17 | 10 | 2017

Algklasside murdmaa teatejooks

Teisipäeval, 9.mail toimus Paide Ühisgümnaasiumi jooksurajal Järvamaa koolide algklasside murdmaa teatejooks.

Seitsme võistkonna konkurentsis saavutas meie kooli esimene võistkond pingelises heitluses esimese koha. Teine võistkond lõpetas jooksu neljanda kohaga.

Võidukasse võistkonda kuulusid: Kadi Puu, Steven Marti Lillipuu, Annabel Juhe, Aksel Kukk, Annabel Silm, Randar Ehasalu, Sireli Vooremäe, Ats-Kristjan Kasemägi, Mariette Villems ja Marcus Pajumaa.

Juhendajad õpetajad Sandra Alusalu, Reine Reiska, Merle Vantsi, Veiko Valang ja Villi Vantsi.

ÕNNITLEME!

Laulukaar 2017 finaal

Järvamaa laste lauluvõistluse LAULUKAAR 2017 finaali  tulemused.

5.-7.aastased:
1. koht Roosi Põllu „Saladus“,  juhendaja õpetaja Tea Saar

8.-10.aastased:
2. koht Kristina Theresa Miller „Me oleme head“,  juhendaja õpetaja Tea Saar
4. koht Elis Eidemiller „Halli pilve ääre alla“, juhendaja  õpetaja Tea Saar

11.-13.aastased:
3. koht Sandra-Elisee Juhkam „Kevadine“,  juhendaja õpetaja Tiiu Schüts

14.-16.aastased:
1. koht Helina Viigand „Unelaul“,  juhendaja Kaarel Orumägi
6) Karl-Mathias Saarse „Tõuse nüüd“,  juhendaja õpetaja Tiiu Schüts

17.-19.aastased:
1. koht Anett Nõmm „Maa ja taeva vahel“,  juhendaja õpetaja Tiiu Schüts

ÕNNITLEME!

Maakondlik osaoskuste olümpiaad

26. aprillil toimus Laupa Põhikoolis 3. - 4. klassi õpilaste maakondlik  osaoskuste olümpiaad.

Meie kooli võistkond saavutas 2. koha.

Võistkonda kuulusid:

Elise Zinovjev 3 b
Karola Lee Aasavelt 3 c
Mia Jasson 4 c
Hubert Luste 4 c
 
ÕNNITLEME!

Türi linna kooliealiste laste lauluvõistlus

Türi linna kooliealiste laste lauluvõistluse ja Laulukaar 2017 piirkondliku eelvoor.

Võistlusel osales kokku 34 laululast. Võisteldi neljas vanuserühmas: 8.-10.aastased, 11.- 13.aastased, 14.- 16.aastased ja 17.- 19.aastased. Laulja vanust arvestati vastavalt Laulukaar 2017 juhendile  aastalõpuseisuga.
Laulsid Türi Põhikooli, Türi Ühisgümnaasiumi ja Laulustuudio Kaaror laululapsed.

TULEMUSED:

8. - 10. aastaste vanuserühm

I koht Elis Eidemiller- juhendaja õpetaja Tea Saar

II koht Karola Lee Aasavelt- juhendaja õpetaja Tea Saar

III koht Kristiina Theresa Miller- juhendaja õpetaja Tea Saar

Eripreemiad: Nora Haas, Kiur Pindmaa, Kirke Pindmaa, Juhan Põllu, Vallo Martin Lillipuu, Elisabeth Mücker, Robin Rannamaa- juhendaja muusikaõpetaja Tea Saar

11. - 13.aastaste vanuserühm

I koht Sandra- Elisee Juhkam- juhendaja õpetaja Tiiu Schüts

II koht Sandra Plakk- juhendaja õpetaja Tiiu Schüts

III koht Chrystian-Mairold Saarse- juhendaja õpetaja Tiiu Schüts

Eripreemiad: Kuldar- Helior Saarse, Kristen Niidla- juhendaja muusikaõpetaja Tiiu Schüts

14. - 16. aastaste vanuserühm

I koht Karl-Mathias Saarse- juhendaja õpetaja Tiiu Schüts

II koht Maarja Margaret Miller- juhendaja õpetaja Tiiu Schüts

III koht Helina Viigand- juhendaja Kaarel Orumägi

Eripreemiad: Meeri Marita Paas (juhendaja Kaarel Orumägi), Laura Ojasaar, Kasper Koiduste- juhendaja muusikaõpetaja Tiiu Schüts

17. - 19. aastaste vanuserühm

I koht Anett Nõmm- juhendaja õpetaja Tiiu Schüts

Paidesse Laulukaar 2017 poolfinaali pääsevad kõikide vanuserühmade kolm esimest kohta.

ÕNNITLEME!

 

Valikorienteerumine

25. aprillil Kõrgesaares toimunud Järvamaa koolinoorte meistrivõistlustel valikorienteerumises saavutas oma vanuseastmes

1. koha
Lisete Taube (7. kl.) 
Maria-Elisabet Avamere (8. kl.)
Kai Melli Kapten (8.kl.)
Kerdo Männilaan (7.kl.)
Markus Sulg (9. kl.)
 
2. koha
Raiko Marrandi (9. kl.)
 
3. koha
Georg Paal (9 kl.)
 
Neidude õpetajad on Merle Vantsi ja Sandra Alusalu ning poistel õpetaja Veiko Valang.
 
ÕNNITLEME!