17 | 12 | 2017

Aprillikuu - Hea Laps


* Ajakirja Hea Laps ja AS Rimonne joonistuste ja kirjutiste konkursil "Kingitus parimale sõbrale" sai ergutusauhinna ARTUR KOTTER 3.b klassist, juhendaja õpetaja Marju Mei.
 
* Ajakirja Hea Laps ja AS Rekato joonistuste ja kirjutiste konkursil "Meie talverõõmud" sai auhinnalise koha KAROLA MARIST 2.c  klassist, juhendaja õpetajaEva Mager.
 
* AS Rimonne ja Hea Lapse sõbrapäeva tegemiste kirjutisvõistluse ergutusauhinna sai KERTU ŠEVEREV (Va)
 
* Äratrükkimist on leidnud ajakirjas HENNA TEREHOVI (VA) joonistus ja lugu "Üks maja kooliteel", mis jutustab talvisest kooliteest.
 
Juhendaja õpetaja Anneli Talviste
 
Ajakirja lehekülgedel "Meie koolitee" on avaldatud 2.a klassi õpilase MARTA ROOSME töö, juhendaja õpetaja Kati Sagar.
 
ÕNNITLEME!
 

4. - 5. klasside õpilaste informaatikaolümpiaad

7. aprilllil toimunud 4. - 5. klasside õpilaste maakondlikul informaatikaolpümiaadil saavutas 

2. koha Helis Köhler 5.a klass
3. koha Saamuel Beekmann 5. c klass

Juhendaja õpetaja Laine Aluoja

ÕNNITLEME!

TV-10 Olümpiastarti

Võrus toimunud TV-10 Olümpiastartide kolmandal vabariiklikul etapil saavutas vanemate  tüdrukute kuulitõukes 7. koha Karolin Puusepp (7 A) tulemusega 9.67. Kõrgushüppes ületas Anete Raabe (6 C) 1.47 saavutades 16. koha.

Juhendajad on õpetajad Merle Vantsi ja Veiko Valang.

Noorematest poistest hüppas Robin Avamere (5 B) 4.34 ja saavutas 13. koha.

Juhendaja on õpetaja Villi Vantsi ning treener Leonhard Soom.
 
ÕNNITLEME!
 

,,Tähelepanu, Start!" poolfinaal

Reedel, 31.märtsil toimusid Paides ,,Tähelepanu, Start!" poolfinaalvõistlused, kus finaalvõistlustele pääsu eest võistles 17 kooli üle vabariigi. Meie kooli võistkond alustas väga edukalt ja võitis kaks esimest teatevõistlust kindlalt, kuid kolmandas teatevõistluses õnnestus võistkonnal teha viga mis maksis 20 trahvisekundit ja see tulemus andis kolmandas harjutuses alles 15.koha.
Kokkuvõttes saavutasime 6. koha ja saame 6.mail võistelda Tartus toimuvatel finaalvõistlustel (finaali pääses 8 võistkonda).

Võistkonda kuulusid:
Annabel Juhe
Kadi Puu
Kristiina Theresa Miller
Steven Marti Lillipuu
Aksel Kukk
Remo Keron Mikone
Maribel Valge
Katriin Kivi
Vallo Marten Lillipuu
Randar Ehasalu
Brenet Junolainen
Sireli Vooremäe
Heti-Ann Talviste
Hanna Katariina Miller
Romet Raude
Kert Kiik
Andree Ammer
Mariette Villems
Karolin Surva
Marcus Pajumaa
Kameron Pukka
Robin Avamere

Võistkonda juhendasid õpetajad Reine Reiska ja Merle Vantsi

ÕNNITLEME!

Maakondlik informaatikaolümpiaad

31. märtsil toimunud maakondlikul informaatikaolümpiaadil

6.-7. klasside õpilaste vanuseastmes saavutas

1. - 2. koha Andero Lavrinenko 7. c klass
3. koha Lisette Taube 7. b klass

8. - 9. klasside õpilaste vanuseastmes saavutas

1. koha Raiko Marrandi 9. b klass
2. koha Markus Sulg 9. b klass

Juhendaja õpetaja Laine Aluoja

ÕNNITLEME!