30 | 04 | 2017

Eesti U-16 ja U-18 meistrivõistlused

Tallinnas toimunud Eesti U-16 ja U-18 meistrivõistlustel saavutas

7. a  klassi õpilane Markus Anvelt

2. koha kõrgushüppes uue maakonna rekordiga 1.82

3. koha 60 meetri tõkkejooksus

4. koha Maria-Elisabeth Avamere 200 meetri jooksus

7. koha Kai-Melli Kapten kolmikhüppes

Juhendajad on Leonhard Soom ja Veiko Valang
 
ÕNNITLEME!

Ajakirja „Hea Laps” auhinnad

Jaanuarikuu  ajakirja „Hea Laps” auhinnad.

Joonistuskonkurss „Missugune võiks olla sõiduk, millega sõidad kooli ja kodu vahel?” 

Jaan Martin Oja  2.a klassist, juhendaja Kati Sagar

Karola Nõlvak    3.a klassist, juhendaja Ülle Värnik

Rasmus Jõesuu   1.c klassist, juhendaja Külli Jäätma

Egert Vahtre        1.c klassist, juhendaja Külli Jäätma

Joonistus- ja kirjutamisvõistluse „Mida mulle meeldib teha  koos isaga?” kirjutiste hulgast premeeriti toreda töö eest

Karola Lee Aasavelt   3.c klassist, juhendaja Marika Roosileht

Joonistus- ja kirjutamisvõistluse "Unistuste sõiduk" kirjutiste hulgast premeeriti toredate tööde eest

MAYRON UUSPÕLDU ja HENNA TEREHOVI 5.a klassist, juhendaja Anneli Talviste.

ETV lastesaate „Lastetuba” Timmu luulekonkurss

Annabel Narits   3.a klassist, juhendaja Ülle Värnik

Annabel Juhe   2.c klassist, juhendaja Eva Mager

Ajakirja "Täheke" jutuvõistlus

Ajakirja "Täheke" jubejutuvõistlusel võitis

Marta Roosme (2.a klass) jubejutt „Naine keega“  2. klasside arvestuses peapreemia.

Juhendaja Kati Sagar.

Jutt  ilmub ajakirja veebruarinumbris.

ÕNNITLEME!

Maakondlik geograafiaolümpiaad

Maakondlikul geograafiaolümpiaadil saavutas

9. klasside arvestuses

2. koha Markus Sulg 9. b klass

3. koha Raiko Marrandi 9. b klass

7. klasside arvestuses

1. koha Andero Lavrinenko 7. c klass

Õpilaste juhendaja õpetaja Kristiin Valdre

ÕNNITLEME!

TV 10

Esimesel TV -10 OS vabariiklikul etapil Tartus saavutas nooremate poiste 60 meetri jooksus
Robin Avamere 2. koha.
Vanematest poistes saavutas Henry Heinsoo 60 meetris 14. koha ja kaugushüppes 7. koha. 

Noorematest neidudest saavutas 60 m 25. koha Sireli Vooremäe.
Veel võistlesid tublilt Krike Rännel, Käroly Tammemägi.

Tänu noorte heale võistlusele on Türi Põhikool esimese etapi järel kuuendal kohal.
 
Õpilaste juhendajad on Veiko Valang ja Leonhard Soom.
 
ÕNNITLEME!