17 | 12 | 2017

Kooli olümpiaadid ja tasemetööd

2017./2018. õppeaasta

Kooli MATEMAATIKAOLÜMPIAAD

4. KLASS
1.    Karola Lee Aasavelt – 4.c
2.    Siim Reimal – 4.a
3.    Elise Zinovjev – 4.b
5. KLASS
1.    Hubert Luste – 5.c
2.    Sofiko Särkinen – 5.a 
3.    Rauno Zõbin – 5.a
6.KLASS
1.    Helis Köhler – 6.a
2.    Kertu Ševerev – 6.a
3.    Samuel Beekmann – 6.c
7.KLASS
1.    Loore Luste – 7.c
2.    Elisa Marleen Trummal – 7.b 
3.    Kirke Perillus – 7.c
8. KLASS
1.    Andero Lavrinenko – 8.c
2.    Kasper Koiduste – 8.a
3.    Markus Tammoja – 8.c
9.KLASS
1.    Kai-Melly Kapten – 9.a
2.    Anitra Lukjanov – 9.a
3.    Hugo Kadak – 9.b   

PEAST ARVUTAMINE

4.KLASS
Romet Nurmsalu
Helena-Elis Pärenson
Joonas Köhler
Annabel Narits

5.KLASS
Hubert Luste
Rauno Zõbin
Kert Kiik
Angela Kaaret
Lisette Mättas
Simo Porval

6.KLASS
Silver Rüüt
Katrin Rootslane
Helis Köhler
Kertu Ševerev

7.KLASS
Erki Ammer
Siim Tepp

8.KLASS
Andero Lavrinenko
Siiri Kotsalainen
Rasmus Salum
Mia-Maria Männi

9.KLASS
Kai-Melli Kapten
Adeele Adamson

Päevaülesande auhinnad
Esmaspäev Helis Köhler 6.a
Teisipäev Kirke Perillus 7.c
Kolmapäev Merili Zõbina 6.c
Neljapäev Rauno Zõbin 5. a
ERIAUHIND huvijuht Merit Puna

MatDuell
Turniiri üldvõitjad

1. koht Andero Lavrinenko 8.c klass
2. koht Kevin Org 7.a klass
3. koht Angely Kaaret 5.c klass
4. koht Kaspar Kukk 5.a klass

Etluskonkursi "Ellen Niiduga Midrimaale" II kooliastme koolivooru tulemusena
lähevad 16. novembril Paide Gümnaasiumi maakondlikku vooru meie kooli esindama
Anet Ivanov 6.a klassist,
Elise Zinovjev 4.b klassist ja
Karola Lee Aasavelt 4.c klassist.
Juhendaja õpetaja Anneli Talviste.

Geograafia olümpiaadi koolivooru tulemused 8. - 9. klass:

8. klass

I. Andero Lavrinenko (8c)
II. Reio Treve (8b)
III. Markus Tammoja (8c)

9. klass

I. Anitra Lukjanov (9a)
II. Kai-Melli Kapten (9a)
III. Helina Viigand (9a)

2016./2017. õppeaasta

Kooli 1. klasside õpilaste eesti keele olümpiaad

Andre Eensoo                   1.b         57 punkti          1. koht

Keiti Viilip                            1.b         56 punkti           2. koht

Reigo Jaagumann            1.a          45 punkti          3. koht

Rikomar Luht                     1.b         44 punkti           4. koht

Kiur Pindmaa                     1.c          36 punkti           5. koht

Karl Künnapu                    1.c          27  punkti         6. koht

Eliise Talvoja                      1.a          26 punkti          7. koht

Rasmus Jõesuu                1.c          25 punkti          8. koht

Roosi Gansen                    1.a          14 punkti          9. koht

Kooli 2. klasside õpilaste matemaatikaolümpiaad

Annabel Juhe    2.c          26 punkti             1. koht

Carlis Rak            2.a          25 punkti             2. koht

Nora Haas           2.b         24 punkti             3.-4. koht

Aksel Kukk         2.b         24 punkti             3.-4. koht

Elisabeth Mücker            2.c          20 punkti             5. koht

Marta Roosme2.a          19,5 punkti         6. koht

Jane Orren         2.a          15 punkti             7. koht

Karola Marist     2.c          14 punkti             8. koht

Kooli inglise keele olümpiaad 7. klasside õpilastele

1. koht Mia - Maria Männi, 7.a klass 60 p / 60 p
2. - 4. koht Karl - Erik Matzstein, 7.a klass 56 p / 60 p
2. - 4. koht  Kasper Koiduste, 7. a klass 56 p / 60 p
2. - 4. koht  Andero Lavrinenko, 7. c klass 56 p / 60 p
5. koht Jakob järve, 7. c klass 55 p / 60 p
6. koht Erika Tsigura, 7.a klass 54 p / 60p
 
Kooli vene keele olümpiaad 7. klasside õpilastele

1.       koht Agnes Sugurova juhendaja õpetaja Piret Männilaan
2.       koht Andero Lavrinenko juhendaja õpetaja Ella Põder
3.       koht Anneli Krais  juhendaja õpetaja Maive Mänd


Kooli LOODUSÕPETUSEOLÜMPIAAD  5. KLASSIDE ÕPILASTELE

1. koht Sanna Luisa Tõrv         5a       73 p
2. koht Helis Köhler                5a       69,5 p
3. koht Samuel Beekmann      5c       63,5 p
4. koht Henri Perillus              5b       63 p
5. koht Mery-Lii Norak            5c       62,5 p
6. koht Tristan Martti Metsalu  5b       61 p
7. koht Andre Oliver Apsolon   5c       56,5 p
8. koht Kertu Ševerev             5a       55,5 p
9. koht Kameron Pukka          5a       55,5 p
10. kohtMerili Zõbina              5c       52,5 p
11. koht Hanna-Ly Aardevälja  5b       52 p
12. koht Anet Ivanov               5a       49 p

Maksimum  76 punkti.

Kooli INFORMAATIKAOLÜMPIAAD 2017

8. - 9. klasside õpilaste vanuseaste
1. koht Markus Sulg
2. koht Anitra Lukjanov
3. koht Kai-Melli Kapten

6. - 7. klasside õpilaste vanuseastmes
1. koht Andero Lavrinenko
2. koht Lisette Taube
3. koht Mirko Martjak

4. - 5. klasside õpilaste vanuseastmes
1. koht Helis Köhler
2. koht Innar Raudsepp
3. koht Anet Ivanov

Kooli MATEMAATIKAOLÜMPIAAD  4. – 9. KLASSIDE õpilased

4. klass

I koht Hubert Luste

II - IV koht - Henry Nurmine

II - IV koht - Hanna Arulepp

II - IV koht - Airon Tatrik

5. klass

I koht – Innar Raudsepp

II koht -  Helis Köhler

III – V koht -  Andre Oliver Apsolon

III – V koht -  Kertu Ševerev

III – V koht -  Samuel Beekmann

6. klass

I koht – Loore Luste

II koht – Kirke Perillus

III koht – Triin Sooäär

7. klass

I koht – Andero Lavrinenko

II koht – Mia-Maria Männi

III koht – Jakob Järve

8. klass

I koht – Anitra Lukjanov

II koht – Jago Kadak

III koht – Kai-Melli Kapten

9. klass

I koht - Markus Sulg        

II koht - Raiko Marrandi      

III – IV koht -  Lauri Männik

III – IV koht - Heili Aavola

Share