TEGIJA

Mai

I kooliaste

Kristiina Theresa Miller 2.b klass
Järvamaa laste lauluvõistlus Laulukaare finaalis saavutas 2. koha oma vanuseastmes ja meeskondlikult "Tähelepanu Start" finaalvõistlustel 1. koht.

II kooliaste

Tristan Martti Metsalu 5.b klass
Vabariiklikul õpilastööde konkursil "Mängumaraton" saavutas AppInventoris programmeeritud mänguga "LOOME MÄNGU" 1. koha.

III kooliaste

Mirko Martjak 7.b klass

Andero Lavrinenko 7.c klass
Vabariiklikul õpilastööde konkursil "Mängumaraton" saavutas AppInventoris programmeeritud mänguga "Binaarkood" 1. koha.

Jakob Järve 7.c klass

ÕPETAJA Laine Aluoja

Aprill

I kooliaste

Nora Haas 2.b klass
väga edukas matemaatikavõistlusel KÄNGURU ja saavutas Türi Põhikooli lauluvõistlusel eripreemia. Aitas meisterdada klassi ühistööd "Linnupuu", mille eest 2.b klassi õpilased Järvamaa õpilastööde näitusel tunnustuse sai.

Hubert Luste 4.c klass
saavutas vabariiklikul matemaatika võistlusel KÄNGURU ekolieride vanuserühmas 1. koha.

saavutas vabariiklikul robootikavõistlusel võistlusklassis LEGO joonejärgimine 3. koha ja Scratch programmeerimise üllatusmängus 2. koha.

ÕPETAJA Evely Siimsoo

Märts

I kooliaste

Kiur Pindmaa 1.c klass -
laulustuudio Meero Muusik uute lastelaulude konkursil. 2.koht 1.-2. kl poisteansambliga, kus Kiuril oli täita solisti roll. Maakonna ansamblite konkursil eripreemia 1.-2 kl poisteansambliga. Alo Mattiiseni vokaalansamblite konkursil 6. koht 1.-2. kl poisteansambliga. Osales vabariiklikuil poistelaulu finaalis.

Helis Köhler 5.a klass -
Maakondlik õigekeelsuskonkurss 5. klasside õpilaste vanuseastmes 3. - 4. koht, maakondlikul matemaatika olümpiaadil 5. klassidest 1. koht, piirkondlikul inimeseõpetuse olümpiaadil 5. klasside õpilaste arvestuses 2. koht, eripreemia Väätsa luulekonkursil „Luule- see ei tule tuulest“ teismelise mõttemaailma avamise eest.

Raiko Marrandi 9.b klass -
1. koht vabariiklikul ühiskonnaõpetuse olümpiaadil.

ÕPETAJA  Kadri Tammar

Veebruar

I kooliaste

Roosmarii Villems 2.b klass,
„Hea lapse“ joonistusvõistlusel auhinnaline koht, 1.-3. klasside rahvastepalli karikavõistlustel võistkondlik I koht.

Mariette Villems 5.a klass,
Eesti ujumisliidu noortesarjas 1. koht 50m vabaujumises ja 3. koht 200m kompleksujumises.

Kai-Melli Kapten 8.a klass,
füüsika maakondlikul olümpiaadil 8. klasside arvestuses 2.-3. koht, emakeele maakondlikul olümpiaadil 7.-8. klasside arvestuses 2. koht, bioloogia maakondlikul olümpiaadil 8. klasside arvestuses 1. koht, matemaatika maakondlikul olümpiaadil 8. klasside arvestuses 1.-2. koht.

ÕPETAJA Elve Jaansalu

Jaanuar

I kooliaste

MARTA ROOSME 2.a klass,
kes saavutas ajakirja "Täheke" jubejutuvõistlusel 2. klasside arvestuses peaauhinna.

HENRY HEINSOO  6.a klass,
kes saavutasTartus vabariiklikul sprindi mitmevõistlusel Sportlandi Sprint 1.koha.

KAI-MELLI KAPTEN 8. a klass,
kes saavutas Järvamaa põhikoolide mälumängul võistkondlikult 1. koha, maakondlikul keemiaolümpiaadil 8. klasside arvestuses 1.-2. koha, Eesti U-16 ja U-18 meistrivõistlustel kolmikhüppes 7. koha

Kuu tegija õpetaja: Reet Libe