23 | 09 | 2017

Konkurss - Märka matemaatikat

Nõo Reaalgümnaasium, Tartu Ülikooli matemaatika ja statistika instituut, Tartu Ülikooli arvutiteaduste instituut, Teaduskeskus AHHAA ja Tiigrimatemaatika Selts

kuulutavad  6. -12. klassi õpilastele välja konkursi  „Märka matemaatikat enda ümber – tants“.

Seekord kutsume  võistlusel osalema rühmi. Rühma suurus on  3 – 6 õpilast. 

 
Täpsem info võistluse kohta avaneb lingilt:

http://sirjepihlap.weebly.com/2017.html

Hanketeade

Türi Põhikool kuulutab välja väikehanke
TÜRI PÕHIKOOLile koolimööbli ostmine“.

Eesmärk on osta Türi Põhikooli algklassi õppehoonesse (aadress: Hariduse 3, Türi) 2017/2018 õ.-a. algklassiõpilastele 1- kohalised reguleeritavad klapplauad 60 tk ja reguleeritavad toolid 60 tk.

 Pakkumus esitada digitaalselt allkirjastatuna 15. veebruariks 2017. a. kella   10.00-ks  e- posti aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Hanke läbiviimiseks on koostatud hankedokumendid. Hankedokumentide kättesaamiseks ja täiendava info saamiseks esitada elektronpostiaadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. avaldus, näidates ära pakkuja ärinimi, registrikood, pakkumuse koostamise eest vastutava isiku nimi, telefoninumber ja elektronpostiaadress.

Järvamaa 5. klasside õpilaste õpioskuste olümpiaad 2017

Jõuluehete projekt

Eesti Tööõpetajate Selts ja Eesti Informaatikaõpetajate Selts kuulutavad välja omaloomingukonkursi 3D printeriga, freesitud cnc freespingiga või tikitud tikkimismasinaga JÕULUEHETE tegemiseks.Töid võivad esitada 1.-12. klassides ja kutsekoolis õppivad õpilased. 

Võistlustöid võib esitada nii individuaalsetelt kui grupina (kuni 3 liiget).

Iga inimene või meeskond võib esitada ühe töö.

Ettevõtmist toetavad: Eesti 2.0, HITSA ProgeTiigri programm, Tallinna Tehnikaülikool, TTÜ innovatsiooni- ja ettevõtluskeskus Mektory Tehnoloogiakool, 3D Creationist, Tallinna Õpetajate Maja, Tartu Kunstikool, Pelgulinna Gümnaasium, Ristiku Põhikool ja Tallinna Haridusamet.

Kui Sul on idee ja oled osalemisest huvitatud, siis räägi sellest informaatika-, käsitöö- või tehnoloogiaõpetajaga.

Kõik jõuluehteid disainima!

HITSA konkursid õpetajatele

Uued lähenemised õppetöös, uudsed innovaatilised metoodikad ja täiustunud tehnoloogiavõimaluste kasutamine loovad eelduse muuta õppimine ja õpetamine kaasahaaravaks ja põnevaks. 
Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus pakub kõikidele õpetajatele ja õppejõududele võimaluse esitleda ja jagada kõikide oma kolleegidega uut moodi hariduse omandamist klassiruumis ja sellest väljapool.
Konkursside eesmärgiks on tõsta õpetajate ja õpejõudude digipädevusi ning "digiajastada" õppeprotsessi.