22 | 08 | 2017

Loodusteaduste olümpiaad

11. veebruaril toimunud maakonna loodusteaduste olümpiaadil saavutas 

Kai- Melli Kapten I koha.

Juhendajad õpetajad Reet Libe, Ella Põder, Meeli Savolainen

ÕNNITLEME!

Maakondlik õigekeelsuskonkurss

Maakondlikul õigekeelsuskonkursil saavutas

5. klasside õpilaste vanuseastmes
2. koha Andre Oliver Apsalon   juhendaja õpetaja Eve Laur    
3. - 4. koha Helis Köhler, juhendaja õpetaja Anneli Talviste    
 

6. klasside õpilaste vanuseastmes
1. - 2. koha Loore Luste   juhendaja õpetaja Eve Laur    
 

7. klasside õpilaste vanuseastmes
1. koha Mia-Maria Männi,
juhendaja õpetaja Kristi Rikk    

 8. klasside õpilaste vanuseastmes
1. koha Kai-Melli Kapten
, juhendaja õpetaja Anneli Talviste    
2. koha Kärt Rannik, juhendaja õpetaja Kristi Rikk    

 9. klasside õpilaste vanuseastmes
1. koha Maarja Margaret Miller, 
juhendaja õpetaja  Eve Laur    

ÕNNITLEME!
 

Maakonna kunstiolümpiaad

4. märtsil toimunud maakondlikul kunstiolümpiaadil saavutas

2. koha HEILI AAVOLA

Juhendaja õpetaja Ulvi Mäesalu.

ÕNNITLEME!

Maakonna ansamblite võistlus

Konkursil osales 11 ansamblit.

4. - 5. klasside õpilaste vanusegrupis said

eripreemia  1.- 2.klassi poisid Steven Marti Lillipuu, Kiur Pindmaa, Robin Rannama, Robert Zinovjev, Carlis Rak, Vallo Marten Lillipuu, Remo Keron Mikone.

2. koha  3.- 4. klassi tüdrukud Kirke Pindmaa, Elise Zinovjev,  Karola Lee Aasavelt, Helena Elis Pärenson, Arianna Babii, Keit Katre Välimäe.

8.- 9. klassi vanuserühmas osales Türi Kultuurikeskuse ansambel "Kultra", kus laulavad meie kooli õpilased Sandra Elisee Juhkam, Lisette Taube, Mia-Maria Männi, Kasper Koiduste, Laura Ojasaar, Kärt Rannik, Helina Viigand, Kai Melli Kapten, Maria Eliisabet Avamere, Kristjan Orumägi, ja Karl-Mathias Saarse. Ansambel "Kultra" esinemise pärjas žürii auhinnaga Grand Prix korrates sellega oma 2 aasta tagust ansamblite võistluse tulemust!

Juhendaja õpetaja Tea Saar

Kõik kolm ansamblit osaleb 2 nädala pärast Jõgeval vabariiklikul Alo Mattiisenile pühendatud võistlusel Jõgeval.

3. koha saavutas 4. - 5. klasside tütarlasteansambel
Hanna Katariina Miller 4.c, Heti-Ann Talviste 4.c, Anet Ivanov 5.a, Kirke Kägo 5.a, Sanna Luisa Tõrv 5.a,  Annika Pent 5.b, Kirke-Maarja Kallavus 5.c, Ida Lill Põllu 5.c

2. koha saavutas 6. - 7. klasside tütarlasteansambel
Sandra Plakk 6.b, Kirsi Talvoja 6.b, Sandra-Elisee juhkam 6.c, Kristin Rüüt 6.c, Anita Viineloo 6.c, Lisette Taube 7.b

1. - 2. koha saavutas 8. - 9.klasside kvartett


Sandra-Elisee Juhkam 6.c, Mia-Maria Männi 7.a, Karl-Mathias Saarse 8.a, Maarja Margaret Miller 9.b

Juhendja õpetaja Tiiu Schüts

ÕNNITLEME!

 

Informaatikavõistluse "Kobras" finaal

Vabariikliku informaatikavõistluse KOBRAS finaalis saavutas Andero Lavrinenko III auhinna.

Juhendaja õpetaja Laine Aluoja

ÕNNITLEME!