koht Raiko Marrandi 9B
5. koht Heili Aavola 9B
 
Juhendaja õpetaja Reet Libe
 

Maakondlik geograafiaolümpiaad

9. klasside õpilaste arvestuses
2. koht Markus Sulg 9. b klass
3. koht Raiko Marrandi 9. b klass
4. koht Maarja Margaret Miller 9. klass

8. klasside õpilaste arvestuses
4. koht Kai-Melli Kapten 8. a klass
6. koht Marleen Nõlvak 8. a klass
7. koht Hugo Kadak 8. b klass
11. koht Jago Kadak 8. b klass

7. klasside õpilaste arvestuses
1. koht Andero Lavrinenko 7. c klass

Juhendaja õpetaja Kristiin Valdre

Vabariiklik informaatikaviktoriin "Kobras" maakonna voor

benjaminide vanuserühmas
2. koht Andereo Lavrinenko 7. c klass

juunioride vanuserühmas
1. - 3. koht Raiko Marrandi 9. b klass
4. koht Markus Sulg 9. b klass

Juhendaja õpetaja Laine Aluoja

Tohvelmani mälestuspäeva omaloomingukonkurss
6. - 7. klasside õpilaste arvestuses
I koht Mattias Võtti 6.b, juhendaja õpetaja Kristi Rikk
III koht Andreas Nurmsalu, 7.b, juhendaja õpetaja Sirle Võtti

Äramärgitud tööd:
Sander Suitsberg 7.b, juhendaja õpetaja Sirle Võtti
Jakob Järve, 7. kl, juhendaja õpetaja Anneli Talviste
Laura Ojasaar, 7. kl, juhendaja õpetaja Anneli Talviste
Saale Liisbet Tõrv, 7. kl, juhendaja õpetaja Anneli Talviste
Kaupo Tiirik, 7. kl, juhendaja õpetaja Anneli Talviste
Kirsi Talvoja, 7. kl, juhendaja õpetaja Kristi Rikk

8. - 9. klasside õpilaste arvestuses
II koht Mae-Elen Kukispuu
9.a, juhendaja õpetaja Kristi Rikk
III koht Marleen Nõlvak, 8. kl, juhendaja õpetaja Anneli Talviste

Äramärgitud tööd:
Kadi Tamm, 9. kl, juhendaja õpetaja Anneli Talviste
Karolina Elisabeth Pettai, 9. kl, juhendaja õpetaja Anneli Talviste
Anette Meri, 9. kl, juhendaja õpetaja Anneli Talviste

 
Maakondlik konkurss  Südames matemaatika
 
Peastarvutamine
II-III koht Kai-Melli Kapten 8.a klass
4. koht Markus Sulg 9. b klass
8. koht Anitra Lukjanov 8.a klass
12.- 13. koht Raiko Marrandi 9. b klass
15. koht Adele Adamson 8. a klass
27. - 28. koht Heili Aavola 9. b klass
 
Ülesannete lahendamine
III koht Raiko Marrandi 9. b klass
4. koht Kai-Melli Kapten 8.a klass
5. koht Markus Sulg 9. b klass
7. koht Adele Adamson 8. a klass
12. koht Anitra Lukjanov 8.a klass
14. koht Heili Aavola 9. b klass
 
Juhendajad õpetajad Laine Aluoja ja Elve Jaansalu

 

OLÜMPIAADID 2015. / 2016. õ. a.

Maakondlik inimeseõpetuse esseede konkurss

Anitra Lukjanov 7.a II koht
Jaagup Luts 7.a III-IV koht
Helena Soovik 8.c
Hanna Liina Lippand 8.c III-IV koht
 
Juhendajad Anneli Talviste ja Aina Sootla
 
Maakondlik informaatikaolümpiaad

6. - 7. klass

1. koht ANDERO LAVRINENKO 6. b  klass
5. koht Kai-Melli Kapten 7. a klass
6. - 7. koht Anitra Lukjanov 7. a klass

8. - 9. klass

1. - 2. koht MARKUS SULG 8. b klass
1. - 2. koht RAIKO MARRANDI 8. b klass.

Juhendaja õpetaja Laine Aluoaja

4. - 5. klass
 
1. - 3. koht Artur Soo 5. c klass - juhendaja õpetaja Laine Aluoja
11. koht Helis Köhler 4. klass - juhendaja õpetaja Külli Jäätma
 
 
Maakondlik muusikaolümpiaad
 
1. koht Kai-Melli Kapten 7. a klass
2. koht Kärt Rannik  7. b klass
4. koht Mia-Maria Männi  6. a klass
5. koht Karl-Mathias Saarse 7. a klass
 
Juhendaja õpetaja Tiiu Schüts
 
Maakondlik õigekirjakonkurss 
 
5. klass
5.-7. koht Anete Raabe - juhendaja õpetaja Aili Avi
11. koht Heidi Jallay - juhendaja õpetaja Anneli Talviste
12. koht Elisa Marleen Trummal - juhendaja õpetaja Kristi Rikk
 
6. klass
8. koht Kristi Tatter - juhendaja õpetaja Kristi Rikk
 
7. klass
2. - 3. koht Anitra Lukjanov - juhendaja õpetaja Anneli Talviste
4. koht Adele Adamson - juhendaja õpetaja Kristi Rikk
10. koht Viivika Loks - juhendaja õpetaja Kristi Rikk
 
8. klass
2. - 3. koht Elisabeth Gudova - juhendaja õpetaja Anneli Talviste
2. - 3. koht Brita Ivanov - juhendaja õpetaja Anneli Talviste
6. - 8. kohtAnete Salujärv - juhendaja õpetaja Kristi Rikk
 
9. klass
3. - 5. koht Berta Kaleva - juhendaja õpetaja Kristi Rikk
6. - 7. koht Nele Mangman - juhendaja õpetaja Aili Avi
6, - 7. Heidi-Anett Väisinen - juhendaja õpetaja Aili Avi
 
Maakondlik 8. klasside õpilaste vene keele olümpiaad

1. koht Heili Aavola - juhendaja õpetaja Maive Mänd
2. koht Elisabeth Gudova - juhendaja õpetaja Piret Männilaan
3. koht Maarja Margaret Miller - juhendaja õpetaja Ella Põder
4. koht Sten Ivantšik - juhendaja õpetaja Maive Mänd
18. - 19. koht Evelin Mattiisen - juhendaja õpetaja Ella Põder

