17 | 12 | 2017

1. klasside õpilased ja uued õpilased

1. klassi õpilased 2017/2018 õppeaastal

Esialgne nimekiri, õpilaste lisandumisel võimalikud täiendused ja muudatused.

1.a klass 
klassijuhataja Ülle Värnik

1          Heili Alljärv

2          Mairold Heinsoo

3          Sebastian Jõgisalu

4          Jete Maria Järve

5          Aigar Jürioja

6          Oliver Lavrinenko

7          Karlis Lips

8          Maarek Meerits

9          Mia-Joanna Nauts

10        Karoliine Nurmik

11        Martha-Mirelle Pajumaa

12        Emily Polenok

13        Kristjan Raadik

14        Rauno Reinaste

15        Arton Tatrik

16        Meilyn Valdmaa

17        Emily Vislapu

1.b klass
klassijuhataja Marju Mei

1          Laura Gunt

2          Reigo Isakar

3          Kristjan Georg Kamzarov

4          Reijo Kaselaid

5          Daniel Kasemägi

6          Lysandra Kaugeranna

7          Jan Markus Kontus

8          Gregor Kukk

9          Liisandra Liiver

10        Steven-Markus Lukjanov

11        Maritte Mallas

12        Revo Marten Ojand

13        Cain-Cristo Ots

14        Mari Roosme

15        Marta Suitsberg

16        Andreas Ševerev

17        Emili Teesalu

18        Andres Valge

1.c klass
klassijuhataja Marika Roosileht

1          Anni-Marii Aare

2          Mia Martha Aasaväli

3          Marten Aren

4          Mihkel Aren

5          Eliise Aus

6          Raiko Frei

7          Rasmus Grupmann

8          Daniel Hilko

9          Jarmo Lehtla

10        Mirjam Linnukütt

11        Mirtel Linnukütt

12        Eliisa Miadzieles

13        Sander Ojasaar

14        Mihkel Radala

15        Jade Rajasaar

16        Gustav Rännel

17        Tene Tuulis

18        Marianne Veeberg

UUED ÕPILASED

Lizette Kopolovets - 6.C, klassijuhataja Tõnis Ohu

Timo Salmus - 6.kl., klassijuhataja Liina Lehis

Madis Saar - 7.A, klassijuhataja Reet Libe

Juhan Põllu - 2.C, klassijuhataja Külli Jäätma

Eliisa Aava - 2.A, klassijuhataja Ülle Luste

Elena Aava - 5.C, klassijuhataja Kristi Rikk

Minna-Marie Vihmann - 8.B, klassijuhataja Aina Sootla

Tarmo Koogas - 8.A, klassijuhataja Piret Männilaan

Laurete Männimets - 2.A, klassijuhataja Ülle Luste

Krislyn Rass - 7.B, klassijuhataja Karen Kiik

Share