18 | 10 | 2017

Ajakirja "Hea laps" auhind

KAMERON PUKKA 5.a klassist sai peaauhinna Hea Lapse ja Rimonne jutu- ja joonistusvõistlusel  
"Talv kui muinasjutt", kus tuli välja mõelda üks talvekostüüm, mida ise lumel ja jääl liikudes kanda tahaks.
Juhendaja õpetaja Anneli Talviste

Ajakirja „Hea Laps“ ja As Rekato joonistuskonkursil „Talverõõmud“ said  auhinnalised kohad
Anette Tammoja  1.c klassist, juhendaja õpetaja Külli Jäätma
Roosmarii Villems    2.b klassist, juhendaja õpetaja Kerli Rüüt.

Ajakirja „Hea Laps“ ja AS Rimonne joonistuste ja kirjutiste konkursil „Talv kui muinasjutt“  sai ergutusauhinna Helena – Elis Pärenson 3.c klassist,  rubriigis „Kirjalaps“ on avaldatud Kristina Arrovali joonistatud sõbraportree, juhendaja õpetaja Marika Roosileht.

ÕNNITLEME!

Tähelepanu, Start!

Kolmapäeval, 8.veebruaril toimus Türi Ühisgümnaasiumi võimlas  EKSL ,,Tähelepanu, Start!“ võistlussarja esimene alagrupivõistlus.

Omavahel võtsid mõõtu kuue kooli võistkonnad, kust võitjana väljus meie kooli võistkond, teise koha saavutas Pärnu Kuninga Tänava Põhikool ja kolmanda koha Paide Gümnaasiumi võistkond.

Väistkonda kuulusid:
Kadi Puu, Annabel Juhe, Kristiina Theresa Miller, Vallo Marten Lillipuu, Aksel Kukk, Hendrik Saadov, Maribel Valge, Katriin Kivi, Kirke Pindmaa, Romet Raude, Rannet Palmsaar, Miia Reet Raabe, Sireli Vooremäe, Hanna Arulepp, Kert Kiik, Ats-Kristjan Kasemägi, Andree Ammer,   Annika Pent, Karolin Surva, Mariette Villems, Kameron Pukka, Marcus Pajumaa, Reiko Pardel.

Võistkonda juhendasid õp. Reine Reiska ja Merle Vantsi.   

ÕNNITLEME!

Maakondlik matemaatikaolümpiaad

7. veebruaril toimunud matemaatikaolümpiaadil saavutas

7. klasside õpilaste arvestuses
1. koha Andero Lavrinenko, juhendaja õpetaja Elve Jaansalu

8. klasside õpilaste arvestuses
1. -2. koha Kai-Melli Kapten, juhendaja õpetaja Laine Aluoja
3. koha Hugo Kadak, juhendaja õpetaja Laine Aluoja

9. klasside õpilaste arvestuses
2. koha Markus Sulg, juhendaja õpetaja Elve Jaansalu

ÕNNITLEME!

Eesti U-14 vanuseklassi kergejõustiku meistrivõistlused

5. veebruaril Tallinnas toimunud Eesti U-14 vanuseklassi kergejõustiku meistrivõistlustel saavutas

6. a klassi noormees Henry Heinsoo 60 meetri jooksus 3. koha  ja 200 meetri jooksus 2. koha,

Käroly Tammemägi 6 c klassi tüdruk  60 meetri tõkkejooksus 6. koha.

Juhendaja õpetaja Veiko Valang.

ÕNNITLEME!

Maakondlik bioloogiaolümpiaad

Maakondlikul bioloogiaolümpiaadil saavutas

8. klassi õpilaste arvestuses
1. koha Kai-Melli Kapten
3. – 4. koha Anitra Lukjanov

Juhendaja õpetaja Meeli Savolainen.

ÕNNITLEME!