Maakondlik 8. klasside õpilaste inglise keele olümpiaad

1. koht Maarja Margaret Miller - juhendaja õpetaja  Evely Siimsoo
2. koht Raiko Marrandi - juhendaja õpetaja  Evely Siimsoo
10. koht Keity Morov - juhendaja õpetaja  Tõnis Ohu
13. koht Irmeli Jasson - juhendaja õpetaja  Evely Siimsoo
 
Maakondlik käsitööolümpiaad

6. - 7.  koht Kirke Perillus 5. klass
12. - 13. koht Triin Sooäär 5. klass

Juhendaja õpetaja Maigi Martjak

Maakondlik tehnoloogiaolümpiaad

3. koht Kasper Koiduste 6. klass
Juhendaja õpetaja Karita Rander

9. koht Andero Lavrinenko 6.c klass
Juhendaja õpetaja Ella Põder
 
Maakondlik õpioskuste olümpiaad
 
2. koht 5. c klassi võistkond
Artur Soo
Triin Sooäär
Loore Luste
Ove-Rasmus Radala
 
7. koht 5. b klassi võistkond
Elisa Marleen Trummal
Mattias Võtti
Õnne Liis Lippand
Kirsi Talvoja
 
9. koht 5. a klassi võistkond
Heidy Jallai
Kaupo Tiirik
Emma Vislapu
Kevin Org
 
Juhendajad õpetaja Reet Libe, Marika Lõhmus, Lea Allik, Liivi Pajur, Kristiin Valdre, Laine Aluoja
 
 
Maakondlik füüsikaolümpiaad
 
8. klass
4. koht Markus Sulg 8. b klass
6. koht Heili Aavola 8. b klass
 
9. klass
2. koht Kaarel Rhede 9. b klass
3. - 4. koht Kärt Allik 9. b klass
7. koht Renita Ämarik 9. b klass
 
Juhendaja õpetaja Ella Põder
 
Maakondlik kunstiolümpiaad
 
4. koht Kai-Melli Kapten 7. a klass
 
Juhendaja õpetaja Ulvi Mäesalu
 
Maakondlik NUPUTA

5. - 6. klassi vōistkond 1. koht

Anete Hirvela 5. b klass
Loore Luste 5. c klass
Kasper Koiduste 6. a klass
Andero Lavrinenko 6. c klass

Juhendaja õpetaja Imbi Männik

7. klassi vōistkond 1. koht

Raiko Marrandi 7. a klass
Kai-Melli Kapten 7. a klass
Anitra Lukjanov 7. a klass

Juhendaja õpetaja Laine Aluoja

Maakondlik ajalooolümpiaad
 
6. klass
6. koht Miia-Maria Männi
17.-18. koht Karl-Erik Matzstein
17.-18. koht Jakob Järve
19. koht Kaspar Koiduste
 
Juhendaja õpetaja Marika Roosileht
 
7. klass
1. koht Kai-Melli Kapten
 
8. klass
1. koht Maarja Margaret Miller
5. koht Ingo Reiljan
13. koht Hanna Liina Lippand
 
9. klass
2. koht Marleen Anderson
4. koht Aveli Aavik
7. koht Stenver Lipand
8. koht Renita Ämarik
10. koht Erko-Hendrik Mõttus
13. koht Kaido Kivi
17. koht Andriana Jaanson
 
Juhendaja õpetaja Kadri Tammar
 
Vabariiklik informaatikaviktoriin "Kobras"
7. koht Raiko Marrandi 7a. klass
10. koht Andero Lavrinenko 6. c klass
 
Juhendaja Laine Aluoja
 
Maakondlik bioloogiaolümpiaad

6. klass
Karl-Erik Matzstein (6.A) 12.-13. koht
Kasper Koiduste (6.A) 18. koht

7. klass
Kai-Melli Kapten (7.A) 4. koht
 
8. klass
Heili Aavola (8.B) 2. koht
Maarja Margaret Miller (8.B) 7. koht
Maris Rodendau (8.B) 13. koht
 
9. klass 
Kreeta Suitsberg (9.B) 4. koht
Renita Ämarik (9.B) 6. koht
Kärt Allik (9.B) 8. koht
Aveli Aavik (9.B) 9.-10. koht
 
Juhendaja õpetaja Meeli Savolainen
 
Maakondlik matemaatikaolümpiaad
 
4. klass
Helis Köhler 4. koht, juhendaja õpetaja Sirli Biene
Andre Oliver Apsilon 5. – 7. koht, juhendaja õpetaja Marika Lõhmus
Kirke Kägo 9. – 11. koht, juhendaja õpetaja Sirli Biene
Samuel Beekmann 9. – 11. koht, juhendaja õpetaja Marika Lõhmus
Annika Pent 12. – 13. koht, juhendaja õpetaja Marika Lõhmus
 
5. klass
Loore Luste 1. koht, juhendaja õpetaja Lea Allik
Anete Hirvela 19. koht, juhendaja õpetaja Marika Lõhmus
 
6. klass
Andero Lavrinenko 1. koht, juhendaja õpetaja Lea Allik
Cätlin Taimre 9. - 10. koht, juhendaja õpetaja Marika Lõhmus
Jakob Järve 11. – 15. koht, juhendaja õpetaja Lea Allik
 
7. klass
Anitra Lukjanov 1. koht, juhendaja õpetaja Laine Aluoja
Kai-Melli Kapten 3. koht, juhendaja õpetaja Laine Aluoja
Viivika Loks 8. – 9. koht, juhendaja õpetaja Laine Aluoja
 
8. klass
Markus Sulg 2. koht, juhendaja õpetaja Elve Jaansalu
Heili Aavola 4. – 6. koht, juhendaja õpetaja Elve Jaansalu
Lauri Männik 9. – 10. koht, juhendaja õpetaja Elve Jaansalu
 
9. klass
Renita Ämarik 1. koht, juhendaja õpetaja Lea Allik
Kaarel Rhede 5. - 6. koht, juhendaja õpetaja Lea Allik
 
Maakondlik emakeeleolümpiaad
 
7. -  8. klass
Maarja Margaret Miller 1. koht, juhendaja õpetaja Aili Avi
Anitra Lukjanov 2. - 4. koht, juhendaja õpetaja Anneli Talviste
Kai-Melli Kapten 5. koht, juhendaja õpetaja Anneli Talviste
Kärt Rannik 8. koht, juhendaja õpetaja Kristi Rikk
Elisabeth Gudova 9. koht, juhendaja õpetaja Anneli Talviste
Anete Salujärv 11. koht, juhendaja õpetaja Kristi Rikk
Helena Soovik 15. koht, juhendaja õpetaja Anneli Talviste
 
