18 | 07 | 2018

Vilistlased 2015

9. a klass 

1.    Rain Ammer
2.    Kristiine Frei
3.    Sander Ivanov
4.    Kulla Jakobson
5.    Joe-Aron Jasson
6.    Lisell Jäätma
7.    Martin Jürisoo
8.    Elsa Kand
9.    Helena Kööp
10.    Kaspar Lepik
11.    Rutti Maria Lippant
12.    Simona Lotsman
13.    Jarek Lippur
14.    Kevin Mesjatsev
15.    Birgit Mets
16.    Olaf Aaron Harry Mustallikas
17.    Tanel Mõistlik
18.    Tiit Paju
19.    Eliise Reimaa
20.    Agnes Rõžikov
21.    Jasper Soomer
22.    Alex Sugurov
23.    Nele Tomson
24.    Mark-Allyn Veiermann

Klassijuhataja Aili Avi

9. b klass

1.    Merit Andresoo
2.    Stiina Järve
3.    Kristin Kaldasaun
4.    Mihkel Kangur
5.    Õnnela Link
6.    Kervin Lukas
7.    Joosep Luts
8.    Rein Mallas
9.    Liisa-Maria Marrandi
10.    Taho Matzstein
11.    Hannalis Mägi
12.    Kristo Männa
13.    Taavi Pent
14.    Annemai Raabe
15.    Ingrit Roosileht
16.    Ardi Saadov
17.    Mariin Talbak

Klassijuhataja Tõnis Ohu

9. c  klass

1.    Kadri Ehamäe
2.    Ragnar Leon Sonny Kaarneem
3.    Kristiina Kamardina
4.    Kadri Lehis
5.    Gea Meister
6.    Leon Metsallik    
7.    Rasmus Päeva
8.    Martin Rambi
9.    Georg Martin Siemann
10.    Karl-Hendrik Surva
11.    Martin Tampuu
12.    Taavi Tuimann
13.    Arko Vask
14.    Mirjam Veeroja
15.    Mariann Villems

Klassijuhataja Kaja Sepp

Vilistlased 2014

9A klass
Klassijuhataja Lea Allik
1. Kadi Aruste  
2. Selena Eenmaa  
3. Kristi Ilves   
4. Johanna Kalda  
5. Tomi-Claus Kallavus
6. Renet Kask  
7. Ellu Kirsipuu  
8. Lili-Marlen Liblik 
9. Eva-Marie Luts  
10. Marleen Matzstein   
11. Clen-Erik Mõttus 
12. Erhard-Endri Oja  
13. Edith Paas
14. Karolin Piho
15. Brita Puusemp  
16. Siret Rebane  
17. Kätlin Ruisu  
18. Kätlin Saarm
19. Egert Tõnström
20. Jürgen Vahter  
 
9B klass
Klassijuhataja Jaanika Eik
1. Keiti Aasavelt  
2. Joanna-Liisa Baumann
3. Ellika Eero  
4. Tanel Fatal
5. Kristel Gudinas  
6. Annika Krais  
7. Karoliina Kurvits - kiitusega
8. Kristo Kööp   
9. Linda-Liis Laikoja
10. Janar Lehtniit
11. Karl Mägi
12. Kelli Nasonov
13. Riho Noormets 
14. Anett Nõmm  
15. Grete Palling  
16. Cally Peilman
17. Triin Piip
18. Tõnn Toomas Reismann   
19. Markus Saluste
20. Greete Sulg   
21. Alvar Timoskin   
22. Aveliis Veskimäe  
 
9C klass
Klassijuhataja Anneli Talviste
1. Õnne-Liis Aardevälja - kiitusega
2. Jasper Ainjärv
3. Bruno-Roger Butov
4. Karl Järva  
5. Dimitri Karavan 
6. Riin Kruus  
7. Karl Lemvald   
8. Laura Liiva   
9. Karina Loo
10. Kristin Länts  
11. Laura-Liis Männik – kiitusega
12. Johanna Mücker – kiitusega 
13. Anneli Narits
14. Sigrit Roosileht
15. Erki Salla
16. Kris Schüts   
17. Eva-Britta Simson  
18. Liisa Tamm  
19. Krislyn Loreen Timberg
20. Timo Tuulis   
21. Johannes Vaik
22. Külli Vokk
 
VK 
Klassijuhataja Meeli Savolainen
1. Hedy Altsivanovitš 
2. Milan Drobnitš  
3. Markkus Michelson    
 

Vilistlased 2013

9a klass

Klassijuhataja Elve Jaansalu

Aas, Eliisbeth
Eslas, Heigo
Jõesuu, Selena - kiitusega
Jäärats, Jesper
Kand, Caius
Kask, Sandra
Kuusmaa, Sandra
Kägo, Grete
Lai, Raimond
Maasalu, Tanel
Maasik, Helen
Must, Tene
Müürsepp, Artur
Nõulik, Martin
Näpping, Elisa
Pärn, Liia
Sagar, Mariliis
Ševerev, Kristjan
Tari, Kristjan
Veilberg, Sten
Viitmann, Hardi

9b klass

Klassijuhataja Reet Libe

Atraškevitš, Diana
Jaanimäe, Aneth
Järvsoo, Elis
Kuuskler, Liisa
Kägu, Jane
Kütt, Siim-Alexander
Lattik, Eveli
Pent, Elina
Pill, Martin
Pungar, Kätlin
Raudsepp, Maarek
Rääk, Raimond
Salum, Aleksander
Tislar, Carlis
Vellamäe, Kaspar

9c klass

Klassijuhataja Evely Siimsoo

Aasavelt, Karl-Hans
Blehner, Joosep
Deket, Nikolai
Ehamäe, Kristof-Tiit
Ivanov, Laura
Kadalipp, Risto
Kasemaa, Kenneth
Kitsingi, Gert-Kardo
Leiste, Carol
Narits, Annika
Oja, Jaspar
Pilviste, Anni
Reis, Elis
Rüüt, Indra - kiitusega
Soovik, Jarmo
Taal, Annemarie
Tammoja, Karl-Siim
Terehov, Johanna
Vesman, Veigi
Volmre, Annely
Võsu, Hans Mark

9d klass

Klassijuhataja Eve Laur

Aas, Margreth
Aedma, Kristjan
Ilves, Kristiina
Järve, Triin-Svea
Kertner, Caroline
Kooser, Margit
Kuurmaa, Kristjan
Loomet, Rednar Leon Sidney
Luuk, Romet
Mustkivi, Heido
Poak, Sander
Poak, Siim
Samun, Sandra
Võhovanets, Kätrin

9. klass

Klassijuhataja Liina Lehis
Järvsoo, Liis
Sepp, Rauno

 

Vilistlased 2012

IX a – klassijuhatajad Aili Avi,  Maive Mänd

Aap Allemann                
Helar Arge            
Kristina Bendak        
Marika Hurma
Virkko Jõesoo            
Ive Jüris            
Johannes Kadak
Asko Krais            
Leela Kuldmäe        
Alvin Lees                        
Kristjan Jaak Ott
Kristin Rebane        
Glen Reier            
Andris Reinberg        
Birgit Roosileht - kiitusega        
Marianne Saad            
Andres Saar
Keijo Saks
Jane Sidron            
Silver Sillat
Mattias Simson
Aleksandr Sirotkin
Anja Šiškova
Sigrid Tammik        
Triin Tiitsmaa            


IX b – klassijuhataja Tiiu Schüts

Anti Adamberg
Laur Allik
Kerttu Häidma
Kalmer Kaarjas        
Piret Kaasiku
Britten Kaleva        
Eliise Kontus            
Hanna-Liina Koobas        
Hans-Johhan Kruusma
Karin Luuasep        
Peter Luuk
Jan Oja
Jessica Omann
Taaniel Pärn            
Kennet Randmäe
Carl Robert Sookael
Alvar Särg
Hanna Taube            
Kristofer Tunder        
Juhan Vahter            
Kristiina Veskimäe - kiitusega
Johanna Vette
Steven Vislapu - kiitusega

IX c – klassijuhataja Piret Voivod

Kaidi Adelbert        
Mait-Markus Ahveldt        
Erki Insler
Guido Kaev            
Dea Lepik            
Minni Mangman        
Rando Marrandi        
Marelle Reis            
Ellis Rootsma            
Taavi Rudi            
Karin Sisask
Gert Valdsalu
Meryli Volmre
  

IX d – klassijuhataja Pille Lindre

Brigitta Allemann        
Elis Bizjakina            
Kaarel Eelmaa        
Veli Iva            
Eneli Järve            
Maire Liidlein            
Mihkel Liiv            
Eret Muru            
Mikk Olesk            
Steffen Pener
Helari Rahnik            
Triinu Siemann        
Claudia Tikki