24 | 05 | 2017

Kooliolümpiamängud

Meie kooliolümpiamängud

OLÜMPIA ÜHENDAB

18. november

Olümpiamängude nime konkurss

Austraalia päev suures majas 9. b

Vaata SIIT

25. november

Kreeka päev algklasside majas 2. a

Vaata SIIT

Inglismaa päev suures majas 6. c

Vaata SIIT

Trimestri AKTUS-KOGUNEMINE, oma riiki tutvustavasid 9. b, 6. c ja 2. a          

10. detsember            

Kooliolümpiamängude  maskoti konkurss        

Maskotikonkusi TULEMUSED         

Ausa mängu konkursi tähtaeg 

16. detsember            

Šotimaa päev suures majas         7. b

Vaata SIIT

21. detsember          

Mehhiko päev suures majas       4. a         

Vaata SIIT 

Eesti päev väikeses majas            1. b       

Vaata SIIT   

KOGUNEMINE, oma riiki tutvustavad 1. b, 4. a, 7.b  

13. jaanuar            

India päev suures majas               8. c      

Vaata SIIT

Läti päev algklasside majas         2. b

Vaata SIIT

20.jaanuar             

Lühijutukese, essee konkurss „Väärtused elus ja spordis“     

Tai päev suures majas    8. a

Vaata SIIT

27. jaanuar

Leedu päev algklasside majas     2. c         

Vaata SIIT 

Indoneesia päev suures majas   6. a     

Vaata SIIT

KOGUNEMINE, oma riiki tutvustavad 2. c, 2. b, 5. c, 6. a, 8. a, 8.c 

2. veebruar           

Näitus „Minu võidetud diplomid, medalid  ja auhinnad

3. veebruar         

Vietnami päev suures majas       5. c

Vaata SIIT

12. veebruar          

KohtumineSpordimuuseumi töötajatega

Viktoriin spordiajaloost

21. veebruar          

Algklasside õplaste sportlik hommik.

Kohtumine korvpalliliidu töötajatega

 

22. veebruar

Kongo päev suures majas 4. c

Vaata SIIT

Jamaica päev suures majas         9. c

Vaata SIIT

Poola päev algklasside majas      3. b      

Vaata SIIT

II trimestri AKTUS, KOGUNEMINE -  oma riiki tutvustavad 3. b, 4. c, 9. c          

10. märts             

Soome päev algklasside majas   3. c       

Vaata SIIT

Brasiilia päev suures majas         6. b

Vaata SIIT

14. märts             

Joonistusvõistluse „Minu lemmik sportlane“,

Sportlikud vahetunnid: „Meeskondlik suusatamine“

17. märts             

Itaalia päev suures majas             8. b

Vaata SIIT

31. märts             

Taani päev algklasside majas      1. c        

Vaata SIIT

Venemaa päev suures majas      5. b         

Vaata SIIT

KOGUNEMINE, oma riiki tutvustavad  1. c, 3. c, 5. b, 6. b, 8. b, 9. a 

7. aprill                

USA päev suures majas  9. a

Vaata SIIT

17. aprill               

Fotojaht „Sport läbi huumoriprisma“ , NÄITUS 

21. aprill               

Portugali päev   4. b

28. aprill               

Jaapani päev algklasside majas  3. a      

Saksamaa päev suures majas     7. a

28. aprill               

KOGUNEMINE, oma riiki tutvustavad 1. a, 3. a, 4. b, 5. a, 7. a, 7. c              

5. mai                   

Islandi päev suures majas            7. c           

Rootsi päev algklasside majas  1. a            

12. mai                

Egiptuse päev suures majas        5. a

OLÜMPIAHARIDUSNÄDAL  15. - 19.  mai  

15. mai 

Joonistusvõistluse „Meie olümpiavõitjad“ avamine        

Antidopingu tund III kooliastmele. Lektor Helina Kivinurk

Vanade olümpiaalade propageerimise päev I ja II kooliastmele

16. mai 

Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseum külas

17. mai 

Spordifilmide vahetunnid, õppefilm „Noortelt noortele“

„Purjetamisevõistlus“ algklassides

Kooli parimate sportlaste selgitamine

18. mai 

Kohtumine Rasmus Mägiga        

Vahetunnivõistlused sõudeergomeetril suures majas    

Pusle “Toidupüramiid“ kokkupanek vahetundides algklassi majas

19. mai 

Sportlikuma õpetaja valimine

Spordiviktoriin 1. - 9. klassile

KOOLIOLÜMPIAMÄNGUD 30. - 31. mai

Share