9. - 10. klass
Nele Mangmann 9. - 10. koht, juhendaja õpetaja Aili Avi
Kaido Kivi 11. koht, juhendaja õpetaja Aili Avi
Berta Kaleva 12. koht, juhendaja õpetaja Kristi Rikk
 
Maakondlik keemiaolümpiaad
 
8. klass
Heili Aavola - 4. koht
Markus Sulg -  6. koht
Lauri Männik -  14. koht
 
9. klass
Nele Mangman - 3. koht
Kaarel Rhede  -  5. koht
Kärt Allik  -   6. koht
Renita Ämarik -  9. koht
Aveli Aavik  -  10. koht
 
Juhendaja õpetaja Reet Libe

17. detsembril toimunud vabariikliku füüsikaülesannete lahendamise võistluse „Kajakas“ tulemused:
83. koht               Kren Kask           8. klass
84. koht               Artur Aas            9. klass
134. koht             Heili Aavola        8. klass
166. koht             Nele Mangman   9. klass
174. koht             Karmo Karu        9. klass
332. koht             Markus Sulg       8. klass
348. koht             Andrus Narits    9. klass
397. koht             Martin Männa  8. klass
401. koht             Renita Ämarik   9. klass
456. koht             Marcus Vahtra  8. klass
527. koht             Kärt Allik              9. klass
537. koht             Kaarel Rhede    9. klass
578. koht             Sten Ivantšik     8. klass
587. koht             Ago Rootsma    9. klass
603. koht             Markus Sulg       9. klass
661. koht             Erko-Hendrik Mõttus 9. klass

Juhendaja õpetaja Ella Põder

 
Maakondlik geograafiaolümpiaad

7. klass
Raiko    Marrandi - 1. koht
Anitra    Lukjanov - 2. koht

Jago    Kadak    - 5. koht
Hugo    Kadak    - 8. koht
Marleen    Nõlvak    - 9. koht

8. klass
Maarja Margaret   Miller - 2. koht
Markus Sulg  - 5. koht
Heili Aavola  - 13. koht
Maris Rodendau - 15. koht

9. klass
Aveli    Aavik    -  2. koht
Renita    Ämarik    -  3. koht

Nele    Mangman - 6. koht
Iris    Kuhi - 7. koht

Juhendaja õpetaja KRISTIIN VALDRE
 
Maakondlik saksa keele olümpiaadi 8. -9. klasside õpilastele
 
1. koht Hanna -Stiina Talviste
2. koht Georg Paal
 
4. koht Lauri Männik
5. koht Iris Kuhi
 
Juhendaja õpetaja JAANIKA EIK
 
Maakondlik võistlus "Järvamaa parim kaarditundja geograafiast"

III - 4. koht IRIS KUHI 9. a klass

8. - 9. koht Markus Sulg 8. b klass
17. koht. Heili Aavola 8. b klass.

juhendaja KRISTTIN VALDRE

Vabariiklik  6. klasside õpilaste õpioskuste olümpiaad

9. koht 6.a ja 6. c klassi õpilaste võistkond: Kasper Koiduste, Mia- Maria Männi, Karolin Puusepp, Rasmus Raamat, Andero Lavrinenko

Võistkonna  valmistasid ette õpetajad Liivi Pajur, Laine Aluoja, Tiiu Schüts, Elve Jaansalu.

 

OLÜMPIAADID 2014. / 2015. õ. a.

Maakondlik  3.-4. klasside õpilaste originaalsete osaoskuste olümpiaad.
I võistkond saavutas 3. koha

I võistkonda kuulusid:
Sanna Luisa Tõrv 3a
Helis Köhler 3a
Elisa Marleen Trummal 4b
Triin Sooäär 4c

II võiskonda kuulusid:
Annika Pent 3b
Samuel Beekmann 3c
Anete Hirvela 4b
Artur Soo 4c

Maakondlik  inimeseõpetuse olümpiaad

6. klasside õpilased
1. - 2. koht  Kai-Melli Kapten 6. a klass
Juhendaja Kerli Rüüt

7. klasside õpilased
märgiti ära Geity Morovi töö "Kas arvutisõber on ka sõber"
Juhendaja õpetaja Maive Mänd

Maakondlik 8. klasside õpilaste vene keele olümpiaad

8. koht Heidi-Anett Väisinen 8. a klass
Juhendaja õpetaja Maive Mänd

Maakondlik Pranglimine

vanuseastmes - Suured (7. - 12. klass)
8. koht Martin Tampuu 9. c klass
Juhendaja õpetaja Elve Jaansalu

9. koht Heidi-Anett Väisinen 8. a klass
Juhendaja õpetaja Laine Aluoja

vanuseastmes - Oskajad (4. - 6. klass)
2. koht Andero Lavrinenko 5. c klass
Juhendaja õpetaja Lea Allik

vanuseastmes - Sirgujad (1. -3. klass)
2. koht Andre Oliver Apsolon 3. c klass
9. koht Samuel Beekmann 3. c klass
16. koht Kuldar Saarse 3. c klass
Juhendaja õpetaja Eva Mager
 

Maakondlik informaatikaolümpiaad.

6. - 7. klasside õpilaste vanuseastmes

Markus Sulg 1. koht,
Karmeli Gudinas 2. koht,

Irmeli Jasson 7. koht

8. - 9. klasside õpilaste vanuseastmes saavutas

Liisa- Maria Marrandi 1. koha
Ingrit Roosileht 2. koha

Juhendaja õpetaja Laine Aluoja

Maakondlik loodusteaduste olümpiaad

5. koht Nele Mangman
6. koht Heili Aavola

Juhenda õpetajad Reet Libe ja Ella Põder

Maakondlik 5. klasside õpilaste õpioskuste olümpiaad

1. koht 5.a klassi võistkond: Kasper Koiduste, Mia- Maria Männi, Karolin Puusepp, Rasmus Raamat.

3. - 4. koht 5.b klassi võistkond: Anneli Krais, Andreas Nurmsalu, Cätlin Taimre, Reio Treve.

