24 | 06 | 2017

Maakondlik murdmaajooks

20. aprillil Paides toimunud Järvamaa koolinoorte murdmaajooksu meistrivõistlustel saavutas

TC 500 m jooksus
1. koha Käroly Tammemägi (6. klass)   
2. koha  Mariette Villems (5. klass ) 
 
TA 500 m jooksus
1. koha Kai-Melli Kapten (8. klass ) 
 
PC 500 m jooksus
1. koha  Henry Heinsoo (6. klass) 
 
PA 1000 m  jooksus
1. koha  Kren Kask   (9. klass)   
3. koha Markus Sulg (9. klass ) 
 
PA 2000 m jooksus
2. koha Johannes Laur (9. klass ) 

Neidude õpetajad on Merle Vantsi ja Sandra Alusalu, noormeeste õpetaja Veiko Valang

ÕNNITLEME!

Matemaatikavõistlus KÄNGURU

Vabariiklikul matemaatika võistlusel KÄNGURU saavutas ekolieride vanuserühmas

1. koha HUBERT  LUSTE  4.c klass

Juhendaja õpetaja Marika Lõhmus

ÕNNITLEME!

Maakondlik õpilastööde näitus 2017

 
9. märtsist kuni 12. aprillini olid Järvamaa Muuseumis ja Paide Kultuurikeskuses väljas Järvamaa koolide õpilaste käsitööd ja joonistused.
Kunstitööde näitusel "Mina maailmas, maailm minus"  pälvis tunnustuse Kadriann Peterson 6.a klassist, juhendaja õpetaja Ulvi Mäesalu.
 
Näitusel "Lind" said tunnustuse ja auhinna järgmised tööd:
2.b klassi õpilaste ühistöö "Linnupuu", juhendaja õpetaja Kerli Rüüt,
2.c klassi õpilaste ühistöö "Risulinnud", juhendaja Eva Mager,
"Hingelinnud" Karola Nõlvak 3.a klassist, juhendaja õpetaja Ehte Kurrikoff ja 
Siiri Kotselaineni aplikatsioonitehnikas padi "Unelind", juhendaja õpetaja Maigi Martjak.
 
ÕNNITLEME!
 
2. klasside õpilaste ühistöö
 
Karola Nõlvak  "Hingelinnuga"

Teatripäev Oisus

5.aprillil Oisus toimunud maakonna algklasside teatripäeval osales meie koolist kaks näitetruppi.
Algklasside näitering mängis Lehte Hainsalu värsslugu "Punamütsike" ja
2.c klass õpilased Jaanus Vaiksoo "Lugu riietest, kes ei tahtnud selga minna".

Mõlemad grupid pälvisid eripreemia

Näitlejapreemia said Berit Biene ja Lysandra Paumets.

ÕNNITLEME!

Kergejõustiku võistlused Võrus

8. aprillil  Võrus toimunud rahvusvahelistel kergejõustiku võistlustel saavutas

1. koha 60 mtj. ja  kaugushüpes ning 3. koha  kõrgushüppes Markus Anvelt   7.a klass;

1. koha kaugushüppes ja 2. koha 60m jooksus Henry Heinsoo 6. a klass;

6. koha  60 meetri tõkkejooksus Käroly Tammemägi  6.c klass.

Juhendaja on õpetaja Veiko Valang

ÕNNITLEME!