24 | 06 | 2017

Maakondlik turniir

30. märtsil toimus Koigi koolis Järvamaa põhikoolide mälumängu turniiri 4. ehk viimane voor.

Meie kooli võistkond saavutas I koha ning kokkuvõttes oldi kogu turniiri üldvõitja.
Võistkonda kuulusid:
Maarja Margaret Miller 9.b
Raiko Marrandi 9.b
Kai-Melli Kapten 8.a
Andero Lavrinenko 7.c
 
Juhendaja Merit Puna
 
ÕNNITLEME!

Vabariiklik ühiskonnaõpetuse olümpiaad

Laupäeval, 25. märtsil Tartu Miina Härma Gümnaasiumis toimunud  vabariiklikul ühiskonnaõpetuse olümpiaadil saavutas Raiko Marrandi I koha.

Juhendaja õpetaja Kadri Tammar.

ÕNNITLEME!

Kergejõustiku meistrivõistlused

15. märtsil E_Piima spordihoones  toimunud Järvamaa koolinoorte sisekergejõustiku meistrivõistlustel esinesid kõige edukamalt
Henry Heinsoo (6 a) ja Markus Anvelt (7 a) Mõlemad noormehed saavutasid  1. koha 5 alal: 50 m, 55 mtj. paigalt kaugus/kolmik, kõrgushüppes, teatejooksus.
 
TC
Käroly Tammemägi (6 c) saavuutas 50 mtj. ja teatejooksus 1. koha, 50 m, paigalt kaugushüppes ja 600 m 3. koha.
Anete Raabe saavutas teatejooksus 1. koha
PC
Robin Avamere (5) saavutas teatejooksus 1. koha, 55 mtj 2. koha, 50 m. 3. koha.
Raiko Pardel (5) saavutas 600 m 3. koha.
TB
Maria-Elisabet Avamere saavutas (8 ) 50 m, paigalt kolmikhüppes, teatejooksus1. koha
Eliise Zeeman  saavutas 50 m,paigalt kolmikhüppes 2. koha
Karolin Puusepp saavutas teatejooksus 1. koha, paigalt kolmikhüppes 3. koha
Anitra Lukjanov (8) saavutas topispalli viskes 2. koha
PB
Rasmus Truu (7 a) saavutas teatejooksus 1. koha.
TA
Kai-Melli Kapten  saavutas 50m, 50 mtj, kõrgushüppes 1. koha,  paigalt kolmikhüppes 2. koha teatejooksus 3. koha
Irmeli Jasson (9 b) saavutas  teatejooksus 3. koha
Maria Laur (9 c) saavutas 600 m 2. koha
Andres Viidikas (9 c) saavutas 55 mtj. 1. koha, paigalt kolmikhüppes 2. koha, teatejooksus 3. koha
Janno Lemetsar (9 c)  saavutas 50 m , teatejooksus 3. koha
 
Juhendaja õpetaja Veiko Valang, Villi Vantsi, Merle Vantsi, Sandra Alusalu

Maakondlik kodunduse olümpiaad

Maakondlikul kodunduse  olümpiaadil saavutas

2. koha Adele Adamson 8.b klass.

Juhendaja õpetaja Maigi Martjak.

ÕNNITLEME!

Maakondlik inimeseõpetuse olümpiaad

Maakondlikul inimeseõpetuse olümpiaadil saavutas

5. klasside õpilaste arvestuses
2. koha Helis Köhler
3. koha Karen Zinovjev

6. klasside õpilaste arvestuses
2. koha Loore Luste
3. - 4. koha Sandra Elisee Juhkam

7. klasside õpilaste arvestuses
1. koha Anneli Krais

Juhendaja õpetaja Aina Sootla
 
ÕNNITLEME!