5. koht 5.c klassi võistkond: Andero Lavrinenko, Kermo Kasemaa, Saale Liisbet Tõrv, Laura Ojasaar

Võistkondi  valmistasid ette õpetajad Piret Männilaan, Laine Aluoja, Sandra Alusalu, Tiiu Schüts, Evely Siimsoo.

Maakondlik informaatikaolümpiaad

4. - 5. klassid
Andero Lavrinenko 3. - 4. koht
Mirko Martjak 9. koht
Reio Treve 12. koht
Juhendaja õpetaja Laine Aluoja

Artur Soo 11. koht
Juhendaja õpetaja Külli Jäätma
 

Maakondlik õigekirjakonkurss.

5. klasside õpilaste konkurss

Andero Lavrinenko 1. koht
Saale Liisbet Tõrv 2. koht
Anneli Krais 12. koht
Juhendaja õpetaja Anneli Talviste

6. klasside õpilaste konkurss

Adele Adamson 2. - 6. koht
Juhendaja õpetaja Kristi Rikk
Anitra Lukjanov 7. -10. koht
Juhendaja õpetaja Anneli Talviste

7. klasside õpilaste konkurss

Elisabeth Gudova 3. - 5. koht
Juhendaja õpetaja Anneli Talviste

8. klasside õpilaste konkurss

Nele Mangman  2. - 3. koht
Demona Lillemaa 9. koht
Juhendaja õpetaja Aili Avi
Aveli aavik 8. koht
Juhendaja õpetaja Kristi Rikk

9. klasside õpilaste konkurss
Rutti Maria Lippant 4. koht
Juhendaja õpetaja Aili Avi
Ingrit Roosileht 8. koht
Juhendaja õpetaja Liivi Pajur
 
Maakondlik käsitöö konkurss

4. koht Mariann Villems 9. klass

Juhendaja õpetaja Maigi Martjak

Maakondlik kodunduse konkurss

8. koht Kristiine Frei 9. klass

Juhendaja õpetaja Maigi Martjak
 
Maakondlik kunstiolümpiaad
4. - 6. klass
1. koht Kai-Melli Kapten

7.  - 9. klass 
6. koht Heili Aavola
12. koht Sirel Saad
 
Juhendaja õpetaja Elis Mets
 
Maakondlik füüsikaolümpiaad
 
3. koht Renita Ämarik 8. klass
4. koht Kaarel Rheede 8. klass
5. koht Rutti Maria Lippart 9. klass
6. koht Joosep Luts 9. klass
8. - 9. koht Annemai Raabe 9. klass
10. koht Kristo Männa 9. klass
12. - 13. koht Ingrit Roosileht 9. klass
12. - 13. koht Kristiine Frei 9. klass
 
Juhendaja õpetaja Ella Põder
 
9. klasside õpilaste ühiskonnaõpetuse olümpiaad Järvamaa arvestuses
 
4. koht Kristiine Frei
6. koht Annemai Raabe
7. koht Jarek Lippur
8. koht Ingrit Roosileht
16. koht Lisell Jäätma
18. koht Merit Andersoo

Juhendaja õpetaja Kadri Tammar
 
Maakondlik 8. klasside õpilaste inglise keele olümpiaad
 

1. - 2. koht Renita Ämarik,     juhendaja   õpetaja Tõnis Ohu

4. koht   Marleen Anderson, juhendaja õpetaja Evely Siimsoo

5.-6.koht Mariliis Allmann, juhendaja õpetaja Evely Siimsoo

7.-8.koht  Roosi Gross, juhendaja õpetaja Tõnis Ohu

17.-19.koht Karl Erik Ott, juhendaja õpetaja Kristel Vahtra

17.-19.koht Kärt Allik, juhendaja õpetaja Kristel Vahtra

24.-26.koht  Aveli Aavik, juhendaja õpetaja Kristel Vahtra

27.-29.koht  Jade Šadeiko, juhendaja õpetaja Evely Siimsoo  

30.-34.koht  Yrlis Tatter, juhendaja õpetaja Evely Siimsoo

38.-41.koht  Andrus Narits, juhendaja õpetaja Evely Siimsoo

42.-43.koht  Demona Lillemaa, juhendaja õpetaja Tõnis Ohu

44.-47.koht   Laura Marie Reier, juhendaja õpetaja Evely Siimsoo

54.-56.koht  Nele Mangmann, juhendaja õpetaja Evely Siimsoo
54.-56.koht
  Heidi Anett Väisinen, juhendaja õpetaja Evely Siimsoo 
59.koht  Kreeta Suitsberg, juhendaja õpetaja Kristel Vahtra
 
Maakondlik emakeeleolümpiaad
 
7. - 8. klass
II koht Maarja Margaret Miller - õp Aili Avi
III- 4. koht Nele Mangman - õp. Aili Avi
5.-7. koht Bera Kaleva - õp. Kristi Rikk
18. koht Brita Ivanov - õp. Anneli Talviste
19. koht Heili Aavola - õp. Aili Avi
21. koht Demona Lillemaa - õp. Aili Avi
 
 9. - 10.klass
10.-11. koht Kristiine Fre - õp. Aili Avi
12. koht Ingrit Roosileht - õp. Liivi Pajur
13. koht Annemai- Raabe - õp. Liivi Pajur
14. koht Rutti Maria Lippand - õp. Aili Avi

Maakondlik matemaatikaolümpiaad

4. klass
 III koht Loore Luste - õp. Lea Allik
14.-15. koht Anete Hirvela - õp. Marika Lõhmus
16.-17. koht Elisa Marleen Trummal - õp.Marika Lõhmus
20. koht Artur Soo - õp. Lea Allik
22. koht Lauren Toompuu - õp Marika Lõhmus
 
 5. klass
 III koht Jakob Järve - õp. Lea Allik
4. koht Andero Lavrinenko- õp. Lea Allik
9.-10. koht Mia- Maria Männi -õp. Elve Jaansalu
11.-16. koht Lisete Taube- õp.Marika Lõhmus
18.-19. koht Kasper Koiduste- õp. Elve Jaansalu
20.-21. koht Cätlin Taimre - õp. Marika Lõhmus
 
6. klass
4.koht Adele Adamson- õp. Marika Lõhmus
5.koht Kai-Melli Kapten- õp. Sirli Biene
7.koht Raiko Marrandi- õp. Sirli Biene
11.-13.koht Carmen Tõnisson- õp. Marika Lõhmus
14.-15.koht Jarno Ojasaar- õp. Marika Lõhmus
 
