25 | 09 | 2018

Konkursid

Keskonnaameti veebiviktoriin

Keskkonnaamet kutsub õpilasi panema proovile oma teadmised jäätmetekke vähendamise nädala veebiviktoriinis.

Viktoriini küsimustele saab vastata 20.-24. novembrini ja sellest on oodatud osa võtma 7.-9. klasside õpilased neljaliikmeliste võistkondadega.

Seitset parimat võistkonda premeeritakse viktoriini peaauhinnaga, milleks on vihmaussikomposter koos vihmaussidega. Komposter on mõeldud kasutamiseks siseruumides ning loodame, et kompostrid võetakse koolides kasutusele õppevahendina.

Lisainfo viktoriini osalemistingimuste kohta leiab kirja manusest ja keskkonnaameti kodulehelt: https://www.keskkonnaamet.ee/et/eesmargid-tegevused/keskkonnaharidus/jaatmetekke-vahendamise-nadala-viktoriin

Novembri eelviimane nädal on kuulutatud üleeuroopaliseks jäätmetekke vähendamise nädalaks (European Week for Waste Reduction). Selle raames kutsutakse inimesi üles jäätmeteket vältima ning ressursse säästlikult kasutama. Nädala eesmärk on teadlikkuse tõstmine jäätmetekke vähendamise osas. Sel aastal on fookuses korduskasutus, parandamine ja ümberdisainimine ehk "Korduskasuta ja paranda - anna esemele uus elu". Nädala tähistamises saavad kaasa lüüa kõik koolid korraldades põneva teemakohase ürituse, ideid selleks leiab keskkonnaministeeriumi kodulehelt.

Konkurss - Märka matemaatikat 2017

Nõo Reaalgümnaasium, Tartu Ülikooli matemaatika ja statistika instituut, Tartu Ülikooli arvutiteaduste instituut, Teaduskeskus AHHAA ja Tiigrimatemaatika Selts

kuulutavad  6. -12. klassi õpilastele välja konkursi  „Märka matemaatikat enda ümber – tants“.

Seekord kutsume  võistlusel osalema rühmi. Rühma suurus on  3 – 6 õpilast. 

 
Täpsem info võistluse kohta avaneb lingilt:

http://sirjepihlap.weebly.com/2017.html

Hanketeade

Türi Põhikool kuulutab välja väikehanke
TÜRI PÕHIKOOLile koolimööbli ostmine“.

Eesmärk on osta Türi Põhikooli algklassi õppehoonesse (aadress: Hariduse 3, Türi) 2017/2018 õ.-a. algklassiõpilastele 1- kohalised reguleeritavad klapplauad 60 tk ja reguleeritavad toolid 60 tk.

 Pakkumus esitada digitaalselt allkirjastatuna 15. veebruariks 2017. a. kella   10.00-ks  e- posti aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Hanke läbiviimiseks on koostatud hankedokumendid. Hankedokumentide kättesaamiseks ja täiendava info saamiseks esitada elektronpostiaadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. avaldus, näidates ära pakkuja ärinimi, registrikood, pakkumuse koostamise eest vastutava isiku nimi, telefoninumber ja elektronpostiaadress.

Järvamaa 5. klasside õpilaste õpioskuste olümpiaad 2017

Jõuluehete projekt

Eesti Tööõpetajate Selts ja Eesti Informaatikaõpetajate Selts kuulutavad välja omaloomingukonkursi 3D printeriga, freesitud cnc freespingiga või tikitud tikkimismasinaga JÕULUEHETE tegemiseks.Töid võivad esitada 1.-12. klassides ja kutsekoolis õppivad õpilased. 

Võistlustöid võib esitada nii individuaalsetelt kui grupina (kuni 3 liiget).

Iga inimene või meeskond võib esitada ühe töö.

Ettevõtmist toetavad: Eesti 2.0, HITSA ProgeTiigri programm, Tallinna Tehnikaülikool, TTÜ innovatsiooni- ja ettevõtluskeskus Mektory Tehnoloogiakool, 3D Creationist, Tallinna Õpetajate Maja, Tartu Kunstikool, Pelgulinna Gümnaasium, Ristiku Põhikool ja Tallinna Haridusamet.

Kui Sul on idee ja oled osalemisest huvitatud, siis räägi sellest informaatika-, käsitöö- või tehnoloogiaõpetajaga.

Kõik jõuluehteid disainima!

HITSA konkursid õpetajatele

Uued lähenemised õppetöös, uudsed innovaatilised metoodikad ja täiustunud tehnoloogiavõimaluste kasutamine loovad eelduse muuta õppimine ja õpetamine kaasahaaravaks ja põnevaks. 
Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus pakub kõikidele õpetajatele ja õppejõududele võimaluse esitleda ja jagada kõikide oma kolleegidega uut moodi hariduse omandamist klassiruumis ja sellest väljapool.
Konkursside eesmärgiks on tõsta õpetajate ja õpejõudude digipädevusi ning "digiajastada" õppeprotsessi.