30 | 04 | 2017

Maakonna ansamblite võistlus

Konkursil osales 11 ansamblit.

4. - 5. klasside õpilaste vanusegrupis said

eripreemia  1.- 2.klassi poisid Steven Marti Lillipuu, Kiur Pindmaa, Robin Rannama, Robert Zinovjev, Carlis Rak, Vallo Marten Lillipuu, Remo Keron Mikone.

2. koha  3.- 4. klassi tüdrukud Kirke Pindmaa, Elise Zinovjev,  Karola Lee Aasavelt, Helena Elis Pärenson, Arianna Babii, Keit Katre Välimäe.

8.- 9. klassi vanuserühmas osales Türi Kultuurikeskuse ansambel "Kultra", kus laulavad meie kooli õpilased Sandra Elisee Juhkam, Lisette Taube, Mia-Maria Männi, Kasper Koiduste, Laura Ojasaar, Kärt Rannik, Helina Viigand, Kai Melli Kapten, Maria Eliisabet Avamere, Kristjan Orumägi, ja Karl-Mathias Saarse. Ansambel "Kultra" esinemise pärjas žürii auhinnaga Grand Prix korrates sellega oma 2 aasta tagust ansamblite võistluse tulemust!

Juhendaja õpetaja Tea Saar

Kõik kolm ansamblit osaleb 2 nädala pärast Jõgeval vabariiklikul Alo Mattiisenile pühendatud võistlusel Jõgeval.

3. koha saavutas 4. - 5. klasside tütarlasteansambel
Hanna Katariina Miller 4.c, Heti-Ann Talviste 4.c, Anet Ivanov 5.a, Kirke Kägo 5.a, Sanna Luisa Tõrv 5.a,  Annika Pent 5.b, Kirke-Maarja Kallavus 5.c, Ida Lill Põllu 5.c

2. koha saavutas 6. - 7. klasside tütarlasteansambel
Sandra Plakk 6.b, Kirsi Talvoja 6.b, Sandra-Elisee juhkam 6.c, Kristin Rüüt 6.c, Anita Viineloo 6.c, Lisette Taube 7.b

1. - 2. koha saavutas 8. - 9.klasside kvartett


Sandra-Elisee Juhkam 6.c, Mia-Maria Männi 7.a, Karl-Mathias Saarse 8.a, Maarja Margaret Miller 9.b

Juhendja õpetaja Tiiu Schüts

ÕNNITLEME!

 

Informaatikavõistluse "Kobras" finaal

Vabariikliku informaatikavõistluse KOBRAS finaalis saavutas Andero Lavrinenko III auhinna.

Juhendaja õpetaja Laine Aluoja

ÕNNITLEME!

Vabariiklik kiirjooksupäev

21. veebruaril toimunud Rakvere kiirjooksupäeval saavutas 7. a klassi õpilane Markus Anvelt kaks esikohta olles parim nii 60m +40 m jooksus ja 60 meetri tõkkejooksus.
6. c klassi õpilane Käroly Tammemägi oli parim 60 meetri tõkkejooksus ning neljas 60m+40m jooksus.
6. a klassi õpilane  Henry Heinsoo  saavutas esimese koha 60m+40m jooksus.

Juhendaja õpetaja Veiko Valang.

ÕNNITLEME!

Ühiskonnaõpetuse olümpiaad

10. veebruaril kirjutasid kõigis maakondades 9. klasside ja gümnaasiumi õpilased ühiskonnaõpetuse olümpiaadi elektroonilist eelvooru tööd. 9. klassi õpilasi oli kokku 889, neist Järvamaalt 31.

Järvamaa arvestuses saavutas
1. koha Raiko Marrandi (üldarvestuses 23. koht. Raiko on kutsutud 25. märtsil Tartusse lõppvooru.
3. koha Maarja Margaret Miller (üldarvestuses 74. koht).

Juhendaja õpetaja Kadri Tammar.

ÕNNITLEME!

Algklasside õpilaste rahvastepall

Kolmapäeval, 15.veebruaril toimusid Paide ÜG-s Järvamaa koolide 1. - 3. klasside õpilaste rahvastepalli karikavõistlused.
Meie kooli tüdrukute võistkond saavutas 1. koha
Võistkonnas mängisid:
Katriin Kivi, Maribel Valge, Annabel Narits, Lisete Valkenklau, Kirke Pindmaa, Kristin Arroval, Angela Iva ja Roosmarii Villems.
Meie kooli poiste võistkond saavutas 3. koha
Võistkonnas mängisid:
Randar Ehasalu, Romet Raude, Aksel Kukk, Brenet Junolainen, Joonas Köhler, Kardo Kallas ja Vallo Marten Lillipuu.
 
Juhendajad Reine Reiska ja Merle Vantsi
 
ÕNNITLEME!