7. klass
4. koht Markus Sulg - õp. Elve Jaansalu
5. koht Lauri Männik - õp. Elve Jaansalu
14.-16. koht Maarja Margaret Miller - õp. Elve Jaansalu
14.-16. koht Heili Aavola - õp. Elve Jaansalu
 
8. klass
4.-7. koht Kaarel Rhede - õp. Lea Allik
13.-14. koht Renita Ämarik - õp.Lea Allik
 
9. klass
4. koht Marainn Villems - õp. Elve Jaansalu
7.-8. koht Ingrit Roosileht - õp. Elve Jaansalu
11.-13. koht Rutti Maria Lippant - õp. Lea Allik
16.-18. koht Jarek Lippur - õp. Lea Allik

 

Maakondlik bioloogiaolümpiaad

6. - 7. klass
2. koht Heili Aavola
10. koht Sten Ivantšik
11. koht Maris Rodendau
13. koht Maarja Margaret Miller

8. - 9. klass
5. – 7. koht Rutti MariaLippant
16. – 17. koht Martin Jürisoo

Juhendaja õpetaja Meeli Savolainen


Maakondlik keemiaolümpiaad

8. klass
Kaarel Rhede      2. koht
Nele mangman    4. koht
Renita Ämarik      7. koht
Kaido Kivi            12. koht
 
9. klass
Rutti Maria Lippant   1. koht
Mariann Villems        9. koht
 
Juhendaja õpetaja Reet Libe

Maakondlik geograafiaolümpiaad

7. klass
Maarja Margaret Miller 6. koht
Markus Sulg 8. koht
Maris Rodendau 9. koht
Anete Salujärv 13. koht
Kadi Tamm 17. koht
 
8. klass
 Aveli Aavik, Nele Mangman 2. - 3. koht
 Iris Kuhi 4. koht 
Kärt Allik 6. koht
Karl Erik Ott 7. koht
 
9. klass
Jasper Soomer 1. koht
Rutti Maria Lippant 6. koht
Joosep Luts 7. koht
Mariann Villems 10. koht

Juhendaja õpetaja Piret Voivod

Maakondlik saksa keele olümpiaad 

5. koht Annemai Raabe
6. koht Iris Kuhi 
8. koht Hanna-Stiina Talviste

Juhendaja õpetaja Jaanika Eik


Maakondlik võistlus "Järvamaa parim kaarditundja geograafiast"

3. koht Jasper Soomer 9. klass
14. - 15. koht Iris Kuhi 8. a klass
14. - 15. koht Ingrit Roosileht 9. klass

Juhendaja õpetaja Piret Voivod

Südames matemaatika 2014

8. - 9. klass ülesannete lahendamine
6. - 12.   koht Rutti Maria Lippant  aineõpetaja Lea Allik
16. - 25. koht Georg Martin Siemann  aineõpetaja Elve Jaansalu
16. - 25. koht Jarek Lippur  aineõpetaja Lea Allik
26. - 35. koht Ingrit Roosileht  aineõpetaja Elve Jaansalu
36. - 41. koht Nele Mangman  aineõpetaja Elve Jaansalu
36. - 41. koht Kaarel Rhede  aineõpetaja Lea Allik
36. - 41. koht Karl Erik Ott  aineõpetaja Lea Allik

8.- 9. klass peastarvutamine
5. koht  Karl Erik Ott aineõpetaja Lea Allik
8. - 9. koht  Rutti Maria Lippant aineõpetaja Lea Allik
11. - 14. koht  Ingrit Roosileht aineõpetaja ElveJaansalu
15. koht  Nele Mangman aineõpetaja Elve Jaansalu
17. koht  Georg Martin Siemann aineõpetaja Elve Jaansalu
21. - 22. koht  Kaarel Rhede aineõpetaja Lea Allik
31. - 34. koht  Jarek Lippur aineõpetaja Lea Allik

 

 

 

OLÜMPIAADID 2013/2014. õ. a.

Informaatikaolümpiaad
 
4. - 5. klass
3. koht Andero Lavrinenko, juhendaja Külli Jäätma
5. koht Kai-Melli Kapten, juhendaja Karita Rikk    
6. - 8. koht Reio Treve, juhendaja Külli Jäätma    
14. koht Alex-Marcus Ulp, juhendaja Karita Rikk   

6. - 7. klass
3. koht Johanna Järve, juhendaja Laine Aluoja
4. koht Kaido Kivi, juhendaja Laine Aluoja
5. - 6. koht Kaarel Rhede, juhendaja Laine Aluoja
7. koht Erko-Hendrik Mõttus, juhendaja Laine Aluoja

8. - 9. klass
1. koht Liisa-Maria Marrandi, juhendaja Laine Aluoja
2. koht Ingrit Roosileht, juhendaja Laine Aluoja

Juhendaja õpetaja Laine Aluoja
 

Loodusteaduste olümpiaad

1. koht Rutti Maria Lippant
2. koht Joosep Luts               
Juhendajad õpetaja Reet Libe ja Ella Põder, Piret Voivod.

 
Pranglimine 2014
 
Sirgujad
11. koht Kevin Org
14. koht Triin Sooäär
17. koht Ove Rasmus Radala
 
Oskajad
III koht Andero Lavrinenko
12. koht Markus Sulg
 
Mehed
11. koht Martin Tampuu
 
Veteranid (õpetajad)
III koht Karita Rikk
4. koht Lea Allik
6. koht Eva Mager
 
 
Järvamaa III õigekeelsuskonkurss
 
5. klass
5. - 6. koht   Helina Viigand, juhendaja õpetaja Anneli Talviste
7. koht        Anitra Lukjanov,  juhendaja õpetaja Anneli Talviste
14. koht     Jarno Ojasaar, juhendaja õpetaja Kristi Rikk
6. klass
III - 4. koht   Brita Ivanova,    juhendaja õpetaja Anneli Talviste
8. - 9. koht Anete Salujärv,   juhendaja õpetaja Kristi Rikk
11. koht Heili Aavola, juhendaja õpetaja Aili Avi
7. klass
III koht Demona Lillemaa,  juhendaja õpetaja Aili Avi
4. koht Berta Kaleva, juhendaja õpetaja Kristi Rikk
5. - 6. koht Nele Mangman, juhendaja õpetaja Aili Avi
8. klass
I koht Rutti Maria Lippant, juhendaja õpetaja Aili Avi
11. -12. koht Hannalis Mägi, juhendaja õpetaja Liivi Pajur
16. koht Kadri Ehamäe, juhendaja õpetaja Liivi Pajur
9. klass
6. - 9. koht Laura Liiva, juhendaja õpetaja Anneli Talviste
11. -12. koht Sigrit Roosileht, juhendaja õpetaja Anneli Talviste
14. koht Kadri Aruste,juhendaja õpetaja Aili Avi

Maakondlik kodunduse olümpiaad
III koht
Helena Soovik,  juhendaja õpetaja Kerli Rüüt
15. koht Heili Aavola, juhendaja õpetaja Maigi Martjak

Maakondlik töö- ja tehnoloogiaõpetuse olümpiaad
5. koht Sten Ivantšik
10. koht Martin Männa
Juhendaja õpetaja Karita Rikk

Maakondlik 8. klasside vene keele olümpiaad
 III koht Kevin Mesjatsev, juhendaja õpetaja Piret Männilaan
4. koht Alex Sugurov,  juhendaja õpetaja Maive Mänd
10. koht Ingrit Roosileht, juhendaja õpetaja Ella Põder

5. klasside õpioskuste olümpiaad

Võistkond koosseisus
Kai-Melli Kapten, Helina Viigand, Anitra Lukjanov, Raiko Marrandi
saavutas 1. koha
Võistkond kogus suurima punktisumma ning neid autasustati preemiaga õpioskuste ja liikluse töötubades.
Juhendaja õpetaja Maigi Martjak
 
Võistkond koosseisus
Kert Järva, Jarno Ojasaar, Adele Adamson, Eliise Zeemann
saavutas 7. koha, said suurima punktisumma ja preemia informaatika töötoas.
Juhendaja õpetaja Kristi Rikk
 
Võistkond kooseisus
Liis-Marii Kõuts, Patrick Juhe, Hugo Kadak, Jago Kadak
saavutas 9. koha.
Juhendaja õpetaja Kristi Rikk

Füüsikaolümpiaad

Juhendaja õpetaja Ella Põder
 
8. klass
4. koht Ingrit Roosileht
5. koht Joosep Luts
 
9. klass
III koht Lili Marlen Liblik
4. koht Jürgen Vahter
5. koht Kadi Aruste
6. - 7. koht Eva- Britta Simson
11. koht Johanna Mücker

Kunstiolümpiaad

Juhendaja Anu Grents
 
4. - 6. klass
I koht Kai-Melli Kapten
III koht Maris Rodendau
4. koht Helina Viigand
6. koht Anette Meri
9. koht Cätlin Taimre
 
7. - 9. klass
II koht Kristin Länts
III koht Johanna Kalda
5. koht Kristo Männa
6. koht Annemai Raabe
 

Ajaloo-olümpiaad

Juhendaja õpetaja Kadri Tammar

6. klass

2. koht Ingo Reiljan
10.koht Janika Lung
10.koht Heili Aavola
14. Koht Anne-Mai Üidik
22. koht Elisabeth Gudova

7. klass

7. koht Kaido Kivi
8. koht Erko- Hendrik Mõttus
24. koht Indrek Huopolainen

8. klass

8. koht Kristiine Frei
9. koht Georg Martin Siemann
12. koht Merit Andersoo
16. Ingrit Roosileht
18. koht Alex Sugurov
22. koht Kevin Mesjatsev

9. klass

1. koht Kadi Aruste
4. koht Clen- Erik Mõttus

Keemiaolümpiaad

Juhendaja õpetaja Reet Libe

8. klass
2. koht Rutti Maria Lippant
8. koht Jasper Soomer
13. koht Ingrit Roosileht 
15. koht Annemai Raabe
22. koht Georg Martin Siemann

9. klass
4. koht Kadi Aruste
6. koht Johanna Mücker

Muusikaolümpiaad
 
Vabariiklik olümpiaad
9. koht Seliina Schüts, juhendaja õpetaja Tiiu Schüts
 
Maakondlik olümpiaad
6. - 7. klass
1. koht Seliina Schüts, juhendaja õpetaja Tiiu Schüts
5. koht Maarja Margaret MIller, juhendaja õpetaja Tiiu Schüts
6. koht Hanna-Stina Talviste,  juhendaja õpetaja Tiiu Schüts
 
9. - 12. klass
3. koht Eva- Britta Simson, juhendajad Tiiu Schüts ja Tea Saar
 
Bioloogiaolümpiaad
6. klass
3. koht Heili Aavola, juhendaja õpetaja Marika Lõhmus
8. koht Maris Rodendau, juhendaja õpetaja Marika Lõhmus

7. klass:
4. koht Kaarel Rhede, juhendaja õpetaja Meeli Savolainen
5 -6. koht Patrick Soomer, juhendaja õpetaja Meeli Savolainen

8. klass:
6. koht Ingrit Roosileht, juhendaja õpetaja Meeli Savolainen
13. koht Merit Andersoo, juhendaja õpetaja Meeli Savolainen

9. klass
2. koht Kadi Aruste, juhendaja õpetaja Meeli Savolainen
8. koht Johanna Mücker, juhendaja õpetaja Meeli Savolainen
14. koht Anneli Narits, juhendaja õpetaja Meeli Savolainen
 
Inglise keele olümpiaad 8. klassidele
 
4. koht Simona Lotsman, juhendaja  õpetaja Tõnis Ohu
12.-16. koht Ingrit Roosileht, juhendaja  õpetaja Evely Siimsoo
17.-18. koht Liisa- Maria Marrandi, juhendaja õpetaja Evely Siimsoo
19.-20. koht Rutti Maria Lippant, juhendaja õpetaja Tõnis Ohu
19.-20 koht Tanel Mõistlik, juhendaja õpetaja Tõnis Ohu
24. koht Hannalis Mägi, juhendaja õpetaja Evelyn Siimsoo
25.-26. koht Martin Jürisoo, juhendaja õpetaja Tõnis Ohu
30. koht Merit Andersoo, juhendaja õpetajha Evely Siimsoo

Matemaatikaolümpiaad

4. klass
1. - 2. koht Jakob Järve 4c klass, juhendaja õpetaja Lea Allik
1. - 2. koht Mia-Maria Männi 4a klass, juhendaja õpetaja Elve Jaansalu
3. koht Andero Lavrinenko 4c klass, juhendaja õpetaja Lea Allik

5. klass
1. - 2. koht Adele Adamson 5. klass, juhendaja Marika Lõhmus
3. koht Kai-Melli Kapten 5. klass, juhendaja Sirli Biene
11. koht Jaagup Luts 5. klass, juhendaja Sirli Biene

6. klass
1. koht Markus Sulg 6. klass, juhendaja Marika Lõhmus
2. koht Maarja Margaret    Miller 6. klass, juhendaja Marika Lõhmus
9. koht Heli Aavola 6. klass, juhendaja Marika Lõhmus

7. klass
6. koht Kaarel Rhede 7. klass, juhendaja Lea Allik
8. koht Nele Mangman 7. klass, juhendaja Elve Jaansalu

8. klass
3. - 4. koht Mariann Villems 8. klass, juhendaja Elve Jaansalu
13. - 14. koht Rutti Maria Lippant, juhendaja Lea Allik
15. koht Ingrit Roosileht, juhendaja Elve Jaansalu
19. - 20. koht Jarek Lippur, juhendaja Lea Allik

9. klass
3. koht Jürgen Vahter 9. klass, juhendaja Lea Allik
4. - 7. koht Eva-Britta Simson 9. klass, juhendaja Lea Allik

Emakeeleolümpiaad

Noorem vanusgrupp (7.-8.klass)

3. koht Rutti Maria Lippant, õpetaja Aili Avi
7. koht Ingrit Roosileht, õpetaja Liivi Pajur
9.-10. koht Kristiine Frei, õpetaja Aili Avi
12. koht Karl- Erik Ott, õpetaja Kristi Rikk
13. koht Demona Lillemaa, õpetaja Aili Avi
18. koht Hanna- Stiina Talviste, õpetaja Aili Avi
20.koht Liisa- Maria Marrandi, õpetaja Liivi Pajur
22. koht Georg Martin Siemann, õpetaja Liivi Pajur

Keskmine vanusgrupp (9.-10. klass)

2. koht Kadi Aruste, õpetaja Aili Avi
9. koht Õnne- Liis Aardevälja, õpetaja Anneli Talviste
10. koht Karoliina Kurvits, õpetaja Aili Avi
13.-15. Koht Annika Krais, õpetaja Aili Avi

 

Geograafiaolümpiaad

juhendaja õpetaja Piret Voivod

7. klass
2. koht Nele Mangman
4. koht Karl Erik Ott
5. koht Iris Kuhi
6. koht Marleen Anderson

8.  klass
1.  koht Jasper Soomer
8.  koht Joosep    Luts
11. koht Mariann Villems
12. koht Ingrit Roosileht
17. koht Kristiine Frei

9. klass
1. koht Karoliina Kurvits
2. koht Kadi Aruste
4. koht Johanna    Mücker
5. koht Õnne-Liis Aardevälja
7. koht Ellika    Eero

Saksa keele olümpiaad juhendaja õpetaja Jaanika Eik

I koht                    LILI-MARLEN  LIBLIK       9a       

4. koht                  LAURA-LIIS  MÄNNIK    9c       

6. koht                  ANNEMAI  RAABE           8b    

12. koht                MARIANN  VILLEMS       8c     

13. koht                JOE-ARON  JASSON        8a       

OLÜMPIAADID  2012/2013. õ. a

Geograafia

Koht

Nimi

Klass

Õpetaja

4.

Jasper Soomer

7.kl.

Piret Voivod

11.

Karl- Hendrik Surva

7.kl.

Piret Voivod

15.

Ingrit Roosileht

7.kl.

Piret Voivod

2.

Anneli Narits

8.kl.

Piret Voivod

3.

Kadi Aruste

8.kl.

Piret Voivod

4.

Karoliina Kurvits

8.kl.

Piret Voivod

10.

Riin Kruus

8.kl.

Piret Voivod

11.

Johanna Mücker

8.kl.

Piret Voivod

12.

Ellika Eero

8.kl.

Piret Voivod

4.

Selena Jõesuu

9.kl.

Piret Voivod

8.

Elina Pent

9.kl.

Piret Voivod

12.

Margreth Aas

9.kl.

Piret Voivod

15.

Romet Luuk

9.kl.

Piret Voivod

16.

Hans-Mark Võsu

9.kl.

Piret Voivod

Matemaatika

Koht

Nimi

Klass

Õpetaja

2.

Markus Sulg

5.kl

Marika Lõhmus

5.

Maarja Margaret Miller

5.kl.

Marika  Lõhmus

9.

Liivar Rehela

5.kl.

Elve Jaansalu

12.

Elisabeth Gudova

5.kl.

Lea Allik

2.

Kaarel Rhede

6.kl.

Marika Lõhmus

3.

Karl Erik Ott

6.kl.

Marika Lõhmus

9.

Lauri  Laur

6.kl.

Elve Jaansalu

9.

Nele Mangman

6.kl.

Lea Allik

13.

Indrek Huopolainen

6.kl.

Lea Allik

12.

Rutti Maria Lippant

7.kl.

Elve Jaansalu

19.

Jasper Soomer

7.kl.

Elve Jaansalu

22.

Jarek Lippur

7.kl.

Elve Jaansalu

2.

Jürgen Vahter

8.kl.

Lea Allik

8.

Annika Krais

8.kl.

Lea Alik

4.

Selena Jõesuu

9.kl.

Lea Allik

10.

Kristjan Ševerev

9.kl.

Lea Allik

13.

Raimond Lai

9.kl.

Lea Allik

Keemia

Koht

Nimi

Klass

Õpetaja

3.

Jürgen Vahter

8.kl.

Reet Libe

5.

Laura- Liis Männik

8.kl.

Reet Libe

9.

Anneli Narits

8.kl.

Reet Libe

9.

Õnne-Liis Aardevälja

8.kl.

Reet LIbe

7.

Selena Jõesuu

9.kl.

Reet Libe

11.

Raimond Lai

9.kl.

Reet LIbe

Füüsika

Koht

Nimi

Klass

Õpetaja

2.

Jürgen Vahter

8.kl.

Ella Põder

7.

Markus Saluste

8.kl.

Ella Põder

11.

Elina Pent

9.kl.

Ella Põder

13.

Raimond Lai

9.kl.

Ella Põder

Inglise keel

Koht

Nimi

Klass

Õpetaja

1.

Johanna Mücker

8.kl.

Karen Kiik

2.

Õnne- Liis aardevälja

8.kl.

Karen Kiik

3.

Selena  Eenmaa

8.kl.

Eeva Sadam

9.

Lili- Marleen Liblik

8.kl.

Karen Kiik

14.

Ellu Kirsipuu

8.kl.

Eeva Sadam

15.

Grete Palling

8.kl.

Aina Sootla

15.

Anneli Narits

8.kl.

Karen Kiik

22.

Eva- Britta Simson

8.kl.

Karen Kiik

22.

Anett Nõmm

8.kl.

Aina Sootla

32.

Kadi Aruste

8.kl.

Aina Sootla

38.

Clen-Erik Mõttus

8.kl.

Aina Sootla

Saksa keel

Koht

Nimi

Klass

Õpetaja

1.

Raimond Lai

8.kl.

Jaanika Eik

2. - 3.

Lili-Marlen Liblik

8.kl.

Jaanika Eik

Käsitöö, kodundus, tehnoloogia

Koht

Nimi

Klass

Õpetaja

1.

Jürgen Vahter

8.kl.

Karita Rikk

6.

Elis Järvsoo

9.kl.

Maigi Martjak

7.

Elina Pent

9.kl.

Maigi Martjak

4.

Mariliis Sagar

9.kl

Maigi Martjak

5.

Tene Must

9.kl.

Maigi Martjak

Emakeel

Koht

Nimi

Klass

Õpetaja

2.

Karoliina Kurvits

8.kl.

Kristi Rikk

4.

Õnne-Liis Aardevälja

8.kl

Anneli Talviste

4.

Sigrid Roosileht

8.kl.

Anneli Talviste

9.

Kerstin Laanemets

8.kl.

Kristi Rikk

12.

Greete Sulg

8.kl.

Kristi Rikk

16.

Kadi Aruste

8.kl.

Kristi Rikk

18.

Kristin Länts

8.kl.

Anneli Talviste

19.

Rutti Maria Lippant

7.kl.

Anneli Talviste

20.

Anneli Narits

8.kl.

Anneli Talviste

20.

Siret Rebane

8.kl.

Anneli Talviste

25.

Liisa- Maria Marrandi

7.kl.

Anneli Talviste

26.

Ingrit Roosileht

7.kl.

Anneli Talviste

26.

Tanel Mõistlik

7.kl.

Anneli Talviste

26.

Johanna Mücker

8.kl.

Anneli Talviste

29.

Laura Liiva

8.kl.

Anneli Talviste

15.

Hans Mark Võsu

9.kl.

Eve Laur

17.

Tanel Maasalu

9.kl.

Kristi Rikk

Informaatika

Koht

Nimi

Klass

Õpetaja

1.

Maarja Margaret Miller

5

Külli Jäätma

11.

Irmeli Jasson

5

Külli Jäätma

1.

Liisa-Maria Marrandi

7.kl.

Laine Aluoja

4.

Ingrit Roosileht

7.kl.

Laine Aluoja

5.

Kadri Ehamäe

7.kl.

Laine Aluoja

1.

Tanel Maasalu

9.kl.

Laine Aluoja

2.

Eva- Britta Simson

8.kl.

Laine Aluoja

3.

Riho Noormets

8.kl.

Laine Aluoja

Vene keel

Koht

Nimi

Klass

Õpetaja

2.

Milan Drobnitš

8.kl.

Piret Männilaan

3.

Kadi Aruste

8.kl.

Ella Põder

4.

Dimitri Karavan

8.kl.

Maive Mänd

Kunst

Koht

Nimi

Klass

Õpetaja

3.

Helina Viigand

4.kl.

Anu Grents

4.

Elina Pent

9.kl.

Aita Saks

8.

Elis Järvsoo

9.kl.

Aita Saks

10.

Rutti- Maria Lippant

7.kl.

Aita Saks

Õigekeelsuskonkurss

Koht

Nimi

Klass

Õpetaja

8.

Brita Ivanov

5.kl.

Anneli Talviste

8.

Karl Erik Ott

6.kl.

Kristi Rikk

9.

Nele Mangman

6.kl.

Anneli Talviste

10.

Demona Lillemaa

6.kl.

Eve Laur

6.

Kristiine Frei

7.kl.

Anneli Talviste

7.

Mariann Villems

7.kl.

Anneli Talviste

8.

Ingrit Roosileht

7.kl.

Anneli Talviste

6.

Lili- Marlen Liblik

8.kl.

Kristi Rikk

7.

Õnne- Liis Aardevälja

8.kl.

Anneli Talviste

8.

Sigrit Roosileht

8.kl.

Anneli Talviste

6.

Elina Pent

9.k.

Kristi Rikk

7.

Jane Kägu

9.kl.

Kristi Rikk

8.

Margreth Aas

9.kl.

Eve Laur

Bioloogia

Koht

Nimi

Klass

Õpetaja

2.

Kadi Aruste

8.kl.

Meeli Savolainen

7.

Jürgen Vahter

8.kl.

Meeli Savolainen

9.

Johanna Mücker

8.kl.

Meeli Savolainen

18.

AnneliNarits

8.kl.

Meeli Savolainen

8.

Raimond Lai

9.kl.

Meeli Savolainen

9.

Selena Jõesuu

9.kl.

Meeli Savolainen

13.

Ingrit Roosileht

7.kl.

Meeli Savolainen

16.

Jasper Soomer

7.kl.

Meeli Savolainen

Loodusteadused

Koht

Nimi

Klass

Õpetaja

1.

Kadi Aruste

8.kl.

Reet Libe,
Meeli Savolainen,
Ella Põder

3.

Annika Narits

8.kl.

Reet Libe,
Meeli Savolainen,
Ella Põder

4.

Laura- Liis Männik

8.kl.

Reet Libe,
Meeli Savolainen,
Ella Põder

6.

Jürgen Vahter

8.kl.

Reet Libe,
Meeli Savolainen,
Ella Põder

8.

Johanna Mücker

8.kl.

Reet Libe,
Meeli Savolainen,
Ella Põder

Järvamaa Originaalsete Osaoskuste Olümpiaad I KOHT

Järvamaa 5. Kl. õpioskuste olümpiaad 4. koht

Järvamaa 5.-6. Klasside NUPUTA 3. Koht

Järvamaa7. Klasside NUPUTA 5. koht

